به 367 ثبت شده مرگ و میر در حالیکه در 24 ساعت نشان داده شده فقط 1.7 درصد افزایش به طور کلی از 440 روز قبل و به پایین ترین سطح از مارس 21.

اما با 22,524 مرگ و میر در کل اسپانیا هنوز در جهان سوم-بالاترین شمارش پس از ایالات متحده و ایتالیا.

موارد افزایش بیش از 6,700 به 219,764 از روز قبل اما افزایش عفونت های جدید مبتنی بر مطلب خاص تست شد بسیار پایین تر در 2,796 معنی آن درمان در 3,105, پیشی عفونت های جدید برای اولین بار.

“ما در واقع غلبه بر سخت ترین مرحله مهم ترین مرحله از بیماری با تشکر عمدتا به تلاش تمام اسپانیایی جامعه” دولت سخنگوی ماریا عیسی مونترو گفت: “ما جلسه.

اگر چه خواستار احتیاط با توجه به بسیاری هنوز ناشناخته جنبه های ویروس وزیر بهداشت سالوادور Illa گفت: این بیماری همه گیر را منحنی به حال معکوس اجازه می دهد دولت به طرح خروج تدریجی از ملی shutdown از اواسط ماه مارس.

“جهت انتقال خواهد شد نظارت دولت بر اساس معیار است که ما شروع به بحث در مورد با این مناطق بعد از ظهر,” او گفت: بدون توضیح.

با توجه به Cadena SER, رادیو, دولت شروع به طرح آستانه برای کاهش بیشتر ماه آینده از لحاظ اقتصادی فلج کننده مستند برای مناطق با کمترین سرایت نرخ و حداقل بر دوش ويژه (ICU).

برای محدودیت برداشته شود باید وجود داشته باشد بیش از دو روزانه مورد در هر 100,000 نفر در یک منطقه یا COVID-19 بیماران باید اشغال بیش از نیمی از تخت ICU.

خاکستر در PEWS

دولت در حال حاضر گرفته شده برخی از مراحل برای استراحت مستند مانند اجازه می دهد کارگران ساختمانی به عقب و اجازه دادن به کودکان نگاهی به پیاده روی در خارج از این تعطیلات آخر هفته اما محدودیت های گسترده تر نخواهد بود کاسته تا اواخر ماه مه.

پیش بینی بیشتر مردم در خارج از دولت آغاز شده دربندی قیمت محافظ فولاد ماسک در 0.96 یورو ($1.04) یک قطعه از مواد ضد عفونی کننده ژل و راه حل در 0.015-0.021 یورو در هر millilitre بسته حجم بسته بندی.

هر چند کمتر روزانه مرگ و میر و عفونت هنوز فشار خدمات مانند بیمارستان ها و تشییع جنازه سرو.

در سگویا در شمال مادرید ده ها تن از کیسه های با خاکستر به صف شدند تا در pews محلی کوره های جسد سوزی نمازخانه.

“در اینجا در سگوویا ما معمولا به طور متوسط سه تا پنج تن در روز است. ما به طور متوسط 30 تا 40. چگونه می توانیم مدیریت آن ؟ با دفن آنها و یا cremating آنها را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به منظور به سقوط” funeral home مدیر Oscar de la Fuente و گفتگو کرد.

در اسپانیا دوم سخت ترین ضربه منطقه, منطقه ای دولت جدایی طلب رهبر Quim Torra انتقاد دولت مرکزی را از دست داده و این بیماری همه گیر و گفت: این امر باید کار می کرد بهتر “بدون تحمیل”.

او همچنین به کمک مالی.

Torra خواست همه کاتالان نیروهای سیاسی به دیدار و متحد سیاست بیش از اپیدمی پذیرش یک پیشنهاد از اپوزیسیون سوسیالیست و راست میانه Ciudadanos.

او صحبت کردن فقط به یک تعداد انگشت شماری از قانونگذاران حضور فیزیکی در کاتالان مجلس که قرار بود به تصویب و بعد از آن در روز جمعه بودجه منطقه ای برای اولین بار در سه سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو