شهردار تورنتو پشتیبانی خواهد کرد آیین نامه اجرایی ساخت آن الزامی به پوشیدن ماسک در حالی که در داخل خانه

تورنتو — شهردار جان حزب محافظه کار می گوید که او را حمایت یک توصیه که آن را اجباری برای ساکنان به پوشیدن ماسک صورت در همه “داخل تنظیمات که در آن مکان جمع آوری.”

حزب محافظه کار می گوید که این آئین نامه خواهد اثر را در جولای 7 ارائه شده است که در آن تایید شده است توسط اعضای شورای شهر بعد از امروز.

اعلام می آید پوست منطقه تنظیم می شود به اعلام خود آیین نامه اجرایی ساخت آن را اجباری برای ساکنان به پوشیدن ماسک.

این شکستن به روز رسانی اخبار. داستان قبلی شرح زیر است.

 

چند تورنتو منطقه شهرداران در حال انتظار برای اعلام این صبح است که آنها آن را اجباری برای ساکنان به پوشیدن ماسک در داخل تنظیمات.

شهرداران و صندلی از تورنتو و همیلتون منطقه شهرداری نوشت در روز دوشنبه درخواست استان برای صدور پتو سفارش برای تمام بزرگ شهرداری اما وزیر بهداشت کریستین الیوت حاضر به انجام این کار با استناد به این واقعیت است که مقامات محلی در حال حاضر قدرت برای اجرای سیاست تحت حفاظت بهداشت و ارتقاء عمل می کنند.

صبح امروز در ساعت 9 صبح شهرداران از Mississauga, برامپتون و کلدن در حال برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی که در آن آنها اعلام خواهد شد که آنها در واقع رفتن به جلو با اجباری ماسک حکومت در جوامع خود. پوست منطقه افسر پزشکی سلامت دکتر لارنس لوح نیز در آن حضور داشتند.

شهردار تورنتو جان حزب محافظه کار نیز برنامه ریزی جداگانه اعلام در ساعت 9 صبح در مورد ماسک. او می خواهد پیوست توسط افسر پزشکی سلامت دکتر آیلین د ویلا تخته بهداشت صندلی جو Cressy و معاون شهردار مایکل تامپسون.

“قطعا (برامپتون) شهردار (پاتریک) قهوه ای و من خواهد بود برگزاری کنفرانس مطبوعاتی فردا در ساعت 9 صبح و شما تمام جزئیات وجود دارد اما ما قطعا به دنبال در گزینه حرکت رو به جلو با اجباری ماسک. در واقع من کاملا مطمئن هستم که ما خواهد شد در حال حرکت در این جهت دانستن است که خود شورا و شورا هر دو تایید آن” میسیساگا شهردار بانی Crombie گفت CP24 در روز دوشنبه. “هیچ یک از ما جلسات شورای این هفته اما ما اعلام خواهد شد آن فردا خواهد بود که ما حرکت رو به جلو و پرده برداری از برخی از جزئیات که چگونه این می تواند کار کند.”

جزئیات ماسک سیاست هایی که در حال نورد توسط GTA شهرداری بلافاصله روشن نیست با این حال در نامه سرگشاده روز دوشنبه شهرداران از این منطقه گفت که حکومت “باید به داخل تنظیمات عمومی” و “عبارتند از: مناسب استثنا برای سن و سلامت است.”

صحبت کردن با CP24 در دوشنبه Crombie گفت که این مهم است که یک “رویکرد یکنواخت” حق در سراسر GTHA.

“ما نمی خواهیم یک چهل تکه رویکرد برخی از شهرداری ها یا مناطق معرفی اجباری ماسک و دیگران نمی,” او گفت:.

مرخم شهردار فرانک Scarpitti در حال حاضر خواسته York شورای منطقه ای برای ایجاد ماسک الزامی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de