سه پرجمعیت ترین ایالات آمریکا شکستن coronavirus سوابق اضافه کردن به ترس از ‘آخرالزمانی’ موج

سه پرجمعیت ترین کشورهای رکورد جدید کروناویروس موارد روزانه وجود دارد و ترس از “آخرالزمانی” موج در عمده شهرستانها تگزاس و اگر این روند همچنان ادامه دارد.

Coronavirus کشته شدن حداقل 121,979 مردم و آلوده نزدیک به 2.4 میلیون نفر در سراسر کشور با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

فلوریدا و تگزاس چهارشنبه اعلام کرد که آنها می خواهم ثبت بیش از 5000 جدید COVID-19 موارد قبل از روز یک رکورد روزانه. کالیفرنیا گزارش شده بیش از 7000 موارد محو یک رکورد آمار یک روز پیش از آن.

فلوریدا منتقل 5,000 دوباره در روز پنج شنبه با توجه به دولت جدید داده است.

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت با صدور یک فرمان اجرایی روز شنبه به منظور اطمینان از تخت بیمارستان در دسترس بودن برای COVID-19 بيمار در بخش هایی از دولت است.

دستور تعلیق همه اعمال جراحی الکتیو در بیمارستان در چهار استان ها هستند که خانه به شهرهای سن آنتونیو و دالاس, هوستون و آستین. شهرستانهای داشته اند “افزایش قابل توجه” در COVID-19 بستری شدن در بیمارستان ابوت گفت.

هر روش بلافاصله لازم برای اصلاح یک وضعیت پزشکی جدی و یا حفظ یک زندگی خواهد شد به تعویق افتاد.

“همانطور که ما برای مهار این ویروس من مصرانه از همه تگزاسی به انجام بخشی خود را برای کمک به مهار گسترش شستن دست های خود را به طور منظم با پوشیدن یک ماسک و تمرین های اجتماعی فاصله,” ابوت در بیانیه ای گفت.

اگر زمان تگزاس مسیر ادامه هوستون می تواند سخت ترین-آمار شهر در ایالات متحده آمریکا با اعداد رقابت آن در برزیل است. عفونت اعداد نیز رو به افزایش در دالاس Austin و سن آنتونیو گفت: دکتر پیتر hotez را بازتوییت کرد رئیس مدرسه ملی گرمسیری پزشکی در کالج پزشکی بیلور.

“مناطق بزرگ مترو به نظر می رسد افزایش بسیار سریع و برخی از مدل ها در آستانه بودن آخرالزمانی,” hotez را بازتوییت کرد گفت: سی ان ان اندرسون کوپر.

مدل نشان می دهد که هوستون می تواند چهار برابر افزایش در تعداد روزانه موارد توسط جولای 4, او گفت:, و اضافه کرد که نیاز به عمل برای جلوگیری از جامعه انتقال است.

“که واقعا نگران کننده و به تعداد کسانی که ظهور ما شاهد متناسب افزایش در تعداد بستری شدن در بیمارستان و ICU پذیرش,” او گفت:. “شما به نقطه که در آن شما پایمال ويژه و این زمانی است که مرگ و میر بالا می رود.”

Hotez را بازتوییت کرد نیز یک استاد اطفال و مولکولی ویروس شناسی و میکروب شناسی و در حال کار بر روی یک پتانسیل Covid-19 واکسن.

فلوریدا و تگزاس و کالیفرنیا حساب 27.4 درصد از 328 میلیون نفر در ایالات متحده با توجه به آخرین سرشماری تخمین می زند.

بیشتر موارد نسبت داده شده به عوامل متعدد

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گزارش کمترین تعداد از بستری شدن در بیمارستان با 996 در سراسر کشور “کمترین تعداد از ما آغاز شده است.

کومو انتقاد دیگران که “بازی سیاست” باز اقتصاد خود را خیلی زود و “در حال حاضر باعث این ملت بزرگ ویران.”

عوامل متعددی منجر به افزایش موارد است.

در کالیفرنیا این ویروس در حال گسترش است در خصوصی تجمعات در خانه بیشتر افراد جوان در حال آزمایش مثبت و موارد در میان زندانی هستند نگران کننده است.

مقامات در کشورهای مختلف در حال تشویق اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک و شستن دستها.

“بیرون رفتن در ملاء عام بدون ماسک مانند رانندگی مست,” دکتر گفت: Jonathan Reiner, یک متخصص قلب و عروق و استاد پزشکی در دانشگاه جورج واشنگتن. “اگر شما صدمه دیده است نیست. شما ممکن است کشتن شخص دیگری است.”

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis است نسبت به افزایش بیشتر تست اما دیگران می گویند جامعه انتقال است و نقش کلیدی را به عنوان دولت بازگشایی.

و آن را دقیق به سادگی می گویند که افزایش عفونت است که با توجه به افزایش تست گفت: Michael Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا است.

هیچ ارتباط روشن به تظاهرات اخیر یا تاسیس شده است کارشناسان می گویند.

نگرانی در مورد موارد در جمعیت جوان

افراد جوان تست مثبت در یک نرخ بالاتر است “سوختن در آتش” است که آمار جمعیت های آسیب پذیر گفت: ارین Bromage یک CNN پزشکی تحلیلگر و استاد زیست شناسی در دانشگاه ماساچوست دارتموث پنجشنبه در “روز جدید است.”

کارشناسان بهداشت و نبود تمرکز در افراد جوان در زمان شروع این بیماری همه گیر به این دلیل که اولویت بود که مردم و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی که مورد نیاز بستری Bromage گفت.

“ما در حال حاضر دیدن آنچه که واقعا اتفاق می افتد که در آن 18 – تا 44 سال سن دارند تحت تاثیر قرار در بالا واقعا رای دادن. خود را در شبکه های اجتماعی, اشتغال, است, اجازه می دهد آنها را به مخلوط در یک نرخ بالاتر و ما شاهد آن هستیم عفونت رای دادن — به خصوص در تگزاس فلوریدا و آریزونا — فقط شاید در آن جمعیتی” Bromage گفت.

Bromage توضیح داد که در حالی که افراد جوان با COVID-19 نیست “به عنوان مستعد ابتلا به بیماری شدید به افراد مسن” آنها هنوز هم قرار دادن این جمعیت در معرض خطر است. “این زمانی است که ما تا پایان با بسیاری از بیماری ها و بسیاری از بیماری است.”

بدون علامت و یا قبل از علامت مردم همچنان به عنوان یک چالش دو کارشناسان بهداشت گفت: سی ان ان “روز جدید” در روز پنج شنبه.

“ما نمی توانیم جلوتر از کسی است که نمی باید علائم و آنها را به قرنطینه” گفت: دکتر دیوید Persse بهداشت عمومی اقتدار در هوستون در بخش بهداشت و درمان. “آنها نیاز به شروع به پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله تمام وقت.”

دکتر جین Marrazzo مدیر بیماری های عفونی در دانشگاه آلاباما در بیرمنگام گفت: افراد جوان و کسانی که دریافت یا خفیف تر بیماری از COVID-19 یا که بدون علامت نیاز به دانستن “آنها می تواند فقط به عنوان مسئول گسترش این ویروس به عنوان کسی که عطسه آن را در سراسر اتاق.”

متحده را در پاسخ به تهدید COVID-19 در زندان ها و زندان با “سهل انگاری فاحش” با توجه به آیتالله سیستانی و زندان ابتکار سیاست. این سازمان با انتشار گزارش روز جمعه شرایط برای زندانی.

همانطور که از 22 ژوئن بیش از 570 تشکلات مردم در ایالات متحده و بیش از 50 اصلاحات افسران فوت کرده اند با توجه به COVID-19 این گزارش گفت:. زندان و زندانها را تبدیل به نقاط مهم برای موارد جدید.

فرمانداران موضوع درخواست برای ساکنان

به عنوان موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان به موشک وار رفتن تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت از مردم خواست در خانه بمانند.

“از آنجا که گسترش بسیار شایع در حال حاضر وجود دارد هرگز یک دلیل شما را مجبور به ترک خانه خود” ابوت با سی ان ان گفت وابسته KBTX. “مگر در مواردی که شما نیاز به رفتن را از امن ترین مکان برای شما است در خانه خود را.”

بیشتر اقدامات دولت می تواند اعلام کرد اگر این ویروس همچنان به گسترش در این رای ابوت گفت.

در پرجمعیت ترین دولت رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom التماس کرد با کالیفرنیا به دیگران فکر می کنم با پوشیدن ماسک نگه داشتن یک فاصله امن و شستن دست های خود را به طور منظم.

او گفت: ساکنان به “عشق تو همسایه خود را, لطفا” و خواست افراد جوان به خصوص محتاط.

“مراقب باشید در مورد پدر و مادر و دقیق در مورد مادر خود را در قانون خود را father-in-law, پدربزرگ و مادربزرگ خود را,” او گفت:.

در فلوریدا, میامی اجرا سفارش نیاز به ماسک یا پوشش صورت در این هفته است.

شهردار میامی فرانسیس سوارز گفت: او را از شهر کمیسیون برای اجرای مدنی خوب تا 250 دلار برای کسانی که با پوشیدن ماسک ،

میامی-Dade County گزارش 27 درصد Covid-19 رای مثبت در روز چهارشنبه با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط دفتر شهردار و بالاتر از 10% هدف است.

این شهرستان دارای بیش از 10% علامت گذاری برای 10 روز گذشته. جریان 14 روز به طور متوسط است 13.68%.

میامی جکسون نظام سلامت دیده است 108 درصد افزایش در COVID-19 بيمار در گذشته 16 روز با توجه به اطلاعات ارسال شده توسط این سیستم بیمارستان در توییتر. در ژوئن 8, Jackson, سلامت, گزارش 104 COVID-19 بيمار. چهار شنبه, این گزارش 217.

ساحل میامی بسته شده است چهار رستوران برای COVID-19 نقض از جمعه با توجه به شهرستان سخنگو.

برخی از کشورها در حال گسترش محدودیت

آریزونا نیز شاهد بیشترین تعداد موارد جدید سرانه هر کشور در کشور است. آن را تا به حال بیشتر موارد جدید سرانه بیش از هر کشور تا به حال علاوه بر نیویورک و یا نیوجرسی با توجه به سی ان ان و تحلیل داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

دولت اضافه کرده است حدود 2,700 موارد جدید در هر روز بیش از هفت روز به پایان رسید که در روز سه شنبه. برای تنظیم جمعیت که حدود 38 نفر در هر 100000 نفر در هر روز.

در لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز گفت که او قصد دارد به موضوع جدید اعلام سهشنبه گسترش فاز 2 محدودیت تحت نظم کنونی برای یکی دیگر از 28 روز.

“ما در حال رفتن در جهت اشتباه است. ما در بیشتر موارد از ما می تواند توجیه فقط توسط این واقعیت است که آنها در حال انجام تست های بیشتر” ادواردز گفت.