OTTAWA — OTTAWA — فدرال دادگاه تجدید نظر را رد کرد و این چالش قانونی به اتاوا تصمیم به تصویب ترانس کوه خط لوله گسترش بار دوم.

در یک اتفاق, 3-0 تصمیم دادگاه را رد کرد و چهار چالش برای تایید ثبت تابستان گذشته برای اولین بار توسط سازمان ملل در بریتیش کلمبیا گفت: در 95 صفحه و تصمیم گیری است که “ما نتیجه گیری کرد که هیچ پایه و اساس دخالت” با این تصمیم.

این تصمیم راه را برای ساخت و ساز به ادامه این پروژه هر چند برای اولین بار سازمان ملل باید 60 روز برای درخواست تجدید نظر به دیوان عالی کشور.

کابینه در اصل تایید شده این پروژه به دوقلو های موجود در خط لوله در ماه نوامبر 2016. نخست وزیر جاستین ترودو گفت: در آن زمان در کانادا منافع ملی برای ساخت این پروژه که ارائه خواهد شد cenovus تولید اتاق بیشتر برای دریافت محصولات خود را به بازار است.

که تصویب لغو شد توسط دادگاه فدرال تجدید نظر در ماه اوت سال 2018 با استناد به یک کافی روند مشاوره با جوامع بومی و یک شکست به درستی به حساب تاثیر بالقوه بر زندگی دریایی از اضافی نفتکش کردن B. C. ساحل. اتاوا پس از آن راه اندازی شد دور دیگری از رایزنی با جوامع بومی و خواسته ملی انجمن انرژی, نگاهی به زندگی دریایی.

در ژوئن 2019 کابینه صادر دوم آن تصویب پروژه. پس از آن Coldwater هندی Band, Squamish ملت Tsleil-Waututh و یک گروه کوچک برای اولین بار سازمان ملل در Fraser Valley, خواسته دادگاه برای بررسی این تصمیم برای بار دوم. در دسامبر شنوایی خود وکلا استدلال دولت رفت به مشاوره داشتن از پیش تعیین شده نتیجه.

در 95 صفحه با تصمیم قضات گفت که درست نیست.

“بر خلاف آنچه که متقاضیان ادعا این بود که چیزی جز یک لاستیک ماشین پرس یا ورزش” این تصمیم می گوید. “نتیجه نهایی این بود که تصویب زودتر تصویب اما موافقت با اصلاح شرایط جریان به طور مستقیم از تمدید مشاوره.”

قضات می گویند دولت ساخته شده یک تلاش واقعی به گوش در نظر گرفته و نگرانی های مطرح شده برای اولین بار توسط سازمان ملل و گاهی اوقات توافق به جای این نگرانی ها “همه بسیار سازگار با مفاهیم آشتی و افتخار تاج.”

آنها همچنین می گویند در حالی که درست است همه این نگرانی مطرح شد و جایگزین “به اصرار که اتفاق می افتد این است که برای اعمال یک استاندارد کامل” است که توسط قانون مورد نیاز نیست.

این تصمیم می گوید: دور دوم رایزنی نمی نیاز به شروع از ابتدا اما به جای آدرس فقط برخی از نگرانی های خاص مطرح شده توسط دادگاه در آن 2018 تصمیم گیری است. امروز تصمیم می گوید: رایزنی دولت برگزار شد به اندازه کافی برای تصمیم خود را برای تصویب این پروژه مناسب است.

گسترش پروژه را سه برابر ظرفیت خط لوله موجود بین ادمونتون و حمل و نقل ترمینال در برنابی B. C. با خط لوله جدید حمل و عمدتا رقیق قیر برای صادرات است.

آن را تبدیل به فوتبال سیاسی ایران برای ترودو که او اصرار کانادا را می توانید در ادامه به گسترش تولید نفت و هنوز هم در عمل به تعهدات مربوط به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای.

ترودو دولت شدت به خرید های موجود در خط لوله در سال 2018 پس از مخالفان سیاسی به این پروژه از B. C. دولت باعث کیندر مورگان کانادا به بیرون از ساختمان به گسترش است. دولت در نظر دارد به پایان گسترش و سپس فروش هر دو خط لوله موجود و گسترش و برگشت به بخش خصوصی است.

از آن شده است در گفتگو با برخی از جوامع بومی در مورد فروش اما وزیر دارایی لایحه Morneau گفت: این پروژه نخواهد بود به فروش می رسد تا زمانی که همه خطرات در مورد اقدام حذف می شوند. این خطرات شامل این مورد دادگاه.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید Feb. از 4 سال 2020 است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو