ممنوعیت سفر و رویداد لغو: چگونه بازار هنر است رنج می برند از COVID-19

به تازگی منتشر شده بازار هنر 2020 گزارش فراهم می کند یک موقع دیدی چگونه COVID-19-اختلالات مربوط به احتمال زیاد به تاثیر رشد و فروش در بازار جهانی بازار هنر.

این گزارش تخمین می زند هنر جهانی بازار فروش در سال 2019 شدند و به ارزش US$64.1 میلیارد دلار ($97 میلیارد دلار) کاهش 5 ٪ در سال 2018 است.

این کاهش نشان دهنده کاهش رشد اقتصاد جهانی رانده شده با افزایش تنش های سیاسی و گرایش به سمت تجارت حمایت از تولیدات داخلی به رهبری ایالات متحده است.

در سال 2020 اقدامات برای کنترل گسترش coronavirus از طریق محدودیت دولت در سفر بزرگ و رویدادهای اجتماعی در حال حاضر با داشتن یک تاثیر دراماتیک در بین المللی بازار هنر.

در شش هفته, چند, هنر, نمایشگاه اعلام کرده اند یا به تعویق افتادن یا لغو, از جمله Jingart پکن هنر بازل در هنگ کنگ Miaart میلان, هنر, پاریس, هنر برلین و هنر دبی.

اروپا هنرهای زیبا نمایشگاه در ماستریخت جلو رفتم اما گزارش 27 درصد کاهش حضور افراد برجسته در باز زمانی که بسیاری از عمده فروش به طور سنتی ساخته شده است.

در حالی که اروپا هنرهای زیبا نمایشگاه (TEFAF) رفت جلوتر بهداشت خوب راهنماهای بودند برجسته قرار داده است. مارسل ون هورن (شهر)/EAP

رشد هنر منصفانه بازار

عنوان قبلی در سال 2019 هنر فروش در بازار شد بسیار متمرکز در سه عمده هاب. ایالات متحده آمریکا و بریتانیا و چین در مجموع اختصاص 82 درصد از کل ارزش فروش.

بازار هنر, گزارش شناسایی در حال رشد و تغییر به دور از مزایده عمومی نسبت به فروش خصوصی. کلی حراج بخش (از جمله مزایده عمومی و خصوصی فروش توسط خانه حراج آنلاین و آفلاین) نشان داده شده 42 درصد از کل بازار فروش در سال 2019.

کلی فروشنده بخش (از جمله فروشنده, گالری آنلاین و خرده فروشی) نشان داده شده 58 درصد از کل بازار هنر فروش در سال 2019 با ارزش فروش افزایش 2٪.


ادامه مطلب: جمعه مقاله: استرالیا در بازار هنر است flatlined. آنچه می تواند انجام شود برای احیای آن ؟


در این بخش فروشندگان با گردش مالی بیش از 1 میلیون دلار ($1.5 میلیون) تجربه بسیار بزرگتر رشد 20٪. این نمایندگی در حال سریعترین بخش در حال رشد و متکی به هنر نمایشگاه فروش.

تقریبا نیمی از فروش فروشنده بخش ساخته شد و در نمایشگاه های هنری در 2019, به مقدار US$16.5 میلیارد دلار ($25 میلیارد دلار) — 26 ٪ از تمام فروش ساخته شده در هنر جهانی بازار.

این غلظت از فروش در پایان بالا از فروشنده در بازار است که شاید بازار هنر را پاشنه آشیل که با توجه به پتانسیل خرید اینترنتی از قریب الوقوع COVID-19 بیماری همه گیر.

نمایندگی مجاز و فروش در این گردش مالی براکت با حضور دو بار به عنوان بسیاری از نمایشگاه های هنری به عنوان کوچکتر نمایندگی با نمایشگاه بین المللی (به عنوان مخالف به نمایشگاه های محلی) کمک به بیش از نیمی از کل نمایشگاه هنر فروش.

برای فروشندگان با گردش مالی بیش از ما 10 میلیون دلار (دلار 15.1 میلیون) نمایشگاه بین المللی هنر نمایندگی متناوب 70% نمایشگاه هنر فروش.

ناخواسته ‘انحراف’

علاوه بر فروش تولید شده در هنر, نمایشگاه, نمایندگی مجاز تبدیل شده اند به طور فزاینده ای وابسته به نمایشگاه برای گسترش لیست مشتری و توسعه کسب و کار خود را.

آشکار COVID-19 همه گیر نشان دهنده یک تهدید فوری برای این مدل کسب و کار. یکی از فروشنده به نقل از بازار هنر گزارش با اشاره به تاثیر نامطلوب اختلالات از خارج دنیای هنر می تواند در هنر تقاضا در بازار:

2020 خواهد بود یک چالش برانگیز اما به جای سیاسی اصلی درام مستقیم مالی, تاثیر, خود, خطر اصلی برای ما این است که برای منحرف کردن توجه مردم. حواس او را پرت و اضطراب می تواند مردم را از خرید هنر حتی اگر اقتصاد پررونق است و آنها هنوز هم در یک موقعیت به صرف.

در حالی که این فروشنده بیشتر بود به احتمال زیاد اشاره به موضعی مسائل سیاسی از جمله مبارزه با تروریسم در اروپا و یا تحریم های تجاری این COVID-19 شیوع بالقوه برای ارائه بسیار بیشتر از “انحراف” برای خریداران هنر.

تاثیر COVID-19 در سلامت طولانی مدت از بازار هنر باقی مانده است دیده می شود.

نمایشگاه های هنری در حال حاضر تلاش شده است با توجه به متعدد اقتصادی headwinds در بخش دوم از سال 2019 با افزایش تعداد retractions و لغو در سراسر جهان است.

هنر بازل در هنگ کنگ جذب 88,000 بازدید کنندگان در سال 2019. جروم Favre/EPA

در سال 2019 هنر بازل در هنگ کنگ ویژه 242 گالری از 35 کشور جهان و با حضور 88,000 بازدید بیش از پنج روز است. این یک رویداد محوری در منطقه تقویم و از دست دادن آن به سال 2020 بازار هنر خواهد بود بشدت احساس می شود.

این ردپای جهانی و زیرک ساختار کسب و کار بین المللی حراج خانه ها ممکن است کمک به این کسب و کار و آب و هوا این طوفان به عنوان آنها در گذشته انجام داده اند. اما تصویر است و هیچ گونه نگرانی برای تجاری گالری.

هنرمندان و گالری آماده شدن برای ماه پیش از نمایشگاه ها و نمایشگاه ها.

در یک بررسی تاثیر coronavirus در بازار هنر در چین 73.8 درصد از پاسخ دهندگان در هنرهای تجسمی صنعت گزارش کسب و کار خود را نمی خواهد برای زنده ماندن طولانی تر از سه ماه اگر زمان مهار وضعیت همچنان ادامه دارد.

خلاق طرح های در حال ظهور مانند هنر بازل در هنگ کنگ مشاهده کاربران آنلاین حاضر در پلت فرم. اما با قطعیت در مورد چه مدت از آن خواهد شد تا زمانی که این بیماری همه گیر است که تحت کنترل سلامت آینده جهانی هنر صنعت است که هنوز به تعیین خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im