توکیو — توکیو المپیک به تعویق افتاد تا سال 2021 در روز سه شنبه پایان هفته حدس و گمان است که این بازی ها نمی تواند به جلو به عنوان برنامه ریزی شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

کمیته بین المللی المپیک تصمیم پس از صحبت با نخست وزیر ژاپن اعلام کرد و محلی سازمان.

کمیته بین المللی المپیک گفت: بازی برگزار خواهد شد “بعد از تابستان 2021” اما آنها هنوز هم می شود در سال 2020 توکیو بازی های المپیک است.

“در شرایط فعلی و بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط که امروز کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور و نخست وزیر ژاپن به این نتیجه رسیده اند که این بازی ها از XXXII المپیاد در توکیو باید موکول به تاریخ فراتر از 2020 اما بعد از تابستان سال 2021 به منظور حفاظت از سلامت ورزشکاران همه درگیر در بازی های المپیک و جامعه بین المللی” کمیته بین المللی المپیک در بیانیه ای گفت.

قبل از اعلام رسمی آبه گفت باخ تا به حال موافقت با پیشنهاد خود را برای یک سال به تعویق افتادن.

“باخ رئیس جمهور گفت که او موافق ‘100%’ و ما توافق برای برگزاری توکیو بازی های المپیک و پارالمپیک در تابستان سال 2021 در آخرین” آبه گفت: ما برگزاری این بازی ها در سال آینده خواهد بود “اثبات یک پیروزی انسان در برابر عفونت کروناویروس.”

روز یکشنبه باخ گفت: تصمیم گیری در به تعویق انداختن این بازی خواهد بود ساخته شده در چهار هفته بعدی. اما فشار رشد به عنوان ملی فدراسیون ورزش های نظارتی و ورزشکاران صحبت کردن در برابر داشتن مراسم افتتاحیه به عنوان برنامه ریزی شده در جولای 24.

چهار بار در المپیک قهرمان هاکی هیلی Wickenheiser اولین عضو کمیته بین المللی المپیک برای شکستن صفوف با باخ موضع است که این بازی خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده زمانی که او علنا مورد انتقاد قرار بدن تزلزل ناپذیر استراتژی است.

پس از اعلام به تعویق انداختن بازی او در توییتر نوشت که این تصمیم بود “پیام ورزشکاران سزاوار شنیدن.”

“به همه ورزشکاران: نگاهی به نفس دوباره مراقبت از خود و خانواده خود را. زمان خود خواهد آمد,” او نوشت.

این تصمیم تنها چند ساعت پس از محلی سازمان گفت: رله مشعل شروع به عنوان برنامه ریزی شده در روز پنج شنبه. که انتظار می رود برای شروع در شمال شرقی استان فوکوشیما اما با مشعل بدون حمل کنندگان مشعل و ندارد. این برنامه نیز تغییر کرده است.

“برای زمان حال شعله خواهد شد ذخیره می شود و نمایش داده شده در فوکوشیما” کمیته سازماندهی جمهور Yoshiro موری گفت.

بازی های المپیک را قبل از هرگز شده است به تعویق افتاد و تنها تا کنون قبلا لغو شده و در زمان جنگ.

سازمان را در حال حاضر باید به شکل از چگونه به نگه داشتن چیزهای در حال اجرا برای یک سال دیگر در حالی که مطمئن شوید سالن تا به امروز ممکن است یکی دیگر از 12 ماه.

“بسیاری اتفاق می افتد در یک سال بنابراین ما باید به فکر می کنم در مورد آنچه که ما باید انجام دهیم” گفت: Toshiro Muto مدیر کمیته سازماندهی. “این تصمیم بر ما همه از ناگهانی.”

کمیته بین المللی المپیک و توکیو سازمان گفت: امیدواریم که آنها تصمیم به تعویق انداختن کمک خواهد کرد که جهان درمان از این بیماری همه گیر.

“رهبران توافق کردند که بازی های المپیک در توکیو می تواند ایستاده به عنوان یک فانوس دریایی از امید جهان در طول این زمان مشکل و که مشعل المپیک می تواند تبدیل به نور در انتهای تونل که در آن جهان می یابد خود را در حال حاضر” کمیته بین المللی المپیک در بیانیه ای گفت:. “آن توافق شد که مشعل المپیک خواهد ماند در ژاپن است. همچنین توافق کردند که این بازی را حفظ خواهد کرد به نام های المپیک و پارا المپیک توکیو 2020.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو