سه ما کودکان با COVID-19 نادر سندرم التهابی

تمام سه که در محدوده سنی 6 ماه تا 8 سال – تحت درمان در مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا در نیویورک و در همه حال تب و التهاب قلب و روده.

“در حال حاضر ما در ابتدا از تلاش برای درک آنچه که نشان دهنده” کلمبیا را دکتر مارک Gorelik و گفتگو کرد.

Gorelik یک روماتولوژیست اطفال و درمان گفت: او به نام در به مشورت در این موارد برای ارزیابی اینکه آیا این کودکان به بيماری کاوازاکی یک بیماری تصور می شود مربوط به عفونت است که در موارد شدید باعث التهاب عروق قلب است.

ایتالیایی و انگلیسی پزشکی و کارشناسان در حال بررسی ارتباط احتمالی بین بیماری همه گیر کوروناویروس و خوشه های التهابی شدید بیماری در میان نوزادان از ورود به بیمارستان با تب بالا و تورم عروق.

این سندرم شده است تا حد زیادی کشف نشده در ایالات متحده با توجه به آکادمی آمریکایی اطفال.

Gorelik گفت که او معتقد است در این موارد به احتمال زیاد نمی کاوازاکی بیماری است اما یک روند مشابه است که سهام یک مکانيسم با کاوازاکی است که تصور می شود موجب شده توسط یک عامل عفونی است که جرقه یک پاسخ ایمنی است.

“این دارای ویژگی های بسیار مشابه,” او گفت:.

سه نیویورک موارد به دنبال یک گزارش در دانشگاه استنفورد در کالیفرنیا که 6 ماهه پیر شد بستری در بیمارستان با بیماری کاوازاکی و بعدها مبتلا COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

“هنگامی که کودک آمد مثبت آن را یک بیت از تعجب گفت:” دکتر Roshni Mathew یک اطفال متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه استنفورد را Lucile Packard بیمارستان کودکان.

Mathew نوشت که این مورد در مجله بیمارستان اطفال گفت: علت کاوازاکی بیماری شناخته نشده است ولی چند پاتوژن پیشنهاد شده است که ممکن است باعث از جمله برخی از انسان coronaviruses.

تا به حال کودکان باید تا حد زیادی موفق به فرار برخی از عوارض جدی تر از COVID-19, که, گرفته, آن, بیشترین تلفات در افراد مسن و کسانی که با شرایط مزمن.

Gorelik گفت: ممکن است که در برخی از کودکان این بیماری دارای دو فاز – از عفونت اولیه و ثانویه پاسخ ایمنی است که ضربات در برخی از هفته بعد.

“به نظر می رسد یک هفته تا دو هفته بعد از آن شما ممکن است سیستم ایمنی بدن در پاسخ بسیار آشفته راه,” او گفت:.

این تیم در کلمبیا انجام داده است برخی از مطالعات اولیه و متوجه شد که حداقل دو نفر از این بیماران انجام شده ژن است که می تواند خود را تغییر دهد پاسخ ایمنی است.

از این سه یکی است بدحال است در بخش مراقبت های ویژه و سوم مرخص شده.

Gorelik گفت: این طرح در برخی از راه های زیر آنچه که اتفاق می افتد با برخی از بزرگسالان COVID-19 بيمار که بسیار بیمار شروع به بهبود می یابند و پس از آن باید یک پاسخ ایمنی ثانویه.

دکتر جین, سوختگی, مدیر کاوازاکی بیماری مرکز تحقیقات در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو گفت: معلوم نیست که اگر موارد گزارش شده مربوط به COVID-19.

نشست کارشناسان بین المللی برنامه ریزی شده است برای این آخر هفته برای بحث در مورد این موضوع, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de