برای فشار آوردن به ایران Pompeo نوبت به مقابله مغلوب ساختن پیشی جستن در کنار

استراتژی توضیح داده شده است در روزهای اخیر توسط مقامات دولت به عنوان آنها شروع به گردش در یک قطعنامه جدید در شورای امنیت است که نوار کشورها از صادرات تسلیحات متعارف به ایران پس از ممنوعیت منقضی می شود در ماه اکتبر. هر گونه تلاش برای تمدید تحریم تسلیحاتی تقریبا قطعی به مخالفت روسیه و عمومی و یا بی سر و صدا توسط چین است. روس ها در حال حاضر گفت: آمریکا و مقامات اروپایی آنها مشتاق به رزومه معمولی فروش اسلحه به ایران است.

در تلاش برای به زور مسئله Pompeo را تایید کرده است یک طرح محدود به مخالفت با بسیاری از واشنگتن متحدان اروپایی که در آن ما خواهد در اصل ادعا می کنند آن را از نظر قانونی باقی می ماند “شرکت دولتی” در واشنگتن که مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم کرده — اما تنها برای اهداف استناد به یک “snapback” که بازگرداندن تحریم های سازمان ملل در ایران که در محل قبل از توافق.

اگر تحریم تسلیحاتی تازه نیست که ما را از ورزش که حق به عنوان یک عضو اصلی توافق است. که گام به نیروی ترمیم آرایه وسیعی از تحریم ممنوع است که فروش نفت و ترتیبات بانکی قبل از تصویب این توافق نامه در سال 2015. اجرای کسانی که مسن تر تحریم ها را در نظریه الزام آور در تمام اعضای سازمان ملل متحد

دیپلمات های اروپایی که آموخته اند از تلاش در حفظ آن تهمت و Pompeo هستند انتخابی انتخاب که آیا آنها هنوز هم در قرارداد به تناسب دستور کار خود.

کل درام می تواند بازی را در پاییز امسال در هفته قبل از انتخابات ریاست جمهوری راه اندازی یک پتانسیل رویارویی با ایران در میان مسابقه.

محاسبات سیاسی در کنار دولت طرح بزرگتر ممکن است فراتر از اعمال تحریم های شدیدتر بر ایران است. آن را نیز برای وادار کردن تهران به دست برداشتن از هر گونه تظاهر حفظ اوباما-دوران توافقنامه است. تنها با خرد آن بسیاری ارشد مقامات دولت می گویند خواهد شد آیت الله علی خامنه ای و حسن روحانی رئیس جمهور مجبور به مذاکره کاملا جدید توافق بیشتر به تهمت شهوت و میل.

ایران مقاومت کرده است حتی باز کردن مذاکرات با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت که قبل از آن خواهد نشستن با مغلوب ساختن پیشی جستن به اصلاح توافق قبلی آمریکا را مجبور به دوباره وارد کرد و به طور کامل رعایت آن شرایط است. تهمت خودداری کرده است.

پیچیده استراتژی توضیح داده شده توسط مقام ارشد دولت مقامات درگیر در تدوین آن است. خواسته در مورد آن Pompeo در بیانیه ای گفت به نیویورک تایمز: “ما نمی توانیم اجازه می دهد که جمهوری اسلامی ایران برای خرید سلاح های متعارف در شش ماه. رئیس جمهور اوباما هرگز نباید توافق کرده اند که برای پایان دادن به تحریم تسلیحاتی سازمان ملل متحد.”

“ما در حال آماده به ورزش همه ما گزینه های دیپلماتیک برای اطمینان از تحریم تسلیحاتی در محل باقی می ماند در شورای امنیت سازمان ملل متحد,” او اضافه شده است.

یک پیش نویس از آمریکا قطعنامه به گسترش سلاح تحریم به طور نامحدود به اشتراک گذاشته شده با برخی از اعضای شورای امنیت توسط Brian H. قلاب وزارت امور خارجه به نماینده ویژه برای ایران که اجرای استراتژی جدید.

در سفر به نیویورک و پاریس به او داده است تا دولت اصرار که تهران هرگز دریافت حتی کوچک تسلیحات متعارف بسیار کمتر از موشک. اما او توضیح نمی دهد گام بعدی اگر تحریم تسلیحاتی ساقط: تلاش به طور یک جانبه به زور تحمیل و حتی بیشتر خرد کردن تحریم ها.

در بحث طرح خود Pompeo مشاوران نقطه به یک سخنرانی که رئیس جمهور باراک اوباما به در اوت 2015. اگر ایران نمی مطابق با توافق اوباما هشدار داد: “ما نمی خواهد نیاز به حمایت از دیگر اعضای شورای امنیت سازمان ملل: امریکا می تواند باعث بهبودی سریع در خود ما است.” اما این گفتار نیست تصور وضعیت فعلی که در آن تهمت رها معامله دو سال پیش.

تحریم تسلیحاتی در مرکز اختلاف بود چیزی از فرعی به اصلی توافق هسته ای. این توافق نامه را پوشش می دهد تنها در ایران فعالیت های هسته ای: این مورد نیاز ایران به کشتی حدود 97 درصد از سوخت هسته ای در خارج از کشور نقل مکان کرد و به روسیه در اوایل سال 2016 و به رعایت محدودیت شدید در تولید آن از مواد هسته ای برای 15 سال است.

ایران abided این محدودیت برای یک سال پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بیرون کشیده از توافق. اما از تابستان گذشته آن را به تدریج نقض محدودیت در هر دو چقدر سوخت هسته ای آن است که مجاز به ذخایر و سطح آن می تواند غنی سازی خود را سوخت. به عنوان یک نتیجه از کارشناسان معتقدند که این تا حد زیادی کوتاه خود را “برک آوت زمان” دوره نیاز به سوخت کافی برای یک سلاح هسته ای است. ایران اصرار دارد آن را بازگشت به توافق سطح به عنوان به زودی به عنوان برگ برنده آمد به انطباق با توافق لغو یک جانبه تحریم ها.

تحریم تسلیحاتی — همراه با محدودیت موشکی راه اندازی — بخشی از یک قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل است که مندرج در توافق هسته ای و معلق سال از سازمان ملل متحد-تحریم های تحمیل شده. این چیزی است که آغاز می شود به پایان می رسد در ماه اکتبر. (محدودیت در مراحل: اسلحه کوچک, محدودیت, پایان این سال, اما محدودیت در موشک و قطعات آنها در محل باقی می ماند برای سه سال.)

Pompeo هشدار داده است که اگر سلاح تحریم, تمدید نمی شود, ایران عرضه خواهد شد بیشتر سلاح به گروه های که ما در نظر تروریست ها از جمله سوریه شبه نظامیان و حزب الله. حتی منتقدان خود را در کاپیتول هیل معتقدند که او احتمالا در مورد آنچه اتفاق می افتد به کسانی که اسلحه.

وندی R. شرمن که به عنوان تیم مذاکره, رهبر ایران, توافق در طول دولت اوباما و در حال حاضر هدایت مرکز عمومی رهبری در دانشگاه هاروارد به یاد می آورد که روس ها و چینی می خواستم هرگز متعارف تحریم تسلیحاتی ایران و تنها توافق برای یک مدت محدود.

در یک مصاحبه شرمن پیش بینی کرد که اگر ما استدلال می کند که از آن باقی مانده است یکی از شرکت کنندگان در این توافق نامه به منظور از بین بردن توافق “من فکر می کنم آنها فوق العاده ای مقاومت مواجه چرا که برگ برنده دولت خارج از قرارداد.” او پیش بینی کرد که هر گونه حرکت برای تحمیل snapback مقررات “خواهد بود به شدت مقاومت کرده و باید باشد.” اما او افزود: “این بدان معنا نیست که آن را نمی خواهد موفق شود.”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de