تورنتو لغو همه شهرستان اجرا مارس شکستن اردوگاه ها و جلسات شورای با توجه به COVID-19

تورنتو — شهر تورنتو اعلام کرده است که آنها لغو شهرستان-اداره مارس شکستن برنامه های تفریحی و مراکز مجاز مراقبت از کودکان در مراکز و جلسات شورای شهرستان با توجه به COVID-19.

اعلام می آید مقامات بهداشتی گزارش یکی دیگر از افزایش در COVID-19 بیماران در این استان است.

صحبت با خبرنگاران در روز جمعه بعد از ظهر تورنتو افسر ارشد پزشکی بهداشت گفت که از نیمه شب تمام شهر-اجرای برنامه ها و امکانات بسته خواهد شد حداقل تا 5 آوریل.

“امروز من بیشتر توصیه ما شرایط محلی برای کمک به حفاظت از ساکنان تورنتو کارگران و بازدید کنندگان از COVID-19” دکتر آیلین د ویلا گفت. “من تشخیص می دهم که این توصیه ها را در تنظیمات قابل توجهی به خود را به طور منظم روال و آنها ممکن است در حال حاضر چالش برای بسیاری از خانواده ها و ما گسترده تر جامعه است.”

برنامه ها و امکانات نهفته جدید افزایش یافته است COVID-19 اقدامات:

  • همه شهر عمل مارس شکستن اردوگاه بسته هستند
  • تمام مجوز مراکز مراقبت کودک بسته هستند
  • جامعه و تفریح مراکز گلخانه conservatories, عرصه, استخر, تناسب اندام و مراکز اسکی تپه بسته هستند
  • کتابخانه ها بسته هستند
  • شهرستان-اداره موزه ها و گالری های بسته هستند
  • شورا و جلسات کمیته به حالت تعلیق درآمد برای زمان جلسه چرخه
  • عمومی, مشاوره معلق
  • همه رویداد مجوز برای مدنی مراکز امکانات تفریحی و پارک ها در حال لغو
  • مراسم عروسی مجوز برای مرکز مدنی عروسی اتاق خواهد بود افتخار

مقامات شهرستان تاکید کرد که شرایط اضطراری و بحرانی خدمات خود ادامه خواهد داد و تاثیر پذیری از جمله تورنتو پلیس و آتش و پیراپزشک خدمات TTC آب عملیات و مدیریت زباله.

د ویلا نیز توصیه می شود هر کسی که سفر در خارج از کانادا در گذشته 14 روز به خود منزوی و اجتناب از تماس با دیگران برای 14 روز.

“من این توصیه ها بر اساس در دسترس علم و شواهد و در نظر گرفتن محلی ما شرایط,” او گفت:. “ما نیاز به کاهش خطر غیر قابل تشخیص گسترش COVID-19 در افراد خانواده و مهمتر از همه ما نیاز به کاهش تاثیر این ویروس و کمک به حفظ سلامت ساکنان.”

در پاسخ به این توصیه تورنتو شهردار John Tory اعلام کرد او را به خود انزوا به مدت 12 روز پس از بازگشت از یک سفر کاری به لندن دو روز پیش. شهردار می گوید که او را تجربه کرده است ،

پیش از آن در روز, Ontario افسر ارشد پزشکی بهداشت گفت که او توصیه می کند تعلیق فوری همه حوادث بزرگ و مجامع عمومی با بیش از 250 نفر است. د ویلا روشن است که توصیه نمی شود به حمل و نقل عمومی مانند TTC.

“من من تماس بگیرید استانی همکاران. من توصیه شد که به طور خاص جرم حمل و نقل فکر نمی شد در آن توصیه شد که در آن نه به معنای گنجانده شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>