لمس کردن سیارک Ryugu نازل اسرار از سطح آن و تغییر مدار

در فوریه. 21, 2019, ما به ضرب گلوله یک سیارک.

دقیق تر فضاپیمای Hayabusa2 ساخته شده و عملکرد آن توسط Japan Aerospace Exploration Agency یا JAXA کار اخراج شدند 5 گرم فلز پرتابه به سطح نزدیک به زمین سیارک Ryugu یک چرخش بالا-شکل بدن در حدود 1 کیلومتر و در سراسر برخی از 350 میلیون کیلومتر از زمین است. این پرتابه مختل سطح سیارک اجازه می دهد Hayabusa2 به تصرف برخی از lofted مواد و پهلو از آن با خیال راحت دور در هیئت مدیره. داشتن رفتگان از Ryugu در نوامبر 2019, Hayabusa2 است که انتظار می رود به پرواز گذشته زمین در اواخر سال 2020 و انتشار آن نمونه ها در هنگام ورود دوباره کپسول برای تجزیه و تحلیل دقیق در آزمایشگاه های سراسر جهان است.

در یک مقاله جدید منتشر شده در علم Hayabusa2 گزارش تیم مشاهدات خود را از فرآیند نمونه برداری خود را و آنچه که اندازه گیری Ryugu سطح به طور کلی می توانید به ما بگویید که از تکامل آن است. این مشاهدات رنگ یک داستان قابل توجه کیهانی مسافر که سفر از اصلی کمربند سیارک مصرف کوتاه مدت قیمتها در نزدیکی خورشید قبل از اینکه در نهایت حل و فصل را به یک مدار در محله ما به عنوان نزدیک به زمین سیارک.

من سیاره ای دانشمند و من شیفته همین دلیل سیاره ای بدن دنبال راه آنها است. با درک بهتر چگونه و چرا Ryugu به دست آورد آن زمان ظاهر خواهیم یک مدل جامع برای چه سیستم انرژی بدن فرم و توسعه – از جمله رایج, “C-type” کربن سیارک ها که Ryugu یکی است.

سطح نزدیک به زمین کربن سیارک 162173 Ryugu به عنوان مشاهده شده توسط فضاپیمای Hayabusa2 درست قبل از فرود خود را. فضاپیمای خورشیدی ری دست و پا زدن سایه در Ryugu سطح. JAXA/U. توکیو/کوچی U./Rikkyo U./ناگویا U./چیبا Inst. Tech./میجی آمریکا/U. های عراق/AIST, CC BY-SA

رنگارنگ گذشته

جدید مقاله توضیح می دهد چگونه برخی از قطعات از Ryugu هستند “میشن” و دیگران “رنگ قرمز.”

این شرایط مربوط به تغییرات دقیق و ظریف در رنگ سیارک سطح در سراسر طیف قابل مشاهده است. این Hayabusa2 تیم متوجه شد که خط استوا و قطب سیارک ها میشن در حالی که midlatitudes رنگ قرمز هستند. Intriguingly این تفاوت رنگ ممکن است بسته به سن و یا نه چه مدت مواد است که به طور مستقیم در معرض فضا. چرا که در معرض سطوح تیره و قرمز با فضای هوازدگی – بمباران توسط micrometeorites خورشیدی و کیهانی ذرات و حرارت خورشید است که اولیه مکانیسم برای Ryugu.

زمانی که Hayabusa2 اخراج آن پرتابه از فاصله حدود یک متر و سپس آن پیشرانه به حرکت به دور از سیارک ابر رنگ قرمز تیره سنگریزه و ریز دانه منفجر بیرون قبل از عقب افتادن بر روی سطح. ماموریت تیم به این نتیجه رسیدند که این ذرات در اصل تنها در معرض سطوح تخته سنگ فرود آمد در سراسر نمونه سایت تبدیل آن از یک کمی رنگ آبی به کمی قرمز است.

این مشاهدات ارائه شده این تیم یک بینش عرضی “راه راه” در Ryugu. در معرض مواد قرمز با خورشید و فضا هوا به آرامی حرکت می کند تحت این سیارک را ضعیف گرانش از topographically بالا استوا و قطب به topographically کم midlatitudes. این جنبش در معرض لایو میشن مواد در استوا و قطب ها و سپرده های قرمز مواد در میان است.

آنچه که من پیدا کردم بیشتر هیجان انگیز بود که از تجزیه و تحلیل اندازه و رنگ از چاله در Ryugu این Hayabusa2 تیم به این نتیجه رسیدند که در برخی از نقطه سیارک شده اند باید نزدیک به خورشید است که آن را در حال حاضر. که توضیح میزان قرمزی سطح. با استفاده از دو مدل مختلف برای محاسبه سن از چاله تیم تخمین زده است که این گرمایش خورشیدی ناشی از قرمزی باید اتفاق افتاده یا هشت میلیون سال پیش و یا به تازگی به عنوان 300,000 سال پیش – صرف گردش چشم cosmologically صحبت کردن.

این دهانه آمار بر اساس تصاویر جمع آوری شده توسط Hayabusa2 حتی نشان می دهد که سن کلی سیارک سطح خود است به احتمال زیاد بیش از حدود 17 میلیون سال بسیار کمتر از زمانی است که اصلی-کمربند پدر و مادر سیارک ها از Ryugu شده و شکسته و از هم جدا است که اتفاق افتاده است صدها میلیون نفر به بیش از یک میلیارد سال پیش.

و پس از آن است که عمل ساده از شلیک یک گلوله کوچک از فلز به جای عادی سیارک نشان از یک داستان مفصلی است که سیارک زندگی از شکل گیری از طریق سفر خود را در سراسر درونی منظومه شمسی به فرآیندهای است که در ادامه به شکل سطح آن امروز است. که ما می توانند یاد بگیرند که خیلی از بازدید از یک سیارک و توصیف سطح آن شگفت آور است. آنچه بیشتر ما را یاد زمانی که ما این نمونه ها در سال آینده ؟

این فیلم دستگیر شده در جولای 11, 2019 زمانی که Hayabusa-2 دوم لمس کردن بر روی سیارک Ryugu با استفاده از پردازنده مانیتور کوچک دوربین. پخش ویدئو با سرعت 10 برابر سریع تر از زمان واقعی.

[بینش در صندوق پستی خود را هر روز. شما می توانید آن را با گفتگو خبرنامه ایمیلی.]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de