برای خارج شدن از این خوب ما می رویم به فکر می کنم مانند برنامه ریزان مرکزی

ظرف هفته های استرالیا تبدیل شده به یک فرمان اقتصاد است.

کسب و کار گفته بودن که آیا آنها می توانند یا نمی توانند باز و آنها چگونه باید عمل مصرف کنندگان موضوع به صورت رسمی و غیر رسمی سهمیه بندی کارگران به کارگردانی به ماندن در خانه و یا در مورد مديران تا به حال دستور به نوبه خود بدون در نظر گرفتن خطر است.

همه از این در حال وقوع است در برابر پس زمینه از آنچه که تصور می شود یک اقتصاد بازار که در آن کسب و کار به معنای زندگی می کنند و یا می میرند با توجه به موفقیت خود را در رفع نیازهای مصرف کنندگان و که در آن کارگران بیکار در حال انتظار برای پیدا کردن شغل و یا در فقر زندگی می کنند.


ادامه مطلب: نمایی از تپه: مکانهای تفریحی در بسته شدیدی اقدامات برای مبارزه با ویروس


اقتصاد ما فکر کردیم که ما در زندگی است که در آن فرد به مشکلات مردم رسیدگی مورد به مورد با هیچ چیز از راه دور شبیه یک طرح کلی.

برای هفته آینده را حداقل به عنوان مستند از اقتصاد به اتمام است, سیاست ساخته خواهد شد تا به عنوان ما به همراه.

اما پس از آن خواهد بود زمان به فکر کردن در مورد آینده و چگونه ما را در مقابله با این نتیجه از فرمان اقتصاد ما ایجاد کرده است. آن را بعید است که ما قادر خواهد بود به بازگشت به اقتصاد وجود داشته است که یک ماه پیش.

در واقع فاجعه بار bushfire فصل در حال حاضر تحت فشار قرار دادند در خارج از ذهن ما توسط COVID-19 نشان داد که ما نمی تواند به عنوان ما انجام داده اند.

اقتصاددانان فکر می کنم مانند برنامه ریزان

به فکر می کنم در مورد چگونه به مقابله با بحران در میان مدت آن را مفید به اتخاذ دیدگاه یک برنامه ریز مرکزی.

شگفت آور, شاید این چیزی است که اقتصاددانان به طور منظم حتی اگر به سختی هر یک از ما پشتیبانی جامع برنامه ریزی مرکزی.

این ایده در برخورد با یک مشکل اقتصادی مانند بیکاری است بپرسید که چگونه کاملا آگاهانه و صرفا خیرخواه اجتماعی برنامه ریز ممکن است مقابله با آن است. (برای جلوگیری از وارد شدن به اختلافات در مورد مقایسه سیستم های اقتصاددانان عمدتا ترجیح می دهند از اصطلاح “اجتماعی planner” را به “مرکزی برنامه ریز”)

هیچ عالم مطلق و خیرخواه برنامه ریز وجود دارد و یا به احتمال زیاد است اما ما می توانیم با استفاده از ایده آل برنامه ریزی شده راه حل به عنوان یک معیار در برابر آن به مقایسه نتایج بازار.


ادامه مطلب: مقیاس پذیر و بدون محدودیت: دولت در نظر دارد برای دریافت coronavirus پشتیبانی به دست ما سرعت


معروف نتیجه گیری از جریان اصلی علم اقتصاد با پر اب و تاب عنوان دوم قضیه اساسی رفاه اقتصاد متحده که تحت شرایط ایده آل و با حق اولیه تخصیص حقوق مالکیت کاملا رقابتی در بازار تکرار می تواند هر نتیجه که ممکن است انتخاب شده توسط یک برنامه ریز اجتماعی.

اما درست مثل عالم مطلق و خیرخواه اجتماعی برنامه ریزان کاملا رقابتی در بازار وجود ندارد در واقعیت است. بنابراین تجزیه و تحلیل اقتصادی شامل مقایسه نتایج بازار به دست نیافتنی ایده آل از ایده آل های اجتماعی برنامه ریز و سپس با توجه به تغییر سیاست که ممکن است حرکت اقتصاد و نزدیک به ایده آل است.

چگونه یک برنامه ریز می کنم

چگونه ممکن است یک برنامه ریز اجتماعی در پاسخ به COVID-19 بحران و مستندات آن را ضروری?

ریز آغاز خواهد شد با یک ارزیابی از منابع موجود به جامعه و تکنولوژی های موجود است که به نوبه خود تعیین مجموعه ای از کالا و خدمات است که می تواند تولید می شود.

پس از انتخاب یک مجموعه خاص از کالا و خدمات, ریز می گیرید که باید آنها را منوط به محدودیت های مختلف از امکان سنجی و حقوق صاحبان سهام.


ادامه مطلب: دولت توسط دولت: چه جدید استرالیا coronavirus قوانین شما تاثیر می گذارد


در این شیوه تفکر نیاز به مستندات در پاسخ به COVID-19 نشان دهنده یک گام به عقب در تکنولوژی ساخت آن غیر ممکن است برای اقتصاد به تولید و خدمات مانند رستوران وعده های غذایی و سفر.

به عنوان یک نتیجه از این برنامه در مواجهه با تعدادی از مشکلات.

آنچه تولید می شود در جایی از این دست خدمات ؟ ما می توانیم فکر می کنم از نمونه هایی مانند غذای آماده در محل رستوران وعده های غذایی و نهفته در محل از سفر. این تعویض خواهد شد برخی از راه برای جبران شوک مستند اما به هیچ وجه تمام راه را.

بعدی این برنامه نیاز به در نظر گرفتن کارگران و ورودی تامین کنندگان که تولید از دست داده و خدمات است.

می توان آنها را دوباره شاغل در جای دیگر در اقتصاد ؟ و اگر چنین است چگونه است ؟ بر فرض که این مستند را ماه گذشته به جای سال به نظر می رسد که تنها محدود به نقل و انتقال امکان پذیر است.

که باید تحمل ضرر ؟

برخی از بخش های اقتصاد مانند مسافرت های بین المللی به احتمال زیاد تا حد زیادی کاهش می یابد برای سال آمده است. Subsectors مانند کروز حمل و نقل ممکن است هرگز بهبود می یابند. در این مورد کارگران و منابع نیاز به حرکت به مناطق دیگر از تولید.

نهایی و مهم ترین سوال برای برنامه ریز است: که باید تحمل از دست دادن ارتباط با بحران ؟

در یک اقتصاد بازار خارج آن مبتلا بخش باید انجام دهید بدون رستوران وعده های غذایی و خدمات دیگر اما می تواند تغییر هزینه های خود را در جای دیگر یا ذخیره کردن و صرف آن شد. از دست دادن منتقله توسط کارگران که بیکار و کارفرمایان که بیرون رفتن از کسب و کار.


ادامه مطلب: Coronavirus قرار می دهد گاه به گاه کارگران در معرض خطر بی خانمانی مگر اینکه آنها را بیشتر حمایت


اجتماعی و برنامه ریز می خواهید به گسترش این ضرر و زیان بیشتر به طور مساوی.

در شرایطی که ایده آل های اجتماعی برنامه ریز گزینه های در دسترس برای سیاست گذاران سقوط به سه دسته کلی

  • مزایای بیکاری و کسب و کار, کمک, که نیاز به نقل و انتقال منابع از بقیه جامعه (بر خلاف عادی رکود اقتصادی کارگران بیکار نمی توانید به راحتی به بسیج)

  • الزامات مورد نیاز برای طلبکاران خصوصی مانند بانک ها و صاحبخانه را ببخشد و یا تاخیر در پرداخت

  • مصرف شرکت را به مالکیت عمومی نگه داشتن کارکنان و عامل در از دست دادن است که باید برآورده خواهد شد توسط جامعه به عنوان یک کل

برای به دست آوردن ترکیب مناسب ما نیاز به زمان پس از بحران فوری به در نظر گرفتن آنچه که یک برنامه ریز را انجام دهد.


جان Quiggin’ آخرین کتاب اقتصاد در دو درس: چرا بازار کار را به خوبی و چگونه آنها می توانند شکست بدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو