وزیر حمل و نقل تایید پلیس خواهد بود ‘در حرکت’ در محاصره

OTTAWA — وزیر حمل و نقل مارک Garneau می گوید پولیس در ولایت خواهد بود “حرکت” برای پاسخ به احکام جدید علیه محاصره جوانه در سراسر کانادا در همبستگی با مرطوب’suwet’en ارثی, ستاد, که مخالفت با یک برنامه ریزی شده گاز طبیعی خط لوله گاز در بریتیش کلمبیا.

صحبت با خبرنگاران در پارلمان هیل در شنبه Garneau گفت: برخی از این محاصره شده اند “به طور موقت متوقف کردن قطار.”

“استانی پلیس خواهد شد در حال حرکت و در پاسخ به این دستورات است که قرار داده شده است در” Garneau گفت.

او گفت که او نمی دانم زمانی که پولیس در ولایت خواهد بود اقدام در برابر این محاصره که تصمیم به استانی مقامات پلیس.

این برنامه ریزی شده پلیس مداخله می آید فقط یک روز بعد از پلیس استان انتاریو نقل مکان کرد و در برابر راه آهن که محاصره شده بودند توسط Tyendinaga Mohawk نزدیکی Belleville, Ont. و شارژ 10 معترضان.

در حالی که اولین قطار فرار از طریق تازگی پاک آهنگ در Tyendinaga دوشنبه شب از آن باقی مانده است فقط به عبور از این منطقه که از روز شنبه بعد از ظهر. CN راه آهن نمی خواهد اظهار نظر در مورد چرا این سرویس هنوز به طور کامل از سر گرفت.

پس از شنبه, دستگیری چندین همبستگی تظاهرات و محاصره پدید آمده و در سراسر کانادا است. در میان کسانی که در تظاهرات بودند که محاصره یمن یک منطقه ای خدمات حمل و نقل در نزدیکی همیلتون و نورد محاصره توسط Khanawake موهاک در کبک اونوره مرسیه پل.

Canadian Pacific Railway نیز به دست آمده به دستور توقف محاصره در Khanawake درست در جنوب مونترال.

در ضمن در B. C. معترضان همچنان به محاصره بندر ونکوور و نشان دادن در B. C. قوه مقننه. حداقل شش نفر دستگیر شده اند با توجه به CTV ونکوور.

صحبت با خبرنگاران در روز سه شنبه بومی خدمات وزیر مارک میلر گفت: دولت در حال کار به سمت یک “صلح آمیز نتيجه گيری” در این اختلاف است.

“در طول چند روز گذشته شده است وجود دارد برخی از عقب و جلو شده است که نسبتا مثبت” میلر گفت.

نخست وزیر جاستین ترودو همچنین خواستار “حل و فصل مسالمت آمیز” به این موضوع در روز دوشنبه.

“ما هنوز در مسیر آشتی, ما نیاز به یک راه حل صلح آمیز و ما در حال ادامه کار نسبت به” ترودو گفت.

دولت شده است زیر آتش از سراسر طیف سیاسی برای دست زدن به آن از موضوع است.

خروجی محافظه کار رهبر اندرو Scheer به خبرنگاران گفت: روز دوشنبه که تک منابع Ltd. s یکشنبه اعلام تصمیم خود برای خروج کاربرد آن برای یک cenovus معدن در آلبرتا گره خورده بود به ترودو دست زدن به محاصره.

“این واقعیت است که او انجام داده است به معنای واقعی کلمه هیچ چیز برای 19 روز در حالی که غیر قانونی محاصره در آورده اند و اقتصاد ما را به زانو در می فرستد یک سیگنال قوی برای طرفداران در بخش انرژی است که این دولت نمی خواهد حمایت از حاکمیت قانون و خواهد شد که آنها خود را به” Scheer گفت.

قابل توجه بسیار متفاوت تن NDP رهبر Jagmeet سینگ با ابراز نگرانی درباره اقدام پلیس در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد pharmacare در روز دوشنبه.

“من واقعا نگران این ایده که پلیس مداخله خواهد deescalate این بحران ملی به دلیل آن را نمی خواهد. این راه حل” سینگ گفت.

در ضمن Mohawk شورای Khanawake ناودان OPP برای آن بازداشت در Tyendinaga.

“موهاک شورای Khanawà:تو که مایل به بیان آن خشم و انزجار در خصوص اقدامات صورت گرفته در این صبح Tyendinaga Mohawk قلمرو” این شورا گفت: در یک شنبه مطبوعاتی.

“آن تبدیل شده است بسیار واضح است که استفاده از دستورات و پلیس در برابر مردم بومی که به سادگی در دفاع از سرزمین خود از ناخواسته توسعه نمی خواهد تولید مسالمت آمیز حل و فصل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im