تورنتو — یک کودک مرده پس از سقوط از یک 14-طبقه بالکن و یا پنجره در تورنتو جین و فینچ محله.

پلیس تورنتو می گویند که آنها نامیده می شدند به این منطقه از تخته پاره روی اب خیابان و Yorkwoods دروازه در 5:24 p. m. برای یک گزارش که یک کودک افتاده بود.

“ما دریافت 9-1-1 تماس از یک رهگذر که در واقع یک کودک کوچک با آنچه به نظر می رسد بسیار شدید و صدمات” پلیس تورنتو Insp. دارن Aldrit به خبرنگاران گفت:. معلوم نیست چه زمانی که کودک بود در زمین.

Aldrit گفت که خدمه اورژانس وارد در صحنه و حمل و نقل دو ساله به بیمارستان با تهدید کننده زندگی صدمات جایی که او بعدا مرده.

پلیس می گویند که کودک بود با او در بیمارستان هنگامی که او درگذشت.

در حالی که در اوایل در تحقیقات Aldrit می گوید که ماموران در حال canvassing ساختمان و همچنین صحبت کردن با هر کسی که ممکن است شاهد حادثه.

محققان می گویند که آنها در حال درمان این حادثه به عنوان مشکوک.

Scene

یکی از ساکنان این ساختمان که نمی خواست فاش شود به خبرنگاران گفت که او آشنایان با مادر و توصیف کودک به عنوان یک “خوب بچه است.”

“همه در این ساختمان یکدیگر می داند. همه ما barbeque در اینجا گاهی اوقات. همه ما یک خانواده,” او گفت:. “برای من او بسیار دوستانه بود. شما می دانید یک زن و شوهر بار من با او. او یک بچه است. خوب بچه است.”

در حالی که این معلوم نیست که آیا کودک کاهش یافت و از یک پنجره یا بالکن مقیم گفت که او معتقد است که ویندوز در آن واحد مجهز به یک ایمنی محکم نگاه داشتن.

“یک کودک نمی تواند چفت را باز کردن که یک فرد بزرگسال است به انجام این کار است. چرا که من آن را ony ویندوز من و زندگی من بالاتر از او است. او زندگی در زیر من.”

در این ساعت پس از حادثه ساکنان و همسایگان جمع شده در پایه ساختمان برای ساخت یک قلب به شکل یادبود برای پسر که شامل خرس و گل و شمع.

scene

پلیس در حال پرسیدن هر کسی با اطلاعات مربوط به این حادثه به تماس با آنها و یا جرم و جنایت جلو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de