Tim Hortons برنامه تحت بررسی اطلاعات بیش از نگرانی های

گاتینو, QUE. — از Tim Hortons سفارش تلفن همراه نرم افزار است که در حال بررسی توسط دفتر کمیسر حریم خصوصی کانادا و استانی سازمان در کبک, B. C., Alberta.

مشترک بررسی شد و باعث نگرانی های مطرح شده در گزارش های رسانه ها در مورد چگونه این برنامه ممکن است جمع آوری و استفاده از اطلاعات در مورد جنبش مردم به عنوان آنها در مورد فعالیت های روزانه خود را.

آن را بررسی خواهد کرد که آیا رستوران فست فود زنجیره ای متعلق به رستوران مارک های بین المللی وارز. در انطباق با شخصی حفاظت از اطلاعات و اسناد الکترونیکی قانون کانادا فدرال, بخش خصوصی, حریم خصوصی در قانون است.

حفظ حریم خصوصی و سازمان را نگاه کنید که آیا این سازمان به دست آوردن معنی رضایت از برنامه به کاربران برای جمع آوری و استفاده از اطلاعات مکانی و اطلاعات است که می تواند نشان می دهد عادات و فعالیت های افراد از جمله مکان هایی که آنها به طور منظم و مکرر.

فدرال کمیسر حریم خصوصی را می گوید آن را در نظر این موضوع از اهمیت زیادی برای کانادایی ها با توجه به بسیار حساس به مسائل مربوط به حریم خصوصی آن را بالا می برد.

Tim Hortons گفت که مطمئن است در مورد حل و فصل این موضوع و به طور کامل همکاری با حریم خصوصی مقامات نظارتی.

“پس از Tim Hortons راه اندازی تلفن همراه ما برنامه مهمانان ما همیشه در حال انتخاب این که آیا آنها به اشتراک گذاری اطلاعات محل سکونت با ما از جمله ‘همیشه’ به اشتراک گذاری اطلاعات محل سکونت – یک گزینه ارائه شده توسط بسیاری از شرکت ها خود به خود برنامه های” آن نوشت: در یک ایمیل.

زنجیره ای گفت: آن را به تازگی به روز رسانی نرم افزار برای محدود کردن مجموعه ای از داده های مکان به تنها در حالی که مهمانان در آن را باز حتی اگر مشتریان انتخاب شده است ‘همیشه’ در تنظیمات دستگاه.

این گزارش توسط The Canadian Press برای اولین بار منتشر شد ژوئن 29 سال 2020 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de