خانه های کوچک: چرا بیشتر مردم زندگی می کنند در مینیاتور

خانه های کوچک شده اند منادی به عنوان یک رادیکال و راه خلاق به آدرس کمبود مسکن مقرون به صرفه و همچنین کاهش هزینه های زندگی و کاهش ردپای کربن ما.

من دکتری پژوهش به نظر می رسد در جنبش خانه کوچک در انگلستان است. من علاقه مند هستم که در آنها زندگی می کند و به همین دلیل و در موانع است که مردم برای زندگی در این راه است.

من هم در ساختمان خود من خانه کوچک در همان زمان. من هیجان زده هستم با این ایده که مردم می تواند در ساخت خانه های خود را – آن است که یک مقدار زیادی از سرگرم کننده – و نصف هزینه های زندگی خود را در پایان.

در عین حال تحقیقات من نیز برجسته است که برای بسیاری از مردم زندگی در یک خانه کوچک است که یک عمل ضرورت است. این است که آنها می خواهند به زندگی می کنند در 5 متر در 5 متر چوب جعبه آن است که آنها نمی تواند استطاعت به انجام هر چیز دیگری. و برای دیگران حتی این است که خارج از دسترس است.

کوچک زندگی

خانه های کوچک خانه ها معمولا 40 متر مربع یا کمتر است. محبوب سبک ساخت و ساز است که برای ساخت آنها را در یک تریلر پایه. این اجازه می دهد تا آنها را به صورت طبقه بندی شده به عنوان جاده-towable وسایل نقلیه و جلوگیری از بسیاری از عوارض ناشی از ساخت یک خانه دائمی با پایه. دیگران در حال ورود-کابین سبک یا ریختن خانه و برخی از آنها حتی ساخته شده در زیر زمین.

آنها بسیار ارزان تر از سنتی مسکن – متوسط کوچک خانه قیمت تمایل به اطراف £35,000 — و در نتیجه بسیار ارزان تر از هزینه های زندگی. این می تواند به صورت رایگان تا زمان از تعهد به کار برای پرداخت اجاره و یا وام مسکن.

نقاشی جلوی ما خانه کوچک. نویسنده ارائه شده

تحقیقات نشان داده است که افرادی که زندگی در خانه های کوچک صرف زمان بیشتری را در خارج و یا با دوستان و خانواده است که می تواند آنها را خوشحال تر از خود کار می شد.

اما ساخت یک خانه کوچک هنوز هم نیاز به هزاران پوند و مهمتر از جایی به ساخت. این به معنی این پروژه به نظر می رسد بیشتر باید انجام شود توسط افرادی که در انجام برخی از پس انداز دسترسی به وام های شخصی و دوستان و یا خانواده که در زمین خود. این درست است که آنها لازم نیست به اندازه کافی پس انداز برای خرید “املاک” خانه.


ادامه مطلب: خانه های کوچک نگاه آفرین اما باید یک سمت تاریک: سه چیز آنها را به شما بگویم در بازاریابی blurb


این به این معنی است که اگر چه خانه های کوچک هستند قابل ملاحظه ای مقرون به صرفه تر از خانه های معمولی آنها را از دسترس افرادی که در اکثر نیاز مبرم به مسکن.

اگر کسی قادر به صرفه جویی در سپرده به طور متوسط برای یک خانه آجر آنها ندارد و به احتمال زیاد قادر به احضار این مقدار برای یک خانه کوچک یا. چه تر است, شما نمی توانید به قرض گرفتن پول از طریق وام مسکن متعارف به ساخت خانه های کوچک زیرا آنها متصل به زمین است که دارایی واقعی است که قدردانی ارزش بیش از زمان.

هزینه ها و منافع

به جای خانه های کوچک باید تامین مالی از طریق وام های خصوصی درست مانند اگر شما می خواستم برای خرید یک ماشین. یک نمونه نرخ بهره در وام مسکن وام در انگلستان در حال حاضر حدود 2 درصد. این مقایسه به نفع شما خواهد داشته به پرداخت وام شخصی خود را برای ساخت خانه کوچک – متوسط 7 ٪ — و آن را روشن می شود که چگونه نامساعد مالی چشم انداز است که برای این نوع پروژه.

برخی از خانه های کوچک واقعا میکروسکوپی. آندره دیویس/Unsplash, نویسنده ارائه شده (بدون استفاده مجدد)

البته خانه های کوچک ساخته می شود به طور قابل توجهی کمتر از متوسط قیمت. یکی از شرکت کنندگان در مطالعه تحقیقاتی ساخته شده است 10 متر مربع خانه کوچک برای فقط £900. او را دوست دارد این خانه و صرف مقدار زیادی از زمان در آن است. اما از آن ساخته شده است در روی زمین که او در حال حاضر صاحب – یکی دیگر از پرش از روی مانع برای غلبه بر آن کاسته است توسط مواد سرمایه است.

بریتانیا طولانی ترین میانگین ساعات کار در اروپا و بخش قابل توجهی از درآمد نسبت به هزینه های مسکن.

من شرکت کنندگان شرح داده شده اند خانه های کوچک به عنوان یک راه برای کاهش هزینه های زندگی در چنین راهی است که آنها می توانند هر دو کار بسیار کمتر و یا کار در بیشتر انجام شغل برای حقوق و دستمزد پایین تر. مردم باید بیان به من چگونه آنها آن را پیدا عجیب و غریب است که آنها استفاده می شود به کار 40 ساعت در هفته به پرداخت هزینه برای یک خانه است که به ندرت در.

مردم من صحبت کرده اند که به ساخت خانه های کوچک استناد میل به سادگی و با یک حرکت به دور از یک زندگی متمرکز بر هزینه و خرید. برخی از آنها توضیح داده شده این کار به صرف نگرش جامعه به عنوان ناتمام و مضر است.

به نظر می رسد ضد شهودی است که مردم ترجیح می دهند فضای کمتر به بیشتر, و است که مردم داوطلب برای زندگی در ریختن بر روی چهار چرخ اگر به اندازه کافی وجود دارد خانه های مقرون به صرفه. در عین حال من مواجه می شوند افرادی که پول برای زندگی در یک مرسوم اندازه خانه اما ترجیح می دهم به زندگی کوچک – و پیدا کردن اهداف خود مسدود اجازه برنامه ریزی و دسترسی به زمین.

یکی دیگر از راه نگاه کردن به جنبش خانه کوچک است که این مبالغ تا شکست کافی توزیع منابع و دسترسی به فرصت است. این می تواند دیده می شود به romanticising فقر و نادیده گرفتن نابرابری ساختاری. جنبش شناخته شده است به نسبتا سفید و طبقه متوسط که نشان می دهد آن رادیکال بالقوه است که بیش از حد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de