تورنتو — در یک جهان که در آن سخت مستندات و فیزیکی فاصله تبدیل شده اند همتراز برای دوره بسیاری از B. C. گلف بازان هنوز هم با بهره گیری از برخی از توپ را روی گوه زمان.

از حدود 2,300 دوره های گلف در کانادا تنها حدود 100 نفر از آنها هنوز باز است. همه آنها معتقد هستند در B. C.

واکنش به این دوره های گلف باقی مانده باز شده است مخلوط می شوند. در حالی که برخی از مقامات بهداشتی توصیه می کنند در برابر آن گلف بازان در B. C. هیجان زده به یک خروجی در طول بیماری همه گیر.

تام موناگان جمهور موناگان گلف, گروه, گفت اخبار CTV که او را دیده اند “قریب به اتفاق واکنش مثبت است.”

“منظورم این است که شما می توانید تصور کنید که شما بوده ام cooped در خانه خود را برای یک ماه,” او گفت:. “مردم فقط می خواهم همه چیز را انجام دهد.”

باشگاه صاحبان مصمم است که آنها قوانین برای جلوگیری از آلودگی و COVID-19 شیوع. در سایه Ridge Golf Club در کلونا که بازگشایی در این هفته تلاش برای محدود کردن تماس ها در نیروی کامل است.

نرم افزار فروشگاه بسته است بازیکنان گفته شده برای لمس تبلیغاتی و کارکنان را حذف کرده با چنگک جمع کردن از تله شن و ماسه. آنها همچنین خاطر نشان کرد بازیکنان را به رعایت فاصله فیزیکی.

یک گلف باز رس اتکینسون, گفت اخبار CTV که شده اند وجود دارد برخی از تماس های نزدیک.

“وجود چند بار کسی را از نوع شروع به راه رفتن برای شما,” او گفت:. “و شما می خواهم برای قرار دادن باشگاه خود را به بالا و نقطه آن در آنها و می گویند: “توقف” یا ” دور ماندن.'”

بسیاری از استان ها به سادگی اجازه می دهد دوره های آموزشی برای باز کردن در همراهی با لغو غیر ضروری کسب و کار.

دکتر دینا Hinshaw, آلبرتا افسر پزشکی بهداشت گفته است که او را تایید نمی کند.

“این امر می تواند جهت من که رانندگی محدوده علاوه بر گلف در نظر گرفته می شود غیر ضروری است و نمی خواهد باز در این زمان,” او گفت:.

در استانهای آلبرتا و انتاریو که در آن دوره های گلف باقی می ماند بسته به برخی نا امید گلف بازان را شروع کرده اند آنلاین دادخواست خواسته خود را از دولت برای تجدید نظر کند.

Ty McCullough دانشجویی از همیلتون, Ont., آغاز شده طومار با هدف قانع کننده انتاریو برای دریافت توپ گلف نورد دوباره.

“در حال حاضر با تمام کار ما بسته بودن اگر گلف باز بود من می دانم که وجود دارد می تواند یک تن از مردم … وجود دارد و هر روز اگر آنها (می تواند),” مک کالو گفت: CTV News. “من واقعا فکر می کنم آن می تواند واقعا بزرگ تقویت روحیه.”

تا کنون دادخواست بیش از 4000 امضا.

اما تا هنوز هیچ نشانه آن است که انتاریو گلف بازان خواهد شد و پله به عقب بر روی سبز برای تمرین نوسان خود را هر زمان به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو