سفر هرج و مرج فوران ایتالیا قرنطينه 16 میلیون

رم — ایتالیا اعلام کرد یک جارو قرنطینه یکشنبه شمالی آن مناطق اشتعال سفر هرج و مرج آن را به عنوان محدود کننده حرکات 16 میلیون نفر-بیش از یک چهارم از جمعیت آن — در تلاش برای توقف بی امان مارس جدید کروناویروس در سراسر اروپا است.

سردرگمی حاکم بود از میلان به ونیز به عنوان ساکنان و گردشگران تلاش برای کشف کردن دقیقا چه زمانی و چگونه قوانین جدید بودند که به اثر. مسافران با عجله به ایستگاه های قطار و کهنه روی عرشه کشتی ایستاده-اتاق تنها قطار tucking چهره خود را به روسری و های بهداشتی ژل.

پس از ایتالیا دیدم آن یکی از بزرگترین روز پرش در عفونت های ایتالیایی برتر جوزپه کونته امضا قرنطینه فرمان یک شبه برای کشور مرفه شمال. مناطق تحت مستند عبارتند از میلان ایتالیا مالی توپی و اصلی شهر در لومباردی و ونیز اصلی شهر در همسایه ونتو منطقه است. این اقدامات فوق العاده خواهد بود در محل تا آوریل 3.

“وجود خواهد داشت یک ممنوعیت برای همه به حرکت در داخل و خارج از این سرزمین و نیز در همان قلمرو” کونته گفت. “استثنا اجازه خواهد داشت فقط برای اثبات حرفه ای نیازهای موارد استثنایی و مسائل مربوط به سلامت.”

سرنوشت از بازدید کنندگان خارجی گیر در ایتالیا جدید قرنطینه مناطق روشن نشد.

در حالی که واتیکان نیست به طور مستقیم تحت تاثیر مستند, پاپ شده است که بیمار خود را برگزار یکشنبه برکت با تصویری به جای در فرد توصیف عجیب از احساس او “در قفس است.”

ایتالیا حرکت تکرار چین مستند از برخی از 60 میلیون نفر از مردم در مرکز استان هوبی در اواخر ماه ژانویه است که در حال حاضر در ششمین هفته. رئیس سازمان بهداشت جهانی Tedros Adhanom Ghebreyesus روز یکشنبه توییتی حمایت خود را از “دولت و مردم ایتالیا” می گفتند که “با در نظر گرفتن جسورانه شجاع مراحل با هدف کاهش سرعت coronavirus.”

چین رنج می برد در حدود سه چهارم از جهان 106,000 coronavirus عفونت و بیشتر از آن حدود 3,600 مرگ و میر. عفونت های جدید در چین را وارد کردن به طور چشمگیری در حال, و بسیاری از کسانی که آلوده در چین و در سطح جهانی در حال حاضر به بهبود است.

اما عفونت های نصب شده بالاتر یکشنبه در فاصله — کره جنوبی ایران و به خصوص ایتالیا. و با یک شیرجه بینی ترافیک و گردشگری و عمده اختلال در زنجیره تامین در سراسر جهان, سهام رو به یکی دیگر از راکی شروع یکشنبه به عنوان رییس شاخص باز کردن 6% به 8%.

در سراسر جهان بیشتر رویدادها و جشنواره ها خاموش نامیده می شدند از جمله زنان مسابقات قهرمانی هاکی در کانادا. بحرین گفت: آن مسابقه فرمول یک در این ماه برگزار خواهد شد بدون تماشاگر بیش ویروس ترس در حالی که ژاپن در زمان مفتخر گرند سومو مسابقات باز یکشنبه در اوزاکا با طرفداران و کشتی گیران در صورت ماسک.

هرج و مرج و ورزشگاه در ساعت قبل از کونته این حکم را امضا کردند که کلمه به بیرون درز مورد برنامه ریزی شده است.

دانش آموزان در دانشگاه پادوا در ایتالیا که در میله در یک شنبه شب شاهد گزارش های در گوشی های خود و بازگشت عجله برای گرفتن وسایل خود را و سر به ایستگاه قطار. صدها نفر از مسافران برخی از پوشیدن ماسک و دستکش کهنه بر روی آخرین قطار محلی ترک پادوا در 11:30 p.m نشسته در چمدان خود را در راهرو. هیچ هادی آمد برای چک کردن بلیط.

“من دو ساعت پیش که آنها ممکن است قرار دادن فوری حکم قرار دادن پادوا در منطقه قرمز … بنابراین من تصمیم به رفتن قبلا” گفت: دانشجو روبرتو Pagliara رفتن به زادگاه خود Puglia در جنوب ایتالیا.

اما فرماندار Puglia خواست مردم مانند او را به ماندن و نه به ارمغان بیاورد عفونت ویروس پایین جنوب.

“دریافت در اولین ایستگاه راه آهن را ندارد هواپیماهای باری و بریندیسی,” رژیم صهیونیستی است. میشل امیلیانو گفت: در نمایشی درخواست تجدید نظر با استناد به دو شهرستانها در Puglia با فرودگاه. “به نوبه خود در اطراف در اتومبیل خود را دریافت پولمن اتوبوس در توقف بعدی.”

ایتالیا در روز شنبه گزارش داد که بزرگترین افزایش روزانه در coronavirus موارد پس از آن شیوع آغاز شد و در فوریه. 21. تعداد افراد آلوده رز 1,247 گرفتن مجموع به 5,883 و مرگ و میر افزایش به 233.

منطقه ای سیاستمداران در ایتالیا گرفته شد به عقب قفل. شهردار آسته در ناحیهای در شمال غربی منطقه ارسال شده است خشمگین تصویری در Facebook صفحه کوبیدن رم برای نگه داشتن رهبران منطقه ای در حلقه.

“هیچ کس به من گفت:” Maurizio Rasero فریاد زد و اضافه کرد که او تا به حال صدها نفر از پیام بر روی تلفن همراه خود را از احساس خطر شهروندان است. “این باور نکردنی است که اطلاعات بسیار حساس و مهم خواهد آمد که در این روزنامه برای اولین بار.”

در رم برخی از توده های خارج از منزل برگزار شد, از جمله یکی در یک آسفالته رشته های ورزشی.

“من در نزدیکی در نماز به افرادی که درد و رنج از زمان شیوع بیماری های کروناویروس و به تمام کسانی که مراقبت از آنها” پاپ فرانسیس گفت: در سرویس ویدئو یکشنبه به طور خلاصه قبل از ظاهر شدن در پنجره خود را به خوش آمد می گوید جمعیت است.

شیوع ویروس را ترک کرده است صنعت کشتی کروز در بی نظمی.

شاهزاده بزرگ کشتی کروز که در آن 21 نفر باید آزمایش مثبت برای ویروس, شد, عنوان, یکشنبه به اوکلند پس از معطل ماندن سان فرانسیسکو برای روز. این انتظار به زمین شنبه. کاپیتان جان اسمیت گفت: بیمار مسافر گرفته خواهد شد به بیمارستان ها و آمریکایی ها سالم خواهد بود را به قرنطينه. او گفت که او هنوز رتبهدهی نشده است گفت: آنچه که اتفاق خواهد افتاد به مسافران از کشورهای دیگر است. کشتی تا به حال یک خوشه از تقریبا 20 عفونت در اوایل سفر که منجر به یک مرگ.

یکی دیگر از کشتی کروز است که در قرنطینه در رود نیل در مصر با 45 تایید ویروس موارد است. دو کشتی با تایید موارد تبدیل شد دور آخر این هفته از مالزی و مالت در میان ویروس ترس.

مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری از خواست افراد مسن و افراد با شرایط پزشکی شدید به “ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است” و جلوگیری از جمعیت. فدرال رسمی آسوشیتدپرس گفت که کاخ سفید تا به حال رد مقامات بهداشتی که می خواستم به توصیه می کنند که افراد مسن و بیمار آمریکایی ها نه پرواز در خطوط هوایی تجاری است. سخنگوی معاون رئیس جمهور را تکذیب کرد به گزارش.

در همین حال ایالات متحده مرگ و میر از این ویروس صعود به 19 با همه اما سه نفر از قربانیان در ایالت واشنگتن و عفونت افزایش به بیش از 430.

در حالی که بسیاری از دانشمندان گفت جهان است که به وضوح در درک یک بیماری همه گیر — جدی شیوع جهانی — این نیست که خواستار آن است که در عین حال گفت: کلمه ممکن است روح جهان بیشتر است.

“این شیوع با تمام این تعاریف به صورت یک بیماری همه گیر” گفت: Devi Sridhar استاد جهانی بهداشت عمومی در دانشگاه ادینبورگ.

همانطور که از شنبه نزدیک به 90,000 موارد گزارش شده در آسیا نزدیک به 10 ، 000 در اروپا; برخی از 7000 در خاورمیانه; حدود 450 در آمریکای شمالی و آمریکای لاتین و کارائیب و کمتر از 50 نفر گزارش شده تا کنون در آفریقا است.

در ایران ترس بیش ویروس و دولت را پایانی اعتبار تبدیل به یک چالش عمده برای رهبران در حال حاضر وضعیتی وخیم از آمریکا تحریم. این ویروس کشته 49 بیشتر مردم ایران در 24 ساعت گذشته, آوردن تلفات به 194 میان 6,566 موارد تایید شده.

چین روز یکشنبه گزارش داد 44 موارد جدید طی 24 ساعت پایین ترین سطح پس از آن شروع به انتشار در سراسر کشور ارقام در Jan 20 و 27 جدید مرگ و میر. کره جنوبی گزارش داد 272 جدید, موارد مصرف آن در مجموع به 7,313 با 50 مرگ و میر به طور کلی.

حتی سلیمان در وسط اقیانوس هند را در امان نیست, با کوچک الجزایر کشور مالدیو گزارش آن دو اولین ویروس موارد است.

——

Kageyama گزارش از توکیو است. نیکول Winfield و تریش توماس در رم کریس بلیک در بانکوک, ماریا Sanminiatelli در نیویورک آنجلا چارلتون در پاریس Hyung-jin Kim در سئول, Ashok شارما در دهلی جدید آنا جانسون در لندن دیوید رو به افزایش در برلین و جاناتان شاعر در فیلادلفیا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im