به بلگراد و فراتر از آن: پکن صادرات چین مدل از ویروس مدیریت

در صربستان یکی از پکن نزدیک ترین متحدان اروپایی و یک تعداد انگشت شماری از دیگر کشورهای چین ارائه بر روی زمین هدایت برای کمک به مبارزه با کروناویروس که جاروب در سراسر جهان است.

توسعه بخشی از گسترده تر فشار پکن به دفاع از رهبری جهانی در مبارزه با COVID-19 پس از مواجهه با انتقاد از واشنگتن و جاهای دیگر که در آن خرابکاری های اولیه آن در واکنش به شیوع اعتقاد به سرچشمه در چین در شهر ووهان.

این تلاش ها توسط پکن آمده است که دولت های غربی در حال حاضر با احتیاط از چین افزایش نفوذ در سراسر جهان از جمله از طریق خود کمربند و یک جاده ابتکار در حال مبارزه با خود را نصب coronavirus مرگ عوارض.

آنها بخشی از تلاش های در حال اجرا توسط چین به اعتصاب استقرار خیرخواه در خارج از کشور برای جبران نگرانی در مورد آن رشد اقتصادی و نظامی ممکن است در حالی که ارائه گزینه های – مانند سرمایه گذاری زیرساخت های آسیایی بانک آن را راه اندازی در سال 2016 به غرب تسلط جهانی نهاد.

“شکی نیست که چین با استفاده از COVID-19 شیوع بیشتر به چه چین انداز به عنوان اقدام خود منافع ملی” گوردون گفت Houlden سابق کانادا دیپلمات و مدیر دانشگاه آلبرتا موسسه چین.

“است که شامل هل دادن خود حکومت در این مورد آن روش اپیدمیولوژی,” او گفت:.

روش که بر اساس تهاجمی و جامع رویکرد چین در زمان برای مبارزه با این ویروس از جمله مستند ووهان و می دانم که چگونه آن را ساخته شده است به عنوان اولین کشور را به رنج می برند و شیوع این بیماری است.

چین وزارت امور خارجه بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. اما سخنگوی وزارت ژائو Lijian در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه گفت: هدف از ارسال تیم پزشکی بود برای به اشتراک گذاری چین تجارب مقابله با این ویروس به صادرات آن مدل حکومت در خارج از کشور.

در علاوه بر این به صربستان پکن فرستاده است تیم پزشکی به کامبوج, ایران, عراق, لائوس و پاکستان و ونزوئلا و ایتالیا تنها G7 ملت برای پیوستن به کمربند و جاده ابتکار و آن را ویران شده است توسط coronavirus. در هفته گذشته 12-عضو چینی تیم پزشکی وارد فیلیپین برای کمک به مبارزه با ویروس.

توسعه از طریق اهدا یا فروش منابع به برخی از 90 کشور از جمله رقبای مانند ایالات متحده و همچنین تعداد زیادی از videoconferences با کشورها و سازمان های بین المللی به سهم خود با توجه به چین همکاری های توسعه بین المللی سازمان.

“ما امیدواریم که کشورهای دیگر نمی خواهد تکرار چین تراژدی” پنگ Zhiqiang متخصص از استان گوانگدونگ مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری و سر از تیم چینی در صربستان گفت: از طریق تلفن از بلگراد.

‘اعتماد کارشناسان چینی’

چینی تیم پزشکی در حال ارائه مشاوره به برخی از کشورهای میزبان در ساختمان موقت بیمارستان ها – فراخوانی 1000 تخت بیمارستان چین ساخته شده از ابتدا در هشت روز در ووهان – و نورد ویروس مدیریت اقدامات مشابه به کسانی است که به کمک آن بریده بریده عفونت های جدید در صفحه اصلی با توجه به پنگ و لیانگ Wenbin عضو یک تیم چینی فرستاده شده به کامبوج در ماه گذشته.

شیوه های آن شامل قرنطینه یا انزوا از مردم با علائم خفیف برای جلوگیری از اوایل گسترش این ویروس, روش های درمان عوارض و گسترده متوسط چک کردن برای ورود به اماکن عمومی.

در تیم چینی مشاوره صربستان آغاز شد quarantining مردم با علائم خفیف و استقرار نیروهای نظامی برای ساخت بیمارستان برای بیماران با علائم خفیف.

صربی مقامات گفتند که استقبال از ورودی که آنها می گویند کمک کرده است که سرعت گسترش ویروس.

“ما تغییر رویکرد و با حمایت کارشناسان چینی ما رفت و برای گسترده تر, تست,” گفت: یک منبع نزدیک به ریاست جمهوری صربی بود که مجاز به صحبت با رسانه ها و کاهش یافته است به نام.

“پزشکان چینی معتقدند اقدامات انجام شده توسط صربستان و ما را در آغوش مدل چینی است که برای رسیدن به و درمان به عنوان بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است – همه کسانی که آلوده هستند” فرد گفت.

قرنطينه و ویزا محدودیت

در کامبوج است که وفادار حامی پکن در آسیای جنوب شرقی از صدور ویزا برای بازدید کنندگان بین المللی به شدت محدود در این پیشنهاد از این تیم است. کشور نیروبخش است برای هجوم عودت برای خمر سال جدید این ماه است.

کامبوج نیز با توجه به تیم مشاوره برای تعمیر کردن هتل ها و مدارس امکان قرنطینه از عودت گفت: Liang عضو تیم چینی.

“آخرین محدودیت برای محدود کردن تحرک و پرسنل به بان خارجی ها از آمدن به این کشور شاهد اقدامات چین استفاده می شود,” او گفت:.

کامبوج دولت را پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

‘با تشکر از شما برادر بزرگ XI’

با وجود آن پزشکی تلاش های امداد رسانی و چین مواجه شده است و انتقاد شدید در واشنگتن و جاهای دیگر برای سرکوب اولیه اطلاعات در مورد ویروس و کمرنگ جلوه دادن خطرات آن.

“من شک و تردید است که بسیاری از کشورها به زودی فراموش خواهد شد چین در اوایل اشتباه است که کمک به گسترش جهانی ویروس” گفت: Ryan هاس ارشد آسیا و مدیر در دولت اوباما شورای امنیت ملی که در حال حاضر در موسسه بروکینگز.

پاسخ به توسعه از چین در کشورهایی مانند صربستان با این حال تا کنون مثبت بوده است.

در بلگراد چینی تیم بازدید یک بنای یادبود برای کشته شدگان در سال 1999 زمانی که آمریکا بمب آمار چین سفارت وجود دارد در چه واشنگتن عذر خواهی کرد به عنوان یک حادثه است.

پس از این تیم ورود یک پلاکارد نصب شده بود در یک مرکزی بلگراد خیابان با یک عکس از چین رهبر و بزرگ حروف چینی و صربی: “با تشکر از شما برادر بزرگ Xi”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im