تورنتو گزارش اولین COVID-19-مربوط به مرگ به عنوان استانی تعداد کل موارد افزایش می یابد به 424

تورنتو — مقامات بهداشت در تورنتو گزارش داد که یک مرد در 70s است اولین بار در شهرستان COVID-19-مرگ مربوط به تعداد کل موارد در انتاریو افزایش می یابد به 424.

تورنتو بهداشت عمومی (TPH) گفت که آن مطلع شد در مورد مرگ روز یکشنبه افزود در بیانیه ای که به تازگی در سفر به انگلستان است.

“او مورد آزمایش قرار گرفت و در یک بیمارستان در تورنتو و بلافاصله شروع به خود انزوا در خانه” در این بیانیه گفت. “او گزارش شد به TPH توسط بیمارستان و یک مورد بررسی تکمیل شد.”

مقامات بهداشت گفت: او بعد از بازدید Trillium همکاران بهداشت – Mississauga بیمارستان در 14 مارس و مرگ او در روز شنبه.

“امروز یک روز بسیار غم انگیز برای ما و به خصوص خانواده و عزیزان از مردی که گذشت” تورنتو افسر پزشکی سلامت دکتر آیلین د ویلا گفت.

“ما برای گسترش تسلیت صمیمانه به خانواده و دوستان از فردی که فوت آخر این هفته. من از هر کس دیگر به هر تلاش و از هر فرصتی برای تمرین های اجتماعی فاصله. لطفا در خانه بمانند امن و مراقبت از یکدیگر.”

د ویلای گزارش شده است که در حال حاضر 220 تایید موارد COVID-19 در تورنتو است.

در این استان سه نفر دیگر از COVID-19 بیماران فوت کرده اند – 77 ساله باری, Ont. مرد 51 ساله میلتون, Ont. و در 70s همچنین از باری.

انتاریو مقامات بهداشت تایید 47 جدید موارد مثبت این رمان coronavirus در روز یکشنبه و همچنین همچنین اعلام کرد که دو نفر در استان که قبلا مبتلا به این ویروس را پس از بازیافت آوردن تعداد کل بهبود به هشت.

به عنوان بیماران جدید تایید شد, مقامات اعلام کرد که بیش از 8,361 افراد در حال حاضر تحت بررسی برای ویروس و بیش از 17,634 مردم در انتاریو باید آزمایش منفی تا کنون.

در میان موارد جدید اعلام کرد روز یکشنبه یکی از تورنتو یکی از شرقی انتاریو یکی از واترلو یکی از اتاوا یکی از پوست منطقه یکی از همیلتون و یکی از ویندزور, Essex. 40 موارد دیگر,’ مکان های ذکر شده به عنوان “در حال بررسی است.”

دو تا از موارد جدید مربوط به سفر در حالی که یکی مربوط به تماس نزدیک از یک گزارش بیمار از ویروس ها و دیگر 44 نفر را به معنی انتقال ذکر شده است به عنوان “در حال بررسی است.”

شش نفر از بیماران جدید در خود انزوا در خانه های خود و 41 سایر بیماران ذکر شده به عنوان “در حال بررسی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو