سه شرکت های مالی می تواند تغییر جهت از بحران آب و هوا – و چند نفر هر گونه ایده در

انقلاب خاموش است که اتفاق می افتد در سرمایه گذاری. آن است که یک تغییر پارادایم است که تاثیر عمیقی بر شرکت های کشور و مسائل مانند تغییر آب و هوا. هنوز اکثر مردم حتی از آن آگاه است.

سنتی, صندوق سرمایه گذاری, تصمیم گیری در مورد که در آن به سرمایه گذاری سرمایه گذاران گرفته شده توسط مدیران صندوق. آنها تصمیم می گیرید که آیا برای خرید سهام در شرکت های مانند عربستان آرامکو یا اکسون. آنها تصمیم می گیرید که آیا به سرمایه گذاری در کسب و کارهای سازگار با محیط زیست مضر مانند ذغال سنگ است.

شده است که ثابت و تغییر به دور از این به طور فعال مدیریت وجوه به سمت منفعل یا شاخص بودجه. به جای توجه به یک مدیر صندوق منفعل بودجه به سادگی آهنگ شاخص – برای مثال S&P 500 ردیاب صندوق خواهد خرید سهام هر شرکت در شاخص S&P 500 به منظور آینه عملکرد کلی آن. یکی از جاذبه های بزرگ از جمله منابع مالی است که هزینه های خود را به طور چشمگیری پایین تر از جایگزین.

در سال 2019 وجود دارد نقطه عطفی در تاریخ سرمایه گذاری. در ایالات متحده ارزش کل فعالانه وجوه اداره شده بود پیشی گرفته توسط منفعل بودجه. در سطح جهانی منفعل بودجه عبور ما 10 تریلیون دلار (£7.7 تریلیون) پنج برابر افزایش از ما 2 تریلیون دلار در سال 2007.

این به ظاهر غیر قابل توقف صعود دو اصلی عواقب. اولین شرکت مالکیت تبدیل شده است در دست متمرکز از “سه بزرگ” منفعل دارایی مدیران: BlackRock پیشتاز و خیابان دولت. آنها در حال حاضر بزرگترین صاحبان شرکت های بزرگ امریکا است.

نتیجه دوم مربوط به شرکت هایی که ارائه این شاخص ها این است که این منفعل بودجه را دنبال کنید. هنگامی که سرمایه گذاران به خرید شاخص بودجه آنها به طور موثر نماینده تصمیمات سرمایه گذاری خود را به ارائه دهندگان این. سه غالب ارائه دهندگان تبدیل شده اند به طور فزاینده ای قدرتمند: MSCI FTSE راسل و S&P Dow Jones شاخص.

فرمان جهانی جریان سرمایه

با تریلیون ها دلار مهاجرت به منفعل بودجه نقش شاخص ارائه دهندگان تبدیل شده است. ما پیش بینی این تغییر در اخیر مقاله: در گذشته شاخص ارائه دهندگان تنها عرضه اطلاعات به بازارهای مالی است. ما در عصر جدید از منفعل سرمایه گذاری آنها در حال تبدیل شدن به بازار برگرداند.

تصمیم گیری که به نظر می رسد در این شاخص ها است و نه فقط چیزی از ویژگی های و یا هدف. آن را شامل برخی از تشخیص توسط ارائه دهندگان خدمات و مزایای برخی از بازیگران بیش از دیگران است. با تعیین که بازیکنان موجود در لیست تنظیمات این معیار می شود ذاتا فعالیت های سیاسی ،

به خصوص مربوطه غالب بازارهای در حال ظهور شاخص های سهام به خصوص به طور گسترده ای به دنبال بازارهای نوظهور MSCI شاخص. این یک لیست بزرگ و متوسط شرکت ها در 26 کشور جهان از جمله چین و هند و مکزیک است.

MSCI مجموعه استاندارد برای کشورهای واجد شرایط برای ورود. بالاتر از همه آنها برای تضمین دسترسی آزاد به بازارهای سهام داخلی برای سرمایه گذاران خارجی است. اگر یک کشور است که شامل مقادیر عظیمی از سرمایه را به جریان به ملی خود را در بازار سهام تقریبا به طور خودکار. به عنوان یک نتیجه MSCI و بزرگ دیگر سه ارائه دهندگان رقیب شاخص در حال حاضر به طور موثر فرمان جهانی جریان سرمایه گذاری است.

برای مثال زمانی که عربستان سعودی اخیرا اضافه شده به لیست کشور واجد شرایط برای این شاخص های آن پیش بینی شده بود به ماشه جریان به عربستان بازار سهام تا ما 40 میلیارد دلار. و زمانی که عربستان آرامکو جهانی بزرگترین تولید کننده نفت رفت و عمومی در سال گذشته آن بود سریع ردیابی توسط همان سه شاخص ارائه دهندگان خدمات خود را به بازارهای در حال ظهور در ایالات متحده ، میلیون ها نفر از سرمایه گذاران در سراسر جهان در حال حاضر ندانسته خود را در این بحث شرکت یا از طریق داشتن بازارهای در حال ظهور وجوه شاخص و یا داشتن حقوق بازنشستگی که برگزاری چنین بودجه ای از طرف آنها.

زمانی که چین به آن اضافه شد کلید ظهور شاخص های بازار در سال 2018 بنا به گزارش ها پس از سنگین لابی از پکن پایتخت فرمان اثر خواهد شد بزرگتر منظور از قدر. تخمین زده شد که در دراز مدت جریان به سهام چین خواهد بود تا به US$400 میلیارد دلار است.

آینده نقش شاخص ارائه دهندگان

سه غالب شاخص ارائه دهندگان درآمد عمدتا ناشی از بودجه تکرار شاخص خود را از آنجا که آنها مجبور به پرداخت حق امتیاز برای امتیاز. ارائه دهندگان خدمات هستند و بنابراین در حال حاضر با بهره گیری از هزینه ثروت باد اورده. برای 2019, MSCI گزارش ثبت درآمد و گفت: دارایی های ردیابی آن شاخص شد و در اوج تمام وقت.

تحقیقات ما نشان می دهد که ارائه دهندگان این ” مارک بسیار خوبی ایجاد شده است که رقبا را به مبارزه به دور است که کسب و کار است. این نشان می دهد که شاخص MSCI FTSE راسل و S&P Dow Jones با افزایش نقش خود را به عنوان یک نوع جدید از بالفعل جهانی تنظیم کننده.

افزایش & منفعل. الکساندرا Gigowska

مسلما مهم ترین جنبه خصوصی خود اقتدار را برای آینده سیاره ما مربوط به چگونه شرکت های مقابله با تغییر آب و هوا. BlackRock به تازگی عناوین ساخته شده با برنامه های محروم از شرکت هایی که بیش از 25 درصد از درآمد خود را از زغال سنگ. در عین حال این امر تنها به بلکراک را فعالانه مدیریت وجوه: بسیاری از بودجه خود را پیگیری شاخص های عمده شاخص ارائه دهندگان به طوری که آنها را حفظ خواهد کرد سرمایه گذاری در زغال سنگ تا ارائه دهندگان حذف این شرکت از شاخص خود را.

به طور مشابه, BlackRock پیشتاز و خیابان دولت تمام به تازگی اعلام کرد آنها را افزایش دامنه خود را به اصطلاح ESG بودجه که ادعا می رد بدترین انجام شرکت با توجه به محیط زیست و اجتماعی و حاکمیت معیارهای. دوباره این معیارها به طور فزاینده ای تعریف شده توسط شاخص ارائه دهندگان با استفاده از روش های اختصاصی. به عنوان اقتصاددان اشاره کرده است که ارائه دهندگان اغلب تصمیم می گیرید که شرکت شامل بر اساس اینکه آیا آنها در مورد کسب و کار پایدار به جای چه کسب و کار آنها در واقع در.

برای مثال عربستان آرامکو تولید چند گازهای استخراج نفت از زمین. آن را نسبتا “پایدار” شرکت نفت, اما آن را هنوز هم یک شرکت نفت. اکثر ESG شاخص شامل رهبران صنعت در هر بخش و رد بدترین وضعیت را – صرف نظر از این صنعت است. در نتیجه بسیاری از ESG بودجه هنوز به شدت سرمایه گذاری در امثال هواپیمایی نفت و شرکت های استخراج معدن.

بهترین بخش ؟ استیو Buissinne/Pixabay CC BY-SA

آنها همچنین گاهی اوقات کاملا خودسرانه در مورد کسی که واجد شرایط به عنوان یک بازیگر خوب. برای مثال آمریکا بانک ولز فارگو است در رتبه سوم توسط یکی از شاخص های ارائه دهنده در حالی که یکی دیگر از صفوف آن را در پایین 5 درصد است.

در این محکم پیوسته گروه از سه غول منفعل مدیران صندوق و عمده سه شاخص ارائه دهندگان خدمات را تا حد زیادی تعیین می کند که چگونه شرکت های مقابله با تغییر آب و هوا. جهان پرداخت توجه کمی به قضاوت آنها را و در عین حال این قضاوت نگاه بسیار سوال برانگیز است. اگر جهان واقعا برای رسیدن به مقابله با بحران جهانی آب و هوایی این صورت فلکی باید به مراتب بیشتر از نزدیک مورد بررسی قرار توسط تنظیم کننده های محققان و عموم مردم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im