تورنتو-محدود ایر کانادا پرواز مجموعه به فرود اضطراری در مادرید

تورنتو — یک ایر کانادا پرواز عازم تورنتو از مادرید است که مجموعه ای به فرود اضطراری پس از تجربه یک موتور مسئله پس از برخاست.

تورنتو-محدود پرواز AC837 رفتگان از آدولفو سوارز-Barajas فرودگاه بین المللی پیش از آن در روز. انتظار می رفت به زمین در تورنتو در 3:40 بعد از ظهر

در بیانیه ای به اخبار CTV تورنتو, هوا, کانادا گفت: این هواپیما با تجربه یک موتور موضوع در مدت کوتاهی پس از برخاست.

زنده: Air Canada هواپیما محافل مادرید حریم هوایی پس از اعلام اورژانس

air canada flight

“تایر همچنین بنا به گزارش ها در پاره را یکی از 10 بر روی این مدل از هواپیمای” ایر کانادا روز دوشنبه گفت:.

“این هواپیما تصمیم به بازگشت به رئال مادرید است و در حال حاضر گردان به استفاده از سوخت و روشن کردن هواپیما برای فرود. این هواپیما یک بوئینگ 767-300 طراحی شده است به کار بر روی یک موتور و خلبانان ما به طور کامل آموزش دیده برای این احتمال است.”

پرواز-ردیابی سایت Flightradar24 نشان می دهد این هواپیما که در زمان خاموش در حدود 3 بعد از ظهر به وقت محلی گردان حریم هوایی فوق مادرید برای بیش از دو ساعت و نیم.

هوایی کانادا وجود دارد گفت: 128 مسافران در هیئت مدیره.

یک تصویر به دست آمده توسط اخبار CTV تورنتو از یک مسافر در هواپیما نشان می دهد که یک جت جنگنده پرواز در کنار هواپیما.

air canada emergency

اسپانیا پورت اپراتور AENA گفت که شرکت هواپیمایی درخواست کرده بود یک اسلات برای فرود اضطراری برخی از 30 دقیقه پس از برخاست. این رسمی بود که مجاز به نام در گزارش های رسانه ها گفت که او نمی تواند استادانه درست شده.

اسپانیا اصلی اتحادیه خلبان کارگران SEPLA گفت: در یک صدای جیر جیر که هواپیما از دست داده و برخی از قطعات آن ارابه فرود در هنگام برخاست و که این هواپیما نیاز به پرواز در محافل به سوزاندن سوخت قبل از فرود.

با استناد به منابع فرودگاه در کشور اسپانیا, El Mundo روزنامه گزارش داد که این هواپیما حامل 130 مسافر و که آن را از دست داده و یک چرخ در هنگام برخاست.

مادرید ساکنان نوشته شده ویدئوها آنلاین نشان دادن یک هواپیمای در حال پرواز غیر منتظره ای کم و بیش در پایتخت اسپانیا را در مرکز و حومه.

با فایل های از کانادا مطبوعات

plane

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو