شکنجه لازم نیست – مطالعه ما نشان می دهد یک اخلاقی جایگزین

شکنجه مانند ارایه کرده است در این افزایش در کشورهای مختلف است. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده آوازی خود را در حمایت از آن به عنوان یک روش برای تنبیه مردم و به عنوان یک راه موثر برای به دست آوردن اطلاعات. این است که با وجود های اخیر دولت ایالات متحده گزارش نتیجه رسید که استفاده از چنین “پیشرفته بازجویی” توسط سازمان سیا بی اثر بود.

شکنجه به عنوان غیر اخلاقی و ممنوع است در سراسر جهان. اما جایگزین چیست ؟ ما جدید روانی مطالعه منتشر شده در مجله روانشناسی کاربردی: به طور کلی آمده است تا با اخلاقی جایگزین است که ممکن است موثر باشد.

شکنجه و دیگر اجباری تکنیک های اغلب استفاده می شود زمانی که مشکوک به تروریست ها حاضر به عملکرد اطلاعات است. و آن را نه فقط ما که استفاده از این تکنیک است. در حالی که دولت بریتانیا همواره اتهامات را رد کرده همدستی در این نوع از رفتار در دوران به اصطلاح جنگ با ترور وجود دارد مقدار زیادی از شواهد نشان می دهد در غیر این صورت.

بسیاری از دانشمندان معتقدند که به این دلیل است که شکنجه معکوس برای به دست آوردن دقیق و مفید هوش است که استرس و ترس و آسیب های فیزیکی است فاجعه بار تاثیر بر مغز است. این شامل توانایی برای به یاد داشته باشید اطلاعات است. مشاهده شده است تا حمایت های امنیتی حرفه ای است که درگیر شده اند و هوش انسان و عملیات ویژه در این زمینه است. و اگر که نیست به اندازه کافی همچنین شواهدی وجود دارد که رفتار تنبیهی در واقع تشویق می کند دروغ گفتن است.

پس چرا این تصور باقی بماند که سرکوبگر و شکنجه روش موثر است ؟ پاسخ ممکن است وضع در این واقعیت است که وجود دارد چند تجربی معتبر جایگزین هایی برای شکنجه و آن سخت است برای دانشمندان ثابت کند که شکنجه کار نمی کند. واضح است که هیچ راهی برای انجام تحقیقات که شامل واقعی ، نیز وجود دارد که با استفاده از شکنجه را ممکن کشورها نگاه ضعیف – با وجود شواهد بر خلاف.

به عنوان یک نتیجه بسیاری از دولت ها را تحت فشار قرار دادند با شکنجه با کمی توجه به کارآمدی و اعتقاد داشتند که در انجام کاری بهتر از هیچ است.

اخلاقی جایگزین

بیش از پنج سال گذشته و یا بیشتر سال شواهد علمی برای روش های جایگزین شروع به پدیدار شود. این روش شده اند پشتیبانی می کند و توسط بسیاری از زمینه حرفه ای است که باید اذعان کرد که “خوب بودن” می تواند بسیار موثر برای به دست آوردن اطلاعاتی از تمایلی بازداشت شدگان از تند و زننده.

در واقع ارزش بازجویی از بازداشت شدگان که شامل FBI, CIA و وزارت دفاع آمریکا شده است اساسی در رانندگی مبتنی بر علم دستور کار نسبت به بهبود شیوه های بازجویی در خط با حکومت قانون است.

ما مطالعه اخیر شناسایی یک مکالمه رویکرد شناخته شده به عنوان کنترل شناختی نامزدی که به اعتقاد ما ممکن است بسیار موثر برای جمع آوری اطلاعات.

اعتراض ارایه کرده است. کارل Gunnarsson

در یک سری پیچیده از آزمایش های ما استخدام 157 شرکت کنندگان برای حضور در جلسه تحقیقات ما ادعا خواهد بود در مورد تصمیم گیری. اما در هنگام ورود آنها شاهد تهاجمی تعامل بین یک مرد محقق و یک زن, دانشجو, بازی های برگزار شده توسط, بازیگران, که در طی آن دانش آموز آسیب دیده به طور تصادفی از یک لپ تاپ. این حادثه را توسعه داده شد به طوری که شرکت کنندگان احساس همدردی با دانش آموز. یک دستیار از نهاد سپس رو به مردم قول می دهم نه به ذکر است دانش آموز را به دخالت در این حادثه را به عنوان او می تواند مشکل باشد.

محققان در پشت این مطالعه پس از آن ادعا کرد که آنها می خواستند به انجام خود به خودی مصاحبه پیگیری مطالعه در نقطه ای مستقر در این حادثه. آنها ارائه شده شرکت کنندگان £60 برای ذکر نمی دانشجو به دخالت در این مصاحبه که انجام شد توسط بازجویان حرفه ای. کار خود را به دریافت کنندگان به آنها بگویید در مورد دانش آموز را به دخالت در این حادثه حتی اگر آنها به حال شده است incentivised نه به انجام این کار.

ما ساخته شده با استفاده از فریم های شناختی تعصب که در آن مردم تصمیم گیری در گزینه های مبتنی بر اینکه نتایج ارائه شده به عنوان ضرر و زیان و یا سود. این ایده که می آید از چشم انداز نظریه در اصل طراحی شده برای استفاده در حمل و نقل هوایی امنیت. این رویکرد در حال حاضر شده است با دقت اصلاح شده برای انسان جمع آوری اطلاعات توسط فریم قانع کننده پیام است.

ما بازجویان به دنبال ایجاد یک رابطه دوستانه با مصاحبه شوندگان. آنها مثبت قاب اخلاقی منطق که چرا شرکت کنندگان باید به ارائه جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق افتاده بود به طوری که بازده اطلاعات شد و یک پیروزی اخلاقی (هر چند از دست دادن مالی). برای مثال به آنها گفته شد که این درست نیست به دروغ یا خودداری و عدالت نمی تواند انجام شود مگر اینکه بازجویان که تمام جزئیات. این تکرار شد در سراسر مسخره بازجویی و دوباره بلافاصله قبل از هر گونه درخواست برای اطلاعات.

ما به دنبال توافق شفاهی در نقاط مختلف در این مصاحبه که ارائه جزئیات بود “حق” و “مناسب”. که در آن شرکت کنندگان به توافق رسیدند, اطلاعات, به دنبال جایی که آنها آن را که منجر به مکالمه در مورد اینکه چرا آن را درست و مناسب.

رویکرد تعمیر سریع نیست – این نوع بازجویی طول می کشد زمان و پشتکار و متکی بر درک متقابل از انتظارات و دیدگاه. آن نیاز به بازجویان به صورت هوشمند و تطبیقی به جای تهدید تهاجمی و خشونت آمیز.

ما این آزمایش را چندین بار در یک دوره پوشا 24 ماه و کشف کرد که بیش از 65 درصد از مسخره بازداشت شدگان شرکت کنندگان به پایان رسید تا بازده هدف اطلاعات در طول بازجویی.

چالش در حال حاضر در حال توسعه غیر اجباری روش به فروش ایده به حرفه ای. شکنجه, می شود آن را جسمی یا روانی ممکن است عملکرد اعترافات اما آنها معمولا غیر قابل اعتماد است. هوش اخلاقی از سوی دیگر ممکن است منجر به نتایج قابل اطمینان تر اما نیاز به بازجویان به کار همکاری با یک زندانی. یک نکته از دوره است که روش ما تنها شده و نه شرایط خوش خیم – و آن را سخت بدانید که آیا این امر می تواند به عنوان موثر در هنگام برخورد با افراطی مردم است.

اما در نهایت مردم بی گناه تا پایان شکنجه در همه زمان ها و آن سخت است برای دیدن چرا از آن ممنوع است. با توجه به این که شواهد نشان می دهد آن کار نمی کند به هر حال باید آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال به حداقل کشف اینکه رویکرد ما می تواند امیدوار کننده جایگزین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de