امروز روز بریزبن فرودگاه باز جدید خود را موازی باند

باند ساخته شده است در 360 هکتار اصلاح سایت امکان پذیر شده توسط پمپاژ 11 میلیون متر مکعب شن و ماسه از Moreton Bay طریق 4.5 کیلومتر خط لوله است.

سایت آماده سازی و احیاء آثار تکمیل شد در ماه مه سال 2017 راه اندازی شروع ساخت و ساز از $120 میلیون Dryandra جاده زیرگذر که باز در اکتبر 2018.

The new stretch of tarmac will be Brisbane Airport's third runway, but an existing one (bottom left) has been clogged by parked Virgin Australia aircraft in recent months.

جدید کشش آسفالته خواهد بود بریزبن فرودگاه سوم باند اما یک موجود (پایین سمت چپ) شده است مسدود شده توسط پارک ویرجین استرالیا هواپیما در ماه های اخیر.اعتبار:Brisbane Airport Corporation

در مارس سال گذشته شروع به کار در جان Hansford پل که بخشی از اطراف جاده و شبکه شده است پس از فرودگاه بریزبن طولانی ترین خدمت کارکنان.

در ماه دسامبر گذشته از 100,000 تن بالا-قدرت آسفالت گذاشته بود لایه نهایی از باند فرودگاه را پیاده طراحی شده است.

بخش اول این سال صرف شده در نکات نهایی: 120 کیلومتر از باند و فرودگاه و نشانه های ناوبری ایدز برج کنترل سیستم ها و پايان دادن به زمین روشنایی.

در حال بارگذاری

ساخت و ساز پیچیده در پایان ماه آوریل پیش از تاریخ 12 ژوئیه افتتاح بزرگ.

Brisbane Airport Corporation اجرایی Gert-Jan de Graaff گفت: باند جدید بود یک کاتالیزور برای تغییر در بریزبن.

“این باند بسیار بیشتر از آسفالت” او گفت:.

“این یک enabler برای بهبود و رشد در تمام جنبه های کسب و کار با حدود 7800 شغل جدید ایجاد شده توسط 2035 و اضافی 5 میلیارد دلار سالانه اقتصادی به نفع منطقه است.

“در حال حاضر بیش از همیشه مهم است که ما باید زیرساخت ها و ساز و در محل به ما اجازه می دهد تا بزرگ شهر و دولت برای بهبود یافتن از COVID-19 جهانی همه گیر و فرودگاه بریزبن و این باند را بازی قوی در آن است.”

جدید آسفالته پیش بینی شده است به آرامی دو بریزبن فرودگاه تعداد مسافر از 23.4 میلیون دلار در 2018-19 سال مالی به بیش از 50 میلیون 2040.

این امر افزایش بریزبن پروازهای روزانه در فرودگاه به حدود 110 حرکات هواپیما یک ساعت قرار دادن فرودگاه در همان لیگ به عنوان فرودگاه Changi سنگاپور.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>