ردیابی Coronavirus: چقدر شلوغ و شهرهای درگیر یک بیماری همه گیر

آنها سفر خارج از کشور ؟ آنها را به یک لینک به یکی از پنج خوشه از سرایت شناسایی شده در سراسر شهر-دولت ؟ آیا سرفه آنها بر کسی که در خیابان ؟ که دوستان و خانواده خود را به نوشیدن رفقا و همکاران در نماز ؟

به عنوان کشورهای غربی در مبارزه با آتش سوزی گسترش coronavirus سنگاپور استراتژی حرکت به سرعت در حال پیگیری کردن و تست موارد مشکوک را فراهم می کند یک مدل برای نگه داشتن این بیماری همه گیر در خلیج, حتی اگر آن را نمی تواند به طور کامل تمبر از عفونت.

با جزئیات کار پلیسی دولت تماس با ردیاب یافت, در میان دیگران, یک گروه از خوانندگان مشتاق که warbled و اخراج قطرات تنفسی هم گسترش این ویروس به خانواده و سپس به سالن بدنسازی و یک کلیسا — تشکیل بزرگترین غلظت از موارد در سنگاپور است.

“ما می خواهیم برای اقامت یک یا دو گام جلوتر از این ویروس گفت:” ورنون لی مدیر واگير بخش در سنگاپور و وزارت بهداشت ، “اگر شما به دنبال ویروس شما همیشه پشت منحنی.”

سنگاپور همراه با تایوان و هنگ کنگ ارائه می دهد موفق روش حداقل تا کنون در مبارزه با یک بیماری همه گیر است که آلوده بیش از 182,000 مردم و کشته شدن حداقل 7,300 در سراسر جهان است. با وجود اینکه آمار ماه پیش توسط ویروس این سه جوامع آسیایی را ثبت تنها تعداد انگشت شماری از مرگ و میر و تعداد نسبتا کمی از موارد اگر چه آنها همچنان به صورت خطرات به عنوان مردم از ظهور نقاط داغ در ایالات متحده و اروپا و جاهای دیگر حمل این ویروس با آنها.

مداخله زود هنگام کلیدی است. بنابراین در حال پر زحمت پیگیری اجرا قرنطينه و دقیق اجتماعی فاصله — همه هماهنگ با رهبری مایل به عمل سریع و شفاف باشد.

در سنگاپور جزئیات که در آن بیماران زندگی منتشر شد به سرعت آنلاین اجازه می دهد دیگران برای محافظت از خود. تماس نزدیک از بیماران قرنطینه برای محدود کردن گسترش یافته است. دولت بیشتر تقویت مرزهای خود را این هفته برای محافظت در برابر موج جدید وارداتی عفونت.

برخی از این درس ها خیلی دیر برای ایالات متحده و اروپا که در آن سرایت حریق به عنوان برخی از دولت ها تاخیر و بحث خود را پاسخ.

و هوشیار سیستم های مانیتورینگ در سنگاپور و تایوان و هنگ کنگ ساخته شد بیش از سال, پس از شکست خود برای متوقف کردن یکی دیگر از خطرناک شیوع — سارس — 17 سال پیش. ایالات متحده منحل شد آن همه گیر پاسخ واحد در سال 2018 است.

نیز وجود دارد این پرسش که چگونه تکرار این مدل از کوچکتر آسیایی, مراکز است که در کشورهای غربی که در آن مردم ممکن است ساییدگی در بهره برداری از دوربین های مدار بسته و یا پرونده مهاجرت برای سلامت ملت است. کنترل بیماری نقض آزادیهای فردی و مکان هایی مانند سنگاپور که جویدن آدامس پس از ممنوع هستند تمایل بیشتری به پذیرش دستور دولت است.

“شاید به این خاطر که ما آسیایی, زمینه, اما جامعه ما این است که مرتب کردن بر اساس از ابتدا برای این” گفت: Lalitha Kurupatham معاون مدیر واگير بخش در سنگاپور است. “ما را حفظ خواهد کرد مبارزه با دلیل جداسازی و قرنطینه کار می کنند.”

غنی و منظم سنگاپور دارای سه سال وقت صرف ساخت یک نظام سلامت است که شامل کلینیک های تعیین شده برای شیوع و رسمی پیام اصرار مردم به شستن دست های خود و یا عطسه به بافت در طول فصل آنفولانزا. بیماری های عفونی عمل می دهد این شهر-دولت عرض جغرافیایی گسترده ای در اولویت بندی منافع مشترک بیش از نگرانی های حریم خصوصی.

“در طول زمان صلح ما برنامه ریزی برای شیوع این” Kurupatham گفت.

به عنوان رهبر سنگاپور تماس با ردیابی برنامه او کار کرده است 16 ساعت در روز به مدت دو ماه و تصویر از یک جنگ در برابر بیماری یک تابع از آسیب پذیری خود را به سرایت. یک نقطه قرمز رنگ بر روی یک نقشه جهان, سنگاپور یک پرجمعیت جزیره که در آن هر پرواز بین المللی است.

در اوایل روز از وقوع سنگاپور بود که بسیار مستعد ابتلا به یک جمعیت بزرگ از سرزمین اصلی مردم چین پس از رسیدن به طول قمری تعطیلات سال جدید.

ده ها تن از موارد تایید شده در سنگاپور در ژانویه بازتاب گسترده و آزادانه در دسترس تست. بسیاری از آنها در موارد خفیف که در غیر این صورت رفته اند تشخیص داده نشده. با این وجود سنگاپور بود به سرعت بنیادی امکان فراری محلی انتقال است.

“تا زمانی که ایتالیا و کره جنوبی و ایران اتفاق افتاده سنگاپور بدترین خارج از چین” گفت: Linfa وانگ مدیر ظهور بیماری های عفونی برنامه در دوک-دانشگاه ملی سنگاپور دانشکده پزشکی. “چرا ما احساس می کنیم که در راه است ؟ چرا که دولت بسیار شفاف و از آنجا که تعداد این معنی است که ما بسیار موثر در ردیابی و جداسازی هر مورد.”

برای همه وحشت فوران جاهای دیگر بیشتر سنگاپور آیا پوشیدن ماسک کردن چون دولت به آنها گفت که آن را مورد نیاز برای ایمنی خود را. بسیاری از مدارس هنوز هم در حال اجرا و البته با مبهوت lunchtimes برای جلوگیری از جمعیت بزرگ. وجود دارد مقدار زیادی از کاغذ توالت.

همانطور که از شنبه شب سنگاپور تا به حال 266 موارد تایید شده. تنها کسری در حال اسرار و عواملی اخیر سفر خارجی و یا قبلا شناسایی محلی خوشه که عبارتند از کلیساها و یک شام خصوصی.

نزدیک به 115 بیماران مرخص شده از بیمارستان است. سنگاپور ثبت کرده است بدون مرگ و میر ناشی از کوروناویروس.

زمانی که شایعات مرموز تنفسی ویروس شروع به گردش در چین در آغاز سال, سنگاپور به سرعت نقل مکان کرد. این یکی از اولین کشورها به ممنوعیت تمام مسافران از سرزمین اصلی چین شروع و در اواخر ماه ژانویه است. حرارتی اسکنر اندازه گیری درجه حرارت از همه کسانی که به کشور است.

در یک ملت از 5.7 میلیون نفر از ساکنان سنگاپور به سرعت در حال توسعه ظرفیت آزمون بیش از 2000 نفر در روز برای coronavirus. در واشنگتن یکی از سخت ترین ضربه مکان در ایالات متحده, عمومی آزمایشگاه با هدف فرایند 400 نمونه در روز است.

تست رایگان در سنگاپور به عنوان درمان پزشکی برای همه مردم. سنگاپور 140 تماس با ردیاب ترسیم هر بیمار مورد تاریخچه همراه با پلیس و سرویس های امنیتی انجام چرم کفش کار.

پس از هفته ها تحقیق و استفاده از یک تست آنتی بادی است که می تواند به شناسایی افرادی که در بهبود بهداشت مقامات قادر به کراوات دو کلیسا خوشه از 33 نفر به یک سال جدید قمری شام با حضور اعضای هر دو جماعت. افرادی که منتقل می شود این بیماری بین دو کلیسا هرگز نشان داده شده است عوارض جدی.

تماس نزدیک از بیماران قرار داده و به اجباری قرنطینه برای جلوگیری از بیشتر سرایت. نزدیک به 5000 شده اند جدا شده است. کسانی که گول زدن قرنطینه سفارشات می توانید پس از بازداشت ،

تمام بیماران مبتلا به ذات الریه در سنگاپور در حال آزمایش برای کوروناویروس. بنابراین افرادی که به طور جدی بیمار است. موارد مثبت شناسایی شده اند در فرودگاه در کلینیک های دولت و اغلب از طریق تماس با ردیابی.

سنگاپور اپیدمی رژیم شکل گرفت که از سال 2003 شیوع سارس که 33 نفر از 238 مورد تأیید. همانطور که در هنگ کنگ پزشکی کارگران در میان تلفات در سنگاپور است.

هنگ کنگ سنگین تلفات از سارس حدود 300 نفر موجب شده است ساکنان در semiautonomous خاک چینی به ورزش ذره عضلات پیشگیری از بیماری در اطراف این زمان حتی به عنوان مقامات محلی در ابتدا dithered اینکه نزدیک به مرز با سرزمین اصلی چین است. تقریبا هر کس به نظر می رسید شروع به انزال دست sanitiser. مراکز و دفاتر راه اندازی اسکنر حرارتی.

“مهم ترین چیز این است که هنگ کنگ مردم را عمیق خاطرات شیوع سارس” گفت: Kwok Ka-ki, یک نماینده مجلس در هنگ کنگ است که یک دکتر است. “هر شهروند انجام بخشی خود را از جمله با پوشیدن ماسک و شستن دست های خود را و در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی لازم مانند اجتناب از مکان های شلوغ و تجمعات.”

هنگ کنگ دولت در نهایت گرفتار به احتیاط. مرزهای تنگ تر شد. کارمندان دولت دستور داده شد به محل کار از خانه باعث بیشتر شرکت ها به دنبال کت و شلوار. مدارس بسته شد در ماه ژانویه حداقل تا پایان ماه آوریل است.

تایوان عمل کرده و حتی سریع تر. مانند هنگ کنگ و سنگاپور و تایوان در ارتباط بود با پرواز مستقیم به مقصد ووهان چین شهر که در آن ویروس است که اعتقاد به سرچشمه گرفته است. تایوان ملی سلامت مرکز فرماندهی که قرار بود پس از سارس به کشته شدن 37 نفر, شروع, سفارش, نمایش فیلم مسافران از ووهان در اواخر ماه دسامبر حتی قبل از پکن اعتراف کرد که coronavirus پخش شد بین انسان ها است.

“داشتن آموخته درس ما قبل از آمريکا به عنوان به زودی به عنوان شیوع آغاز شد ما یک کل به تصویب رسید از دولت رویکرد” گفت: یوسف وو تایوان وزیر امور خارجه.

تا پایان ژانویه در تایوان به حال تعلیق پروازها از چین با وجود سازمان بهداشت جهانی ارائه مشاوره در برابر آن. دولت نیز در آغوش big data یکپارچه سازی آن ملی سلامت بیمه و بانک اطلاعاتی آن با مهاجرت و گمرک اطلاعات برای ردیابی موارد بالقوه گفت: جیسون وانگ مدیر مرکز سیاست, نتایج و پیشگیری در دانشگاه استنفورد. زمانی که coronavirus موارد کشف شد در الماس شاهزاده کشتی کروز پس از یک توقف در تایوان متن پیام ارسال شد به هر تلفن همراه در این جزیره مثال هر رستوران توریستی در سایت و قسمت است که کشتی مسافر سفر کرده بود در طول ساحل را ترک

همانطور که از شنبه, تایوان ثبت شده بود 77 مورد از coronavirus اگر چه منتقدان نگران هستند که تست به اندازه کافی گسترده نیست. دانش آموزان به مدرسه بازگشت در اواخر فوریه

با امواج جدید از این ویروس فزاینده در سراسر جهان مقامات بهداشت عمومی در مناطق در حال آماده سازی خود برای یک دیگر مبارزه کنند.

روز سه شنبه دولت هنگ کنگ که در آن تنها 157 موارد تایید شده است اعلام کرد اجباری 14 روز در قرنطینه برای همه مسافران از خارج از کشور آغاز شد و این هفته

تایوان نیاز خود قرنطینه برای ورود از 20 کشور و سه کشور ایالات متحده است.

نخست وزیر Lee Hsien Loong سنگاپور هشدار داد در هفته گذشته که این کشور caseload به شدت افزایش خواهد داد. سنگاپور اعلام کرد 23 جدید کروناویروس بیماران شنبه, بالاترین, تک-روز شمارش با 17 وارداتی موارد است.

شهر-دولت محدود به مرزهای آن بیشتر است. مهاجران از آسیای جنوب شرقی و بخش هایی از اروپا در حال حاضر باید تحت یک 14-روز خود شده است.

“جهان تنها به عنوان خوب به عنوان ضعیف ترین حلقه” گفت: لی از سنگاپور بیماری های مسری را بدست آورد. “بیماری ها احترام نمی گذارند مرزها.”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>