تورنتو جشن غرور آخر هفته با مجازی رژه و راهپیمایی ضد سیاه نژادپرستی

تورنتو — ممکن است غرور آخر هفته همه امید—اما هزاران نفر بودند و هنوز هم قادر به آواز خواندن و جشن هویت خود را در تورنتو اولین مجازی رژه.

در این رژه که به طور معمول جذب صدها نفر از هزاران نفر از مردم این شهرستان هر سال اما لغو شد به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بیماری همه گیر.

این سازمان از غرور تورنتو سازماندهی یک سری از مجازی حوادث از جمله یک نسخه از مقدار پیش بینی رژه.

بیش از 1400 نفر وارد شده در ساعت-و-یک-نیمه, جشن مایل یکدیگر “مبارک غرور” در مربوطه چت روم. انواع بلندگو و هنرمندان صورت گرفت از جمله Halsey و Alanis Morissette که باز نشان می دهد و Jully سیاه و سفید که در آن به پایان رسید.

تعداد زیادی از مردم ارسال شده در قبل از ثبت اظهارات و ویدئوها نمایشگاه حمایت خود را از تجاوز+ جامعه و همچنین به عنوان ضد سیاه نژادپرستی جنبش است.

تورنتو شهر عضو شورا کریستین ونگ-Tam یکی از شرکت کنندگان گفت: در بیانیه ثبت خواهد شد که این کار برای اولین بار غرور و افتخار است. او گفت که در حالی که او امیدوار بود او قادر خواهد بود برای جشن “در خیابان با او mommas” او به نظر می رسد به جلو به اشتراک گذاری داستان از جامعه انعطاف پذیری است.

“هنگامی که این بیماری همه گیر است که در پشت سر ما و ما با هم خواهد آمد به پر کردن خیابان ها,” او گفت:. “و هنگامی که ما آن خواهد بود که بلندترین رنگارنگ ترین افتخار جشن این شهر تا کنون دیده ام.”

شهردار تورنتو جان حزب محافظه کار را به رسانه های اجتماعی برای همه را تشویق به شرکت در مجازی جشن و گفت که آن را “واقعا تورنتو انجام داده است.”

پس غرور رژه livestream روشن برای نشان دادن اعتراض در میدان ناتان فیلیپس سازمان توسط هیچ غرور در پلیس ائتلاف (NPPC) خواستار 50 درصد کاهش به پلیس تورنتو بودجه خدمات.

اعتراض یکی در یک سری از تظاهرات برگزار شده در این شهرستان پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس, Minn.—و همچنین مرگ و میر ناشی از Ejaz Ahmed Choudry در برامپتون, Ont. و Regis Korchinski-Paquet در تورنتو, Ont.—خواستار پایان دادن به ضد سیاه نژادپرستی و defunding از پلیس.

“یکی از چیزهایی که می شود واقعا مهم است و همچنین به استرس در شرایط مداوم خشونت و قتل سیاه پوستان بومی racialized و سیاه و سفید عجیب و غریب و ترانس در شهر” سازمان بورلی بن گفت.

“در میان همه گیر که در آن اکثریت افرادی که در حال مرگ هستند به دلیل coronavirus اتفاق می افتد و مردم بومی آنها نیز افرادی هستند که بیش از حد ای اداره و فوق العاده ای اداره قضایی و نیز همان افرادی که در واقع کشته شدن به دست پلیس کشته و نظر بودن در بحران زمانی که پلیس در صحنه می آید.”

defund police

حزب محافظه کار قرار داده است به جلو حرکت برای بحث و گفتگو در روز دوشنبه جلسه شورای اسلامی شهرستان که به منظور توسعه یک جامعه جدید ایمنی مدل به جای نیاز به پلیس برای پاسخگویی به مردم در بحران است. او می گوید این در نهایت منجر به کاهش میلیارد دلار بودجه است.

در میان این 18 توصیه ها شامل یک طرح برای تجهیز همه افسران با بدن فرسوده دوربین ژانویه.

جداگانه حرکت توسط دو نفر از نمایندگان شهرستان نیز برای 10 درصد کاهش بودجه پلیس. حدود 122 دلار میلیون نفر است که می تواند ذخیره می شود مجددا به جامعه برنامه.

Gary خویشاوند یک سخنگوی NPPC گفت که حزب محافظه حرکت را فقط در برخی از “پول در اطراف روشن” در حالی که 10 درصد کاهش به بودجه است “در واقع هیچ را قطع کرد.”

“این اساسا به ارمغان می آورد پلیس در بودجه به آنچه در آن بود چند سال پیش قبل از وجود دارد برخی از عمده افزایش بودجه برای آن است. بنابراین این چیزی نیست که هر کسی خواستار اطراف defunding پلیس,” او گفت:. “ما می گویند آن نیاز به کاهش 50 درصد است و 50 درصد نیاز به رفتن به جامعه-کارگردانی برنامه هایی که به عهده دارند به جامعه برای افرادی که ام ویران شده است توسط پلیس و همچنین ویران ریاضت اقتصادی رژیم که اتفاق می افتد در اطراف ما است.”

روز یکشنبه تجمع بود co-اسپانسر شده از طرف سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

با فایل های از CP24s Bryan Anguilar

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de