در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19 دولت در حال اعمال محدودیت های دقیق در جنبش اجتماعی از جمله فاصله و ملی مستند. آنها همچنین پیدا کردن راه های موثر ردیابی و ردیابی تماس با هنگامی که یک عفونت است تأیید شده است.

توانایی پیگیری و ردیابی عفونت برای بهداشت عمومی به عنوان یکی از مهمترین مداخلات. برای اولین بار چنین برنامه TraceTogether است فقط در رفته زندگی در سنگاپور و آهنگ های کاربران’ محل با استفاده از اطلاعات مکانی.

اما پیگیری و ردیابی ارائه یک چالش بی سابقه به حریم شخصی مردم. برنامه های مانند TraceTogether مطرح کابوس از حریم خصوصی چشم انداز.

آن را ندارد به این باشد که راه. Blockchain و مدرن رمزنگاری روش اجازه می دهد قابلیت های مشابه در حالی که حفاظت از حریم خصوصی کاربران است. برخی از نوآوری ها در این جبهه نیز اجازه می دهد تا کاربران را به باقی می ماند در کنترل دسترسی به داده های خود را.

چرا پیگیری و ردیابی?

بیشتر از آنچه ما می دانیم درباره COVID-19 آید از تحقیقات اخیر. برخی از این ستیز و به عنوان اطلاعات جدید در دسترس می شود دیدگاه را تغییر دهید. با این وجود, با این نکته برخی از درس های در حال ظهور است.

اولین بحران با ما خواهد بود برای آینده قابل پیش بینی. پارامونت است که به سرعت گسترش ویروس ما “صاف منحنی” در حال حاضر با تمرین خوب و بهداشت و درگیر شدن در اجتماعی فاصله و شدت اطاعت ارشاد از مقامات بهداشت عمومی در صورتی که یک ملی مستند است به تصویب رسید.

دوم, آن را به ماه قبل از واکسن در دسترس است. و پس از آن است که آن را بیشتر از ماه قبل از آن در دسترس است در مقیاس بزرگ. تنها با یک واکسن موثر در دسترس ما قادر خواهید بود برای سهولت در دقیق مهار اقدامات در حال حاضر در محل. زیرا محققان امپریال کالج لندن در نوشتن خود را مطالعه نقطه عطفی در SARS-CoV-2 ویروس که باعث COVID-19:

ما پیش بینی است که انتقال را به سرعت دوباره بجای اول برگشتن اگر مداخلات آرام هستند.

سوم virus است به احتمال زیاد به جهش و بازگشت در یک پوشش جدید رندر موجود در واکسن کمتر موثر است. هر بار که یک نوع جدید از این ویروس پدیدار ما باید برای پیدا کردن راه برای متوقف کردن آن را در آهنگ های خود را. و بله بهترین راه برای انجام این کار از طریق ردیابی و پیگیری برنامه های است که اجازه می دهد مداخلات هدفمند.

با توجه به این انتخاب آن است که کاملا روشن است که راه دولت خواهد رفت. حتی بیشتر از آن است که وسوسه انگیز برای شهروندان به قربانی کردن حریم خصوصی خود را در طول یک اورژانس ملی. اما جدی وجود دارد اشکالاتی از انجام این کار.

ابتدا داده های جمع آوری شده است که فوق العاده حساس است. جهانی را تصور کنید که در آن دولت می تواند ردیابی که در آن شما و که شما ملاقات کرد. یا بدتر تصور کنید که Facebook یا WhatsApp می تواند انجام دهد و سپس اجازه به دولت ارسال یک پیام هشدار دهنده به همه دوستان اگر تست شما مثبت برای COVID-19.

چه مدت شما فکر می کنم آن را به دوستان خود را به قطعه با هم که آلوده می شود ؟ این شناخته شده است به عنوان یک re-شناسایی حمله در رمزنگاری یک مشکل بدون راه حل آسان. پتانسیل ننگ به ویژه آسیب پذیر در جوامع بسیار زیاد است.

دوم و به عنوان یک نتیجه وجود خواهد داشت چالش های جدی برای تصویب. اگر چنین برنامه ای بود به ساخته شده است در WhatsApp برای مثال افراد ممکن است به سادگی سوئیچ از واتساپ به Threema, و یا حتی بدتر سعی کنید به جعلی داده. این امر می تواند تنها چند روز یا چند هفته قبل از هر گونه سیستم هک شد.

ما آموخته اند که از Equifax هک که در آن چهار نفر از اعضای ارتش چین در حال حاضر شده است تحت تعقیب بیش هک اعتبار دفتر Equifax و در نتیجه نقض 150 میلیون سوابق اعتباری که هیچ پایگاه داده متمرکز است و کاملا امن است. جمع آوری فوق العاده ارزشمند اطلاعات جغرافیایی را ایجاد یک نقطه کانونی برای هکرها برای حمله به یک خطر است که بیشتر محدودیت پذیرش است.

سوم حریم خصوصی یک حق انسانی. آن است که نه تنها یک امتیاز برای لذت بردن از زمانی که بار خوب هستند. این یک حق اساسی است و هر دولتی که ناقض این حق باز می شود خود را به پتانسیل دادگاه چالش های بیشتر به تأخیر انداختن رول و تصویب است.

ترکیبی از این دلایل به این معنی است که هر سیستم که احترام به حریم خصوصی مخالف هدف آن است. داده های جمع آوری شده را با گرایش ساخت آن را سخت تر برای اپیدیولوژی به مدل و درک شیوع بیماری های در حال ظهور.

علاوه بر این سیستم می تواند منجر به مثبت کاذب که در آن یک سیاست عمل گرفته شده است بر اساس داده های معیوب. یا این سیستم می تواند از دست شیوع سویه جدید ویروس به دلیل محدودیت در پذیرش است. در شبکه های اجتماعی حتی ضعیف روابط مهم برای انتقال به عنوان جامعه شناس علامت گذاری به عنوان S. Granovetter اشاره کرد او در سال 1976 مقاله استحکام روابط ضعیف.

اما آن را ندارد به این راه. دو سال پیش blockchain شد این موضوع در ذهن بسیاری از بزرگ سرمایه گذاران به اجتناب ناپذیر بحث و گفتگو در مورد بیت کوین در یک مهمانی. در بخشی به دلیل این اعتیاد به مواد مخدره ما را ساخته اند گام های فوق العاده ای نسبت به حفظ حریم خصوصی-حفظ سیستم های توزیع شده.

به خصوص یکی از امیدوار کننده رویکرد در زمان بحران است که آنچه که به نام خود هویت مستقل. ایده این است که هر کاربر فروشگاه های خصوصی خود را داده است و در کنترل کامل زمانی و تحت چه شرایطی آن را با اشخاص ثالث. طرفداران این سیستم شامل بانک ها و فعالان در سراسر جهان و “پدر اینترنت” Tim Berners-Lee که با راه اندازی یک خود مستقل هویت راه اندازی.

حفظ حریم خصوصی

تفاوت اصلی در خود هویت مستقل سیستم این است که کاربران در کنترل دسترسی به داده های خود را. یک برنامه است که حفظ حریم خصوصی در حالی که اجازه می دهد قابلیت های مشابه به عنوان هر گونه متمرکز, برنامه, برای مثال بر اساس واتساپ را در غلبه بر مشکلات موجب شده توسط یک سیستم باز به داده ها ، در نتیجه این امر بسیار آسان تر به تصویب افزایش کیفیت داده ها و اطمینان حاصل شود که یک انسان حق ندارد معامله کردن برای دیگری.

کشورها در سراسر جهان در صورت انتخاب ساخت زیربنایی است که مسائل امنیتی جدی یا زیرساخت است که تضمین حریم خصوصی شهروندان و حل چالش های در دست موثر تر است.

روشن است که مقابله با COVID-19 بحران شامل کارآمد پیگیری و ردیابی است. اما به همان اندازه روشن است که این باید انجام شود با استفاده از بهترین اطلاعات در دسترس و پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو