کرجی واژگون شدن: مقامات امداد و نجات یکی دیگر از Rohingya بازمانده سو 19 ‘نمایندگی’

آن را پس از یک کرجی حمل Rohingya پناهندگان غرق در خلیج بنگال در روز سه شنبه ترک حداقل 15 نفر کشته و ده ها نفر دیگر از دست رفته است.

مورد ثبت شده توسط MS اسلام یک افسر گارد ساحلی مشروط, St Martin, جزیره, در روز جمعه و آن را رسالت دیگر ناشناس مظنون با توجه به Teknaf پلیس OC Pradip Kumar Das.

پلیس تا کنون بازداشت هشت ‘نمایندگی’ از جمله چهار تن از بازماندگان این فاجعه در نزدیکی سنت مارتین جزیره با توجه به OC Pradip.

“به نام چهار مظنون در اين پرونده بازداشت شدند و در طول درایو در نقاط مختلف Teknaf پس از سه شنبه شب. قبل از آن ما بازداشت چهار نفر دیگر بودند که نجات از خلیج. در میان آنها دو تن از Rohingya جامعه و شش در حال بنگلادش شهروندان است.”

این دستگیرشدگان فرستاده شده اند به دادگاه گفت: OC, و اضافه کرد که تلاش برای دستگیری دیگر متهمان ادامه دارد.

دیگر بازماندگان نیز تولید خواهد شد در دادگاه توسط پلیس است. مقامات خواهد شد و سپس اقدامات مناسب در برابر آنها مطابق با دادگاه جهات.

امدادگران کنده دیگر Rohingya خارج از خلیج زنده در سواحل St Martin جزیره اوایل روز چهارشنبه با توجه به بنگلادش گارد ساحلی.

او موفق به دریافت کمک های اولیه در سنت مارتین سلامت پیچیده قبل از قرار در بازداشت Teknaf پلیس گفت: Lt فرمانده نعیم-ul-Haque در-مسئول گارد ساحلی ایستگاه در سنت مارتین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو