تورنتو به بحث آیین نامه اجرایی ساخت آن الزامی به پوشیدن ماسک در حالی که در داخل خانه

تورنتو — تورنتو را بالا بهداشت عمومی رسمی توصیه است که شورای شهر تصویب آئین نامه جدید است که آن را اجباری برای ساکنان به پوشیدن ماسک در همه “فضاهای عمومی.”

افسر پزشکی سلامت دکتر آیلین د ویلا از اعلام در یک کنفرانس خبری در تالار شهر در روز سه شنبه اشاره کرد که به منظور کاهش گسترش COVID-19 شهرستان نیاز “را به عنوان بسیاری از مردم ممکن است با پوشیدن پارچه ماسک یا پوشش صورت.”

این آئین نامه خواهد اثر را در جولای 7 ارائه شده است تایید شده توسط شورای طول جلسه خود را امروز.

آن باقی خواهد ماند تا اولین جلسه شورای اسلامی شهرستان از سقوط, که در حال حاضر برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 30-Oct.1.

کودکان با سن کمتر از دو خواهد بود معاف از سیاست به عنوان هر کسی با یک وضعیت پزشکی است که آنها را مانع از پوشیدن ماسک.

“از زمان شروع این بیماری همه گیر از من خواسته اند شما را به مراقبت از یکدیگر. امروز من در ساخت این توصیه و درخواست شما برای انجام این کار یک بار دیگر” د ویلا گفت: در ساخت این اطلاعیه. “ما تجربه شده است که Torontonians علاقه مند به حفاظت از شهر ما و حفاظت از خود و خانواده خود را به همسایگان خود دوستان است و ما این را به عنوان گام منطقی بعدی.”

شهرداران و صندلی از تورنتو و همیلتون منطقه شهرداری نوشت در روز دوشنبه درخواست استان برای صدور پتو سفارش ساخت ماسک اجباری در شهرستانهای اما وزیر بهداشت کریستین الیوت حاضر به انجام این کار با استناد به این واقعیت است که مقامات محلی در حال حاضر قدرت برای اجرای سیاست تحت حفاظت بهداشت و ارتقاء عمل می کنند.

در گزارش او که خواهد بود در نظر گرفته شده توسط شورای شهر امروز ده ویلا گفت که نیاز به ماسک در داخل تنظیمات است “ضروری” برای جلوگیری از گسترش COVID-19 اما او اشاره کرد مطالعات نشان می دهد که انطباق را باید به عنوان بالا به عنوان 80 درصد به منظور آن را به کار.

او گفت که COVID-19 “است که بر خلاف بیماری های عفونی ما رو در طول عمر ما” و در حالی که علم در ماسک است uncomplete وجود دارد:”شواهد” نشان می دهد که آنها می تواند کمک به جلوگیری از گسترش ویروس.

“واقعیت این است که در حالی که ما COVID-19 تعداد مورد افزایش یافته و این به این معنا نیست که وجود دارد این است که هیچ خطر ابتلا به این ویروس در شهر ما. واقعیت این است که این ویروس همچنان در حال گردش است و ما هنوز هم نیاز به مراقب باشید,” او گفت:.

حداقل اجرای

د ویلا گفت که آیین نامه اجرایی قبل از شورا در نظر گرفته شده است اعمال می شود به تمام “فضاهای محصور” است که عموم مردم دسترسی به مانند فروشگاه های مواد غذایی و دیگر مغازه ها.

صحبت با خبرنگاران, شهردار جان حزب محافظه کار گفت که آن را “بسیاری از مسئولیت” در کسب و کار الزامی است که آنها یک سیاست نیاز به پوشیدن ماسک در محل خود.

نیز وجود خواهد داشت یک کمپین آموزشی در ارتباط با آئین نامه گفت:

“وجود دارد واقعا نمی تهاجمی اجرای. به کاندید مورد آن ما واقعا باید از این منابع به اطراف نگاه کنید و در هر فروشگاه و نگاه هر فرد است که در یکی از این اماکن است,” او گفت:. “ما در حال رفتن به تکیه بر مردم و به تحصیل و کار درست را انجام دهد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net