سه راه مردم در واکنش به کروناویروس: ‘پذیرش’, ‘رنج’ و ‘مقاومت’

وجود دارد باقی می ماند جهانی نزدیک حمایت coronavirus مستند در میان بریتانیا ، در مطالعه ما نه نفر از ده نفر در حمایت از اقدامات از جمله هفت نفر از ده نفر که به شدت از آنها حمایت کنند. در 25 سال مطالعه افکار عمومی در انگلستان من به ندرت دیده می شود هفت در ده استرالیایی به شدت پشتیبانی از هر چیزی. عمده استثنا این است که این کشور را دیرینه و عمیق عشق به بیمه خدمات درمانی – که اشاره به یکی از دلایل کلیدی در پشت سطح انطباق.

اما در حالی که حمایت از اقدامات فوق العاده به نظر می رسد فوق العاده یونیفرم, خود تاثیر و ما در زمینه نگرش به عنوان یک جدید تقسیم بندی و تحلیل از کینگز کالج لندن نشان می دهد.

از طریق تجزیه و تحلیل آماری ما شناسایی کرده ایم سه خوشه در درون مردم است که ما به نام “پذیرش” و “رنج” و “مقاومت”.

شما می توانید یک ایده از طیف باور نکردنی از تجارب مستند در این میان گروه های مختلف از طریق پاسخ خود را فقط به چند سوال. برای مثال تقریبا همه از درد و رنج گروه می گویند که آنها شده اند بیشتر مضطرب یا افسرده پس از این اقدامات اعلام شد, در مقایسه با فقط 8% از پذیرش. یک سوم از رنج می برند می گویند که آنها فکر می کنم در مورد کوروناویروس در همه زمان ها در مقایسه با 11 درصد از پذیرش.

نه خواب: درد و رنج ، کلرور پتاسيم, نویسنده ارائه شده

این پذیرش از سوی دیگر بسیار کمتر احتمال دارد به تجربه برخی از اثرات منفی شناسایی شده در این بررسی. تنها 12 درصد به خواب رفته اند و کمتر و کمتر از قبل از این مستند در مقایسه با 64 درصد از درد و رنج. این مقاومت به خصوص به احتمال زیاد به استدلال با خانواده خود و یا مشاوره ازدواج و هر دو نوشیدن الکل بیشتر از آنها به طور معمول و یا استفاده غیر داروهای تجویزی.

مشخصات ‘پذیرش’ ، کلرور پتاسيم, نویسنده ارائه شده

این مقاومت در برابر گروه های کوچکتر نسبت جمعیت بیش از دو گروه دیگر در 9% از انگلستان بزرگسالان اما این هنوز به معنی آنها را تا حدود 5 میلیون نفر است. این مهم است چرا که آنها دیدگاه بسیار متفاوت از بقیه جمعیت در برخی از جنبه های کلیدی از بحران و بسیار متفاوت رفتار.

مقاومت یک گروه کوچک اما نظرات خود را مهم است. کلرور پتاسيم, نویسنده ارائه شده

که مهمترین آنها سه در و پنج تن از آنها فکر می کنم که “بیش از حد سر و صدا” است که ساخته شده در مورد خطر ابتلا به کوروناویروس. بازتاب این طرز فکر که واکنش شده اند پر از شکوفه یک سوم از آنها انتظار زندگی برای بازگشت به حالت عادی ظرف سه ماه است که سه بار به عنوان بالا به عنوان بقیه از انگلستان ، تنها یک چهارم از مقاومت به شدت حمایت فعلی مستند اقدامات در مقایسه با سه چهارم دیگر دو گروه.

این مقاومت در برابر گروه نیز بسیار بیشتر احتمال دارد به اعتقاد به تئوری های توطئه و بسیار بعید ارزیابی تا چه حد این ویروس گسترش یافته است. برای مثال نیمی از آنها معتقدند که این ویروس احتمالا ایجاد شده در آزمایشگاه و 60 درصد بر این باورند که بسیاری از مردم در انگلستان در حال حاضر این ویروس بدون تحقق آن.

این نگرش و باورهای منعکس شده بسیار کمتر رعایت رسمی ارشاد با چهار در ده از مقاومت گروه گفت: آنها به ملاقات با دوستان خارج از خانه خود در مقایسه با سختی هر کسی که در دو گروه دیگر.

دیگر یافته های این بررسی نشان می دهد که مقاومت در برابر این گروه نیز به خصوص ترس در مورد آینده تاثیر مستند در آنها را شخصا. باور نکردنی دو سوم از این گروه فکر می کنم که آنها حداقل نسبتا به احتمال زیاد به از دست دادن شغل خود و در صورت مشکلات مالی به عنوان یک نتیجه از این مستند. خود را بیشتر در باغی پاسخ ممکن است, بنابراین, توان مربوط به یک نوع از افکار واهی و پوچ: برخی ممکن است کم اهمیت جلوه دادن خطرات و اقدامات زیرا آنها آنها را به عنوان یک بسیار مستقیم تهدید به خود امرار معاش.

این مقاومت نیز به شدت غلیظ در برخی از بخش های از مردم با نیمی از آنها در سن 16-24. در انتهای دیگر این طیف پذیرش هستند به شدت در گروه با 41 درصد در سن 55%.

سه گروه سنی است. کلرور پتاسيم, نویسنده ارائه شده

درد و رنج, در مقابل, در حال گسترش در سراسر محدوده سنی هستند اما به طور قابل توجهی بیشتر احتمال دارد به زنان در حالی که مردان اکثریت را از ساير گروه ها بود. این الگوی منعکس شده است در سراسر این بررسی به طور کلی بیشتر با زنان بسیار بیشتر احتمال دارد به گزارش بالاتر از سطح استرس, مشکل و نگرانی در مورد تاثیر ادامه مستند اقدامات است.

سه گروه جنسیت. کلرور پتاسيم, نویسنده ارائه شده

نیز وجود دارد که تفاوت در حمایت سیاسی با پذیرش به طور قابل توجهی بیشتر احتمال دارد به محافظه کار و حامیان مقاومت در برابر احتمال بیشتری برای حمایت از نیروی کار در حالی که رنج هستند و به احتمال زیاد از این سه گروه به باقی می ماند حامیان. هر یک از این الگوها را تا حدودی منعکس کننده سن و جنس های مختلف پروفایل و مبارزه با تروریسم در اروپا پشتیبانی می کند.

چگونه گروه تقسیم توسط حزب و رفراندوم رای دادن. کلرور پتاسيم, نویسنده ارائه شده

افکار عمومی به نظر می رسد فوق العاده یکپارچه در راه به این اقدامات فوق العاده. اما آن را حیاتی به زیر این کلی احساسات. نحوه آشنایی با گروه های مختلف در حال واکنش بسیار مهم است برای هر دو حفظ انطباق و برنامه ریزی ما بهترین مسیر است.

با توجه به بسیار تجربیات مختلف در جمعیت در حال حاضر به نظر می رسد بعید است که خواهیم دید که همان وحدت در جاده های طولانی برای خروج همانطور که ما تا به حال با ناگهانی مستند. به جای رشد قطب از نظر به نظر می رسد به احتمال زیاد. دولت در حال رفتن به لطفا به همه و یا قادر به نقطه را به یک blindingly روشن “را” است که توجیه آن پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de