تورنتو می گوید: شهر جایی که او ماندن به نظر می رسد مانند یک “پس از جنگ شهر’

تورنتو — تورنتو مرد مشغول به کار در ایتالیا به عنوان کشور تحمیل محدودیت بیشتر در سفر و تجمعات عمومی در میان COVID-19 شیوع می گوید: معمولا پر جنب و جوش منطقه که در آن او است ماندن به نظر می رسد مانند یک ” پس از جنگ شهرستان.’

ایتالیایی برتر جوزپه کونته گفت: در دولت جدید حکم به مردم نیاز به محدود کردن سفر خود را در داخل کشور و شهروندان تنها مجاز به ترک خانه های خود کار می کنند.

همه تجمعات عمومی را نیز لغو شده و مدارس بسته خواهد شد تا آوریل 3.

آنتونیو Sinopoli که در تورنتو زندگی می کند با خانواده یک دوگانه کانادا-شهروند ایتالیایی و اغلب در سفر به این کشور برای کار. او گفت که در حالی که او موافق با این تصمیم دولت برای اعمال بیشتر مقررات را امتحان کنید و شامل گسترش ویروس آن است که با داشتن یک تاثیر در زندگی مردم وجود دارد.

“در واقع وجود دارد نگرانی وجود دارد که ترس وجود دارد که ترکیبی از همه چیز” Sinopoli گفت: اخبار CTV از محل اقامت خود در پادوا یک شهر در شمال ایتالیا. “نیز وجود دارد غم و اندوه به خاطر ایتالیایی ها بسیار اجتماعی هستند و مردم در حال حاضر آنها شده اند در واقع قرنطینه به خانه های خود.”

“در واقع آنها خواسته اند مردم فقط به رفتن به محل کار و بازگشت به خانه.”

“این بسیار آرام است. آن را به من بسیار بد پرنیان … یک شهر است که جمعیت در حال کاهش به چند نفر و چند اتومبیل است که نشانه خوبی نیست.”

Sinopoli گفت که او در حال رفتن به سعی کنید و رفتن به محل کار در روز سه شنبه و ببینید که اگر او می تواند از طریق این شهرستان در ایست های بازرسی که در آن مقامات شده اند وظیفه تعیین اگر شهروندان به دلایل معتبر برای حرکت در اطراف شهرستان.

“من نیاز به توجیه آن و به همین دلیل من قصد دارم به منطقه مرکز شهر,” او گفت:. “من ممکن است متوقف شود.”

بیش از 9000 نفر تشخیص داده شده است با COVID-19 در کشور و بیش از 400 نفر به عنوان یک نتیجه. Sinopoli معتقد است دولت تا به حال هیچ چاره ای اما برای بیشتر محدود گردهمایی های اجتماعی و سفر در ایتالیا.

“این احتیاط به دلیل وضعیت با کروناویروس وخیم تر شده است به عنوان ما صحبت می کنند و بیمارستان های در حال کار در ظرفیت کامل. بنابراین ما نیاز به کنترل گسترش بیماری” او گفت:. “من بسیار افتخار از سیستم بهداشت و درمان است اما متاسفانه در حال حاضر آنها اشباع شده است.”

Sinopoli برنامه ریزی شده بود در حال بازگشت به تورنتو برای آخر هفته عید پاک در ماه آوریل و امیدوار است او می تواند از طریق “حولا” و هنوز هم آن را اتفاق می افتد.

با فایل های از آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im