Tradwives: زنان به دنبال ساده گذشته اما ریشه در نئولیبرالی در حال حاضر

آلنا Petitt یک نویسنده شناخته شده و شیوه زندگی بلاگر تبدیل شده به انگلیسی چهره “Tradwife” جنبش ارتباط تنگاتنگی با هشتگ #TradWife. جنبش harks بازگشت به دوران قبل تشویق زنان به لذت را در سنتی وظایف داخلی در حالی که ترویج زنانه submissiveness, خانوادگی و wifehood.

در یک کلیپ Petitt توضیح می دهد که نقش خود را برای ارسال به خدمت و از بین بردن شوهرش “مانند آن را در سال 1959”.

نوشتن در وب سایت خود, عزیزم, آکادمی او اضافه می کند که بسیاری از زنان طلب “حس تعلق و خانه و quaintness” و را انتخاب کنید برای تبدیل شدن به زنان خانه دار که در آن “شوهران باید همیشه برای اولین بار می آیند”.

با توجه به آن تسبیح سنتی زنانگی Tradwife جنبش اغلب در رسانه ها به عنوان یک واکنش در برابر فمینیسم. این می تواند دیده شده در اخبار, داستان های تلخ اختلافات بین منتقدان فمینیست و زنانی که در آغوش tradwife هویت.

انتخاب به عنوان آنجا که هر

این تاکید بر “tradwives در مقابل فمینیست” است که متاسفانه قابل پیش بینی است. آن را متناسب با همه بیش از حد آشنا استعاره از “کشتی” به طوری که اغلب characterising گفتگو در مورد سیاست فمینیستی در رسانه ها. این فریم خواسته یا ناخواسته شناسایی فمینیسم به عنوان مشکل نادیده گرفتن بزرگتر مسائل ساختاری در خطر است.

به جای به سادگی یک واکنش در برابر فمینیسم به tradwife پدیده نیاز به درک به عنوان یک علامت – و همچنین به عنوان یک واکنش به افزایش نا امنی از زمان ما است.

Tradwives اغلب با استفاده از زبان ، آنها توصیف تصمیم خود را به مرحله خاموش تردمیل کار به عنوان یک “true calling” به زنان خانه دار, مادران و همسران. اما حتی خصوصی ترین از گزینه های مانند تصمیم به ترک شغل و تبدیل شدن به یک خانه دار وقت – همیشه درون ساختاری محدودیت. به عنوان یکی از ما (شانی) نشان می دهد در این کتاب از رفتن به خانه این انتخاب ها همیشه به شکل اجتماعی, فرهنگی, اقتصادی و شرایط سیاسی.

بسیاری از زنان در tradwife گروه بحث در مورد فشار کار در شغل خواهان و مشکل از آمدن به خانه به, چه, نویسنده آمریکایی Arlie Hochschild است معروف به نام تغییر دوم. این شامل رسیدگی به فرزندان و کارهای خانگی و همچنین مراقبت از سالمندان و اعضای خانواده.

Petitt خودش, مذاکرات در مورد چگونه در اوایل بیست سالگی او رانده زن حرفه ای. دیگر خود شناسایی tradwife جنی اسمیت (نام مستعار) بازگو کار طولانی در روز به عنوان یک مدیر امور مالی قبل به طور چشمگیری در حال تغییر ،

فعلی سمی همیشه در فرهنگ کار باید درک به عنوان یک عامل کلیدی تسهیل ظهور این جنبش است. به عنوان بیش از حد کار فرهنگ تبدیل شده است و شایع در بسیاری از کشورهای توسعه یافته دولت ها نیز برش منابع حیاتی است که کمک به حمایت از خانواده ها و جوامع است. همراه با تثبیت جنسیتی هنجارهای اجتماعی بار مراقبت نامتناسب می افتد در زنان است. حتی نسبتا ممتاز زنان در نتیجه پیدا کردن آن را دشوار است به زندگی می کنند تا به محبوب فمینیستی ایده آل از “تعادل کار و زندگی”.

بنابراین اگر چه در نگاه اول این Tradwife جنبش ممکن است به نظر می رسد عمیقا در تضاد با زمان ما – به خصوص در پی حرکات را دوست دارد MeToo و TimesUp – آن است که بسیار یک محصول از لحظه معاصر. انتخاب های ساخته شده توسط زنان که شناسایی به عنوان tradwives ممکن است به عنوان به طور کامل شخصی است. آنها جدا از بحران عمیق هر دو کار می کنند و تحت مراقبت نئولیبرالی سرمایه داری.

به دست آوردن کنترل

ما در زمانی زندگی میکنیم که هنجاری نقش های جنسیتی و غالب مفاهیم تمایلات جنسی را نه تنها به چالش کشیده شده است اما در شار. چنین reasserting دقت تعریف شده نسخه از زنانگی ممکن است راه را برای برخی از زنان برای به دست آوردن یک حس کنترل بر زندگی خود.

“بودن tradwife توانمند سازی است و من را قادر به کنترل از زندگی من” توضیح می دهد که استیسی McCall. 33 سال tradwife, او با ترک شغل خود به دلیل فشارهای او و شوهرش هر دو در کار خواهان شغل تمام وقت.

جای تعجب نیست که جنبش تراز وسط قرار دارد با مفاهیم سنتی Britishness در انگلستان و برخی پیشنهاد کرده اند که با alt سمت راست در ایالات متحده است. با وجود اسمی تفاوت هر دو جنبش متحد هستند توسط یک شبیه دلتنگی برای تصور هماهنگ ملی گذشته است که یک شکل از جنس سنت گرایی در قلب آن.

Tradwife وبلاگ ها و ویدئوها با تنظیمات بی سر و صدا در خارج از جهان نئولیبرالی سرمایه داری کار می کنند. كلاسيك 1950s تصاویر از زنان به عنوان “مبارک housewives” فراوانند. در عین حال تناقض این دلتنگ بازگشت به ساده تر و بهتر از گذشته وابسته است بسیار با ارزش است که آن را به ظاهر رد.

Tradwives مانند آلنا Petitt در بریتانیا و ایالات متحده وبلاگ نویس Dixie Andelin فورسیت تبدیل شده اند, کارآفرینان موفق که کسب درآمد خود را trad-wifehood. این جنبش به طور کلی بستگی به ادراک کارآفرینی زنان مانند این است که از طریق رسانه های اجتماعی فعالیت کلاس های دوره های مشاوره کتاب و محصولات مدافع و popularise trad-wifehood به عنوان یک انتخاب مطلوب و هویت.

دور از امتناع نئولیبرالی سرمایه داری جهانی از پرداخت تمام وقت کار و یا حتی برخی از آنچه در نظر فمینیستی موفقیت Tradwife جنبش عمیقا تعبیه شده در داخل و مدیون همه آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو