سه نمودار که نشان می دهد که در آن coronavirus مرگ و میر است عنوان

در مارس 7, گفتگو منتشر شده در سه نمودار نشان از افزایش مرگ و میر ناشی از COVID-19 در هفت کشور جهان است. آنچه که ما نمی توانست شناخته شده پس از آن بود که در مارس 7 بود که در آن نقطه اوج یا حداقل اولین قله در ميزان مرگ و مير در انگلستان و ولز رسیده بود.

تجزیه و تحلیل از بار مالی که شامل مرگ و میر در خارج از بیمارستان به فرض 8 مارس به عنوان اوج برای COVID-19 مرگ و میر برای کل انگلستان است.

در اینجا کسانی که در مارس 7, نمودار به روز شده برای اروپا و جغرافیایی شواهد کشیده شده است را با هم از سراسر نقاط جهان به سعی کنید به رنگ یک تصویر واضح تر از این جهت است که در آن ما می رویم – احتمالا یکی که در آن کشورهای همگرا به سمت تک جهانی مرگ و میر.

انگلستان و ولز در رسیدن به اوج

وضعیت در انگلستان و ولز است. نمودار زیر نشان می دهد که افزایش در میزان مرگ و میر در هر روز پس از وقوع شروع نه فقط در بیمارستان تا 9 آوریل. داده های اضافی است که ارائه شده توسط دفتر آمار ملی انگلیس در آن گزارش هفتگی.

این نمودار و یکی در زیر بر اساس هموار داده که با استفاده از یک میانگین متحرک برای دوره از روز قبل به بعد پس از هر تاریخ نشان داده شده است برای بهتر نشان دادن روند.

مرگ و میر در انگلستان و ولز نسبت به COVID-19 6 مارس به تاریخ 9 آوریل سال 2020 است. دنی Dorling, نویسنده ارائه شده

اوج این روش شمارش رخ داده در 7 آوریل زمانی که صاف شده تعداد مرگ و میر ثبت شده بود 1,001 در مقایسه با 944 در مارس 6 بودند 879 در 8 آوریل.

نرخ تغییر در کشورها را تحت تاثیر قرار

نمودار بالا مرسوم است. یکی از زیر کمی متفاوت است.

این نشان می دهد که هر دو صاف شده تعداد مرگ و میر در هر روز است اما در حال حاضر نیز میزان تغییر در این تعداد است. و آن را می افزاید: داده ها از هفت اضافی در کشور مجموعه: فرانسه, آمریکا, اسپانیا, ایتالیا, چین, آلمان و انگلستان به عنوان یک کل.

این هفت کشور برجسته می شوند چرا که آنها در اصل بيشترين تعداد مرگ و میر. اطلاعات بیشتر تا تاریخ در این نمودار به دلیل آن است که عمدتا برگرفته از جدید ترین روزانه بیمارستان داده است.

مرگ و میر در هفت کشور نسبت به COVID-19 (23 ژانویه تا آوریل 20, 2020) دنی Dorling, نویسنده ارائه شده

این روش برای نشان دادن تغییر مورد استفاده در نمودار بالا توسعه داده شد برای من کتاب, رکود, که من در کار با illustrator کیرستن مک کلور که من تبدیل نفت خام اکسل نمودار به واضح تر بصری بالا نشان داده شده است.

این یک راه مفید برای نگاه کردن اطلاعات هنگامی که شما در حال تلاش برای نشان دادن تغییر در طول زمان. هنگامی که یک خط منحنی به سمت راست و میر در هر روز در حال افزایش است. زمانی که این منحنی به سمت چپ و آنها در حال کاهش است. حلقه نشان می دهد یک تغییر در روند بنابراین نرخ مرگ و میر افزایش, کاهش و افزایش است.

این نمودار نشان می دهد که افزایش در میزان مرگ و میر در هفت کشور تا مارس 20. با این نقطه روزانه تعداد مرگ و میر در حال سقوط بود اغلب روزها در بسیاری از کشورها اگر چه آن را به حال افزایش یافته است به توان بسیار بالا در ایالات متحده آمریکا است.

اغلب جذاب است که از آوریل 7 به 10 شکل منحنی برای انگلستان و ولز زمانی که همه کاملا خاص COVID-19 مربوط به مرگ و میر از جمله در مراقبت از خانه را شامل می شوند تقریبا دقیقا منطبق است که برای فرانسه است. این مهم است زیرا بسیاری وجود دارد و بحث در مورد چگونه کشورهای مختلف اروپایی انجام می دهند که در واقع آن است که این شباهت ها که بیشتر قابل توجه است.

در تمام کشورها در اینجا نشان داده شده که کاهش مرگ و میر ممکن است را آغاز کرده اند که کمی زودتر از تحمیل مستندات را پیشنهاد کرده اند اگر چه مستندات مسلما شتاب می افتد.

این حلقه اثر دیده می شد در اصل در چین و ممکن است نشان می دهد یکی از شیوع سوار بر دیگری.

بقیه جهان

نهایی گراف فعلی را نشان می دهد نرخ مرگ و میر از همه کسانی که شناخته شده به این ویروس در 21 کشور که تا به حال انجام شده 10,000 آزمون توسط مارس 22 به استثنای هفت بالا.

مرگ و میر در 21 کشور نسبت به COVID-19 از کسانی که تست مثبت برای این بیماری توسط مارس 22 سال 2020 است. دنی Dorling, نویسنده ارائه شده

این محدوده از سنگاپور که در آن تنها یک در 1000 از همه کسانی که آزمایش مثبت بوده اند به بلژیک که در آن 15 درصد یا تقریبا یکی در هفت فوت کرده اند. در بلژیک آن است که تقریبا به طور انحصاری افرادی که بسیار بد که در حال آزمایش و به این ترتیب میزان مرگ و میر به نظر می رسد به 150 برابر بالا تر از در سنگاپور که در آن طیف بسیار وسیع تری از مردم شده است.

اما میزان مرگ و میر از این دو کشور به پایان خواهد رسید که بسیار مشابه و بسیار نزدیک به پایان پایین تر از این محدوده است. این بسیار بعید است که سنگاپور با آن بسیار کارآمد نظام سلامت است عدم ثبت مرگ و میر ناشی از آن شناخته شده است به این بیماری است.

این نشان می دهد یک نقطه کلیدی: گذشت زمان همه از این میزان مرگ و میر احتمالا شروع به همگرا در یک نرخ جهانی از کسانی که گرفتار این بیماری است. این چیزی است که در گذشته اتفاق افتاده است. آنفولانزا از سال 1918 تا به حال ممکن است میزان مرگ و میر به عنوان بالا که 2 ٪ از تمام کسانی که گرفتار آن است. در مقابل آنفلوآنزای H1N1 سال 2009 تا به حال میزان مرگ و میر 100 برابر کمتر در 0.02%.

برای COVID-19, نرخ نهایی خواهد شد و تمایل به سمت پایان پایین تر از طیف نشان داده شده است در صورتی که این بیماری در همه مثل قبلی بیماری های همه گیر که ما نمی دانیم که برای مطمئن است.

تصویر پیچیده است. اما این نمودار به ما بگویید چند چیز کلیدی: انگلستان و ولز گذشت حداقل یک قله در 7 آوریل. و بر دوم نمودار واضح است که نرخ شروع به آبشار در اروپا ، در سراسر جهان, نرخ متفاوت است به طور گسترده ای بر اساس متفاوت تست سیاست – اما ما انتظار داریم که آنها را همگرا در اطراف یک شکل واحد قبل از بیش از حد طولانی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net