Transat لغو ترین زمستان پروازها از غرب کانادا به دلیل همه گیر

مونترال — Air Transat برنامه ای برای لغو تمام پروازها از غرب کانادا به خورشید مقصد و ایالات متحده در این زمستان با بازپرداخت در مسیر به مشتریان — یک سیاست 180 در COVID-19 عصر.

این شرکت هواپیمایی که شستشو تمام عازم جنوب راه است که میله میله را از Winnipeg, کلگری و ادمونتون و ونکوور و ویکتوریا, Air Transat پدر و مادر Transat در گفت مشتریان این هفته است.

تنها راه خروج از دروازه غربی بین Nov. 1 و در تاریخ 30 آوریل خواهد بود از ونکوور به تورنتو و مونترال و همچنین برخی از اتصال پرواز به اروپا از طریق تورنتو است.

می شود مسافران دریافت هزینه کامل را به جای شرکت اعتباری که قبلا ارائه شده برای پروازهای لغو شده به دلیل COVID-19 بحران Transat گفت.

“مشتریان را دریافت بازپرداخت در مقدار دریافت فایل و در اصل روش پرداخت” اطلاع متحده است. پرداخت خواهد شد به صورت خودکار.

Transat اشاره کرد “بسیاری از چالش” مواجه صنعت هواپیمایی که در اطراف یک بیماری همه گیر است که تعطیل مرز و مبتنی بر ناوگان قبل از ترافیک به آرامی شروع به انتخاب کنید تا در تابستان هر چند نه به اندازه کافی برای احیای این مهم crossborder گردشگری یا سفر کسب و کار بازار. مونترال مبتنی بر حامل اولین پرواز در چهار ماه زمان آخرین هفته است.

Transat و دیگر هواپیمایی کانادا حاضر به بازپرداخت اکثر مشتریان که پرواز لغو شد به عنوان یک نتیجه از coronavirus.

Transat هوایی کانادا و top world news هواپیمایی Ltd. باید گفت که موضع خود را در بازپرداخت راستا با مقررات فدرال و راهنمایی های نوشته شده در طول پنج ماه گذشته توسط کانادا حمل و نقل آژانس.

قانونی سابقه و قانون قرارداد نشان می دهد که نه مورد می گوید: مسافر مدافع حقوق گابور Lukács.

“Air Transat باید بازپرداخت تمام مسافران که پرواز لغو شد بدون در نظر گرفتن نقطه نظر خود را از خروج و یا دلیلی برای لغو” Lukács گفت: با استناد به یک سال 2004 تصمیم از آژانس در مورد Transat به عنوان به خوبی به عنوان حامل خود قرارداد حمل و نقل.

شرکت crossborder تعرفه — یک قرارداد بین شرکت هواپیمایی و مسافر — متحده که Transat “بازپرداخت خواهد شد استفاده نشده بلیط” در صورت overbooking یا لغو توسط شرکت هواپیمایی.

هوایی کانادا بی سر و صدا خود را تغییر خط مشی بازپرداخت در ماه ژوئن به اجازه می دهد برخی از مشتریان با لغو بلیط پرواز به جبران نقدی خود را — اما نه که مسافران سفرهای سرچشمه در کانادا.

مسافران با پروازهای منشاء آن در اتحادیه اروپا و سوئیس یا ایسلند مجاز به دریافت هزینه خطوط هوایی گفت, اما مسافران بودند که میله میله برای پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت از کانادا به اروپا نیست.

Top world news تغییر سیاست خود را به بازپرداخت مشتریان در پروازهای بین ایالات متحده و کانادا است که لغو شد با توجه به COVID-19 بعد از “دقت نظارت بر چارچوب های قانونی” در سراسر حوزه های قضایی است.

این کشور بزرگترین شرکت های هواپیمایی را لغو هزاران پرواز از اواخر ماه مارس است. هوایی کانادا دیدم ظرفیت شیب 95 درصد در بهار پس از آن از دست داده و بیش از 1 میلیارد دلار در سه ماهه اول و پروژه های مسافری سطح را تا سال 2019 سطح حداقل سه سال.

Transat گفت: کانادا مطبوعات در هفته گذشته آن را به تاخیر بسته شدن مهلت از تصاحب آن توسط Air Canada هل دادن آن را به عقب با یک ماه تا Aug. 27 به عنوان تنظیم کننده های اروپایی و فدرال اعضای کابینه mull چگونه $720 میلیون کسب خواهد رقابت می گذارد.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید ژوئیه 30 سال 2020 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de