یک تجدید تقسیم نیمکت از چهار به ریاست رئیس دادگستری سید محمود Hossain گذشت منظور روز چهارشنبه در حضور شهرستان دانشگاه معاونت پروفسور Shah-E-Alam.

دادگاه به کارگردانی دانشگاه به پرداخت جریمه به بنگلادش نوار شورای. 25 نفر از دانشجویان این دانشگاه می باشد مجاز به گرفتن نوار شورای امتحان در Feb 28 پس از دریافت نشان داده شده است دادگاه گفت.

وکیل AY Mashiuzzaman به نمایندگی از شورای نوار در حالی که وکیل ارشد هستم Aminuddin به نظر می رسد از طرف دانش آموزان.

دانشگاه به پرداخت جریمه نقدی از بودجه خود را به عنوان آن را نمی توان متوجه شد از دانش آموزان گفت: Mashiuzzaman با استناد به حکم دادگاه.

هیچ دانشگاه های خصوصی می تواند اعتراف بیش از 50 نفر از دانش آموزان به آن قانون واحد برای یک ترم با توجه به UGC منظور صادر شده در سال 2014.

نوار شورا پس از صدور اطلاعیه در 2019 که بیان می کند که دانش آموزان از هر دانشگاه خصوصی نقض UGC بخشنامه نخواهد بود ثبت نام به عنوان وکلا.

در حدود 2000 دانش آموزان از 11 دانشگاه های خصوصی پس از ثبت دادخواست به چالش کشیدن نوار شورای تصمیم گیری در زمان های مختلف.

دادگاه عالی پس از آن صادر شده چند قوانین در این دادخواست و اجازه داد که دانش آموزان به نشستن نوار شورای امتحانات.

در جلسه درخواست ثبت شده توسط 25 نفر از دانشجويان دانشگاه شهر در ماه اکتبر سال گذشته دادگاه دستور داد که نوار شورا به آنها اجازه می دهد به ثبت نام به عنوان وکلای دادگاه عالی.

نوار شورای اعتراض علیه حاکم و معاونت از دانشگاه شهر بود پس از احضار توسط دادگاه بالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو