مسافران بازگشت به خانه باید وارد اجباری انزوا: وزیر بهداشت

تورنتو — همانطور که از اوایل صبح روز چهارشنبه همه مسافران به خانه بازگشت و به کانادا باید به اجباری خود در انزوا به مدت 14 روز با توجه به اقدامات جدید در حال تصویب تحت قرنطینه فدرال عمل می کنند.

صبح روز چهارشنبه وزیر بهداشت Patty Hajdu گفت: سنا که همه مسافران به غیر از “ضروری کارگران” خواهد شد از نظر قانونی موظف به منزوی کردن خود پس از ورود به کانادا برای جلوگیری از گسترش بیشتر این رمان coronavirus. او گفت: اندازه گیری جدید ارائه خواهد شد “وضوح” به کسانی که دوباره وارد این کشور است.

در طول یک scrum با خبرنگاران پس از سنا رسیدگی Hajdu گفت: آژانس خدمات مرزی کانادا (CBSA) ماموران اطلاع رسانی خواهد شد ورود مسافران جدید خود را تعهد به خود منزوی.

وزیر بهداشت گفت: همه مسافران بین المللی خواهد بود گفت: آنها نمی خواهند اجازه را به هر گونه توقف در طول راه در خانه سفر خود را و آنها را مجاز به حمل و نقل عمومی. او روشن خواهد بود که این مورد برای همه بازگشت مسافران و نه فقط کسانی که در برگزاری نمایشگاه علائم به او گفت: پیش از آن در روز.

Hajdu گفت: دولت را در سفر برای کسانی که حمل و نقل خصوصی به انتظارنشسته بودند.

وزیر بهداشت همچنین گفت: مسافران خواهد بود ممنوع از خود جدا در یک محل که در آن آنها ممکن است در تماس با افراد آسیب پذیر از جمله افراد مسن و یا کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی. Hajdu گفت: آژانس بهداشت عمومی کانادا (PHAC) را جایگزین ترتیبات برای تسهیلات برای آن دسته از افراد است.

برای اطمینان از قوانین هستند که به دنبال Hajdu گفت: مقامات را جمع آوری مسافران اطلاعات تماس برای پیگیری آنها وجود خواهد داشت و به صورت تصادفی بازرسی.

“من مقامات در حال کار با سازمان خدمات مرزی کانادا در حال حاضر به اطمینان حاصل شود که مردم می دانند که این جدی خواهد بود و وجود خواهد داشت که قابل مجازات اگر مردم را نقض قرنطینه” او گفت:.

مسافران پس از رسیدن به یکی از چهار فرودگاه بین المللی و اتصال به بعد خواهد بود مجبور به جدا برای 14 روز در شهر آنها به زمین در, وزیر بهداشت گفت.

“ما ارائه امکانات رفاهی و غذا برای آن شرایط” او گفت:.

معاون نخست وزیر Chrystia Freeland گفت: وزیر بهداشت است که با استفاده از قدرت است که او را تحت قرنطینه عمل می کنند و آنها در حال حاضر مورد نیاز برای مسطح کردن منحنی COVID-19 در کشور است.

“همه کانادایی ها کار کرده اند بسیار سخت به تمرین فیزیکی فاصله در زندگی خود و ما باید برای برخی از زمان در حال حاضر شده است به فوریت مردم را برای آمدن به کانادا به خود منزوی برای 14 روز پس از بازگشت خود را. ما تصمیم گرفته اند که در حال حاضر زمان را که اندازه گیری اجباری” Freeland گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در پارلمان هیل روز چهارشنبه.

“من فکر می کنم همه ما واقعا درک است که آن را بسیار مهم است که این خود انزوا برای حفاظت از سلامت و ایمنی کانادایی است.”

Freeland گفت: این موضوع تا به حال بحث شده است “در طول” در طول coronavirus کابینه جلسه سه شنبه شب ،

در حالی که دولت اصرار شده است مسافران بازگشت خود را به کانادا وارد یک دو هفته ای خود انزوا برای هفته جدید اندازه گیری آن را غیر قانونی به نافرمانی. کسانی که گرفتار در خلاف این عمل ممکن است به جریمه و یا حتی دستگیری با توجه به دولت فدرال است.

“من فکر می کنم همه کانادایی ها درک کنند که این یک وضعیت جدی است,” او گفت:. “آن بدتر خواهد شد قبل از آن بهتر می شود.”

تحت قرنطینه عمل دریافت کرده است که تعمیرات اساسی عمده ای در سال 2005 پس از شیوع سارس در سال 2003 دولت فدرال می تواند تحمیل قابل توجهی اقدامات با هدف جلوگیری از گسترش ویروس.

این قانون همچنین شامل طیف وسیعی از مجازات برای کسانی که نقض چنین اقداماتی از جمله جریمه نقدی تا مبلغ 1 میلیون دلار و تا سه سال در زندان است.

معاون نخست وزیر تاکید کرد که مسافران باید در حال حاضر انجام این کار به منظور حفظ سلامت و ایمنی خود را همکار کانادایی.

“اگر ما می تواند صاف و منحنی و سپس ما می توانیم به بازگشت به زندگی عادی سرعت بیشتری” او تاکید کرد.

مسافرت های بین المللی به خصوص از آمار کشورهایی مانند چین و ایران و کره جنوبی و پس از آن در اروپا و آمریکا شناخته شده است به عنوان یکی از عمده دلایل این ویروس’ گسترش در کانادا.

اوایل این ماه دولت کانادا به دنبال سرب از کشورهای دیگر و بسته مرزهای خود را به بازدید کنندگان خارجی است. کانادا-آمریکا مرزی نیز بسته به همه غیر ضروری سفر.

Freeland گفت: آن دسته از کارگران ضروری بازگشت به کانادا از آمریکا نمی خواهد موضوع را به اجباری 14-روز انزوا.

“ما باید با ملاحظه در مورد چگونه افرادی که ارائه آن دسته از خدمات ضروری از جمله تجارت مرزی در حال درمان می شود,” او گفت:.

با فایل های از کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو