هیچ کس صاحب حزب لیبرال.

در حال بارگذاری

این جنبش متولد شده از یک باور مشترک در آزادی های فردی و سازمانی است. این خانه را به هر دو حزب محافظه کار و ترقی خواهان است و ما قدرت های بزرگ – و نه یک ضعف.

Malcolm Turnbull کاملا حق نوشتن یک حساب کاربری از وقت خود را در دفتر. او یکی از تنها چهار زندگی لیبرال به عنوان نخست وزیر این کشور را.

یکی از نقاط ضعف حزب لیبرال بوده است شکست را در آغوش تاریخ ما و جنبش ما تنها می تواند تقویت شود که یکی از استاندارد ما حامل خود را می نویسد حساب.

برخی ممکن است اختلاف خود قضاوت. پس از آن می شود. ما از آزادی بیان است. ما به راحتی می توانید مسئولیت رسیدگی به بحث در مورد میراث Turnbull دولت است.

در آن روح در اینجا من را. Malcolm Turnbull بزرگ لیبرال و نخست وزیر. تحویل او ازدواج همجنسگرایان بزرگترین اصلاحات اجتماعی از نسل ما. او چپ کشور ما امن تر و امن تر است. نسل های آینده خواهد بود و برای همیشه سپاسگزار او رهبری در ایجاد برفی آبی 2.0, رویایی طرح کمک خواهد کرد که امن و مقرون به صرفه انرژی های تجدید پذیر و قابل اعتماد قدرت در دهه های آینده.

در حال بارگذاری

و ما به عنوان دست و پنجه نرم کردن با مشکلات اقتصادی COVID-19 همه ما باید خدا را شکر برای صدا مدیریت اقتصادی از Turnbull دولت قرار می گیرد که استرالیا در بهتر موقعیت اقتصادی بیش از هر ملت دیگر OECD به پاسخ و بهبود یافتن از این بیماری همه گیر.

حقیقت امر این است که Malcolm Turnbull است نه جناح چپ. او اداره از مرکز و نمایندگی اصلی استرالیا.

و در مورد مسائل مهم زمان ما, مانند تغییر آب و هوا, او در همان صفحه به عنوان محافظه کار قهرمانان مانند بوریس جانسون, آنگلا مرکل و دیوید کامرون جان کلیدی است.

سیاستهای او دفاع و پشتیبانی امنیت ملی, آموزش و پرورش, اقتصاد و انرژی در بهترین سنت از حزب لیبرال.

من اعتراف به مخالفت با برخی از Turnbull سیاست و سیاست. که تغییر نمی کند احترام من برای آنچه که او به دست آورد.

مانند همه همکاران من در NSW کابینه من کشیده ام قدرت و الهام از حمایت از حزب لیبرال اعضا و هواداران به ما برای ساخت یک پل به طرف دیگر از این بی سابقه بحران بهداشت عمومی.

من فقط آرزو داشتم زمان بیشتری را به صحبت کردن با آنها – و که وجود دارد بیشتر اعضای حزب به صحبت کردن.
حزب ما بهتر است با اعضای بیشتر نه کمتر.

مردم نمی پیوستن به یک حزب است که بیشتر متمرکز بر خروج از شمول است. حزب ما قوی تر است و بهتر است برای داشتن به عنوان اعضای سه سابق نخست وزیر – جان هوارد تونی ابوت و Malcolm Turnbull. و ما قوی تر هنوز هم برای گوش دادن به آنچه آنها می گویند.

مت کین است NSW وزیر انرژی و محیط زیست است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im