سه پلیس که حمله از کار افتادگی مستمری امان زندان

Ms Lamble دستور داد این حادثه ثبت شود بدون اعتقاد و Edney و Hilgart پرداخت 1000 دلار به دادگاه صندوق و McLeod $3500.

روز چهارشنبه قاضی کتی Lamble گفت: متهم که آنها سخت “به سختی و به زحمت سعی و بحث [قربانی] پایین” و به جای آن گرفته شده بود “مقابله رویکرد” از آغاز سفر خود را.

“من به وحشت انداخت تصاویر [قربانی] بر روی زمین با شش افسر پلیس بازآموزی او” Ms Lamble گفت.

“وجود دارد هیچ عذرخواهی از متهم برای این ترسناک است.”

او گفت که پلیس حرفه ای پرتاب شده و به شک و که سه نفر در حال حاضر شده است با طولانی قانونی پوشش رسانه ای از حمله و پیامدهای بالقوه از نیروی پلیس است.

این ماموران متخلف تشدید شد توسط این واقعیت است که آنها در خدمت افسران پلیس در زمان ضرب و جرح است و خود را قربانی آسیب پذیر و معلول بوده و اسپری فلفل دلمه ای.

Ms Lamble همچنین گفت: آنها ابراز ندامت چرا که آنها در نگهداری یک درخواست از گناه نیست و هیچ مدرکی از آنها empathising با درد آنها تحمیل کرده بود در جان.

سه نفر و سه نفر دیگر از ماموران رفت و به جان خانه پس از روانشناس به نام سه گانه صفر به دلیل نگرانی در مورد سلامت روان خود را.

ماموران به پایان رسید تا سنجاق جان را بر روی چمن و او را مهار.

به عنوان 36 سال بر روی زمین دراز او زده شد به پا با تمدید باتون دار در معده به حال سر او ایستاد و اسپری فلفل دلمه ای استفاده می شود در او از محدوده نزدیک است. او سپس به حال آب شدن در چهره خود را از یک فشار بالا شلنگ.

در حال بارگذاری

جان گفت: دادگاه در هفته گذشته سه گناه ماموران مورد ضرب و شتم بود و دچار آسیب های روانی او را زمانی که او باید درمان شده اند با عزت به دلیل مشکلات روحی و روانی.

در زمان او خروج از مصرف مواد مخدر او برای کمر درد مزمن. او شده است از آنجایی که مبتلا به اختلال استرس پس از سانحه و اضطراب است.

مک لئود شد مجرم از سه اتهام غیر قانونی و حمله به او استفاده از اسپری فلفل دلمه ای از محدوده نزدیک برای مشت زدن جان در معده و سپس کارگردانی Hilgart به استفاده از شیلنگ بازنشسته.

پس از استفاده از فلفل دلمه ای, اسپری McLeod گفت جان “آیا دوست دارید که ؟ آیا دوست دارید که ؟ بوی خوب نمی کند؟”

ویکتوریا مستقل مبتنی بر گسترده مبارزه با فساد کمیسیون بررسی حمله پس از سن منتشر شده فیلم دوربین مدار بسته از این حادثه. فیلم ضبط شده توسط جان دوربین های مدار بسته شکل پایه ای برای قاضی این حکم به عنوان او در نظر گرفته بازنشسته شد یک شاهد از حقیقت است.

Ms Lamble تحویل او احکام از هایدلبرگ دادستانی دادگاه به عنوان افسران تماشای ویدئو از طریق لینک کلیک کنید.

جان قبلا شکایت پلیس و دریافت پرداخت در سال گذشته است.

بیشتر به آمده است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de