سه تجار و بازرگانان از S و کره جنوبی و مالزی قرارداد coronavirus پس از سنگاپور کنفرانس

این موارد نشان می دهد این ویروس در حال حاضر پخش از طریق انسان به انسان تماس با خارج از چین است.

مالزی گفت: اول آن آلوده شهروند – 41-سال-پیرمرد – حضور داشتند یک جلسه چند هیئت های بین المللی از جمله کسانی که از چین که در آن ویروس سرچشمه در سنگاپور در اواسط ژانویه.

کره جنوبی همچنین گزارش دو مورد تأیید از کره جنوبی بازدید که همان کنفرانس کسب و کار در سنگاپور است.

یک زن 38 ساله کره جنوبی که در تماس با مالزی آلوده است Jeong Eun-kyeon مدیر کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) گفت: در روز چهارشنبه.

این دو تا به حال یک وعده غذایی بوفه همراه با چند تن دیگر کره ای ها در طول کنفرانس کره Joongang Ilbo روزنامه گزارش شده است.

بعد از آن در روز چهارشنبه یکی دیگر شهروند 36 ساله بود که تحت self-قرنطینه پس از سه شنبه آزمایش مثبت بود برای ویروس KCDC گفت.

سنگاپور و وزارت بهداشت گفت: مالزی حضور داشتند یک جلسه کسب و کار با اتباع چینی در گراند هتل هایت و آن را به کار برای شناسایی دیگران در معرض خطر است.

کرده اند اظهار نظر در ماهیت کسب و کار جمع آوری و نه که صنعت در آن درگیر است.

یک سخنگوی Grand Hyatt هتل جرالد Kheng تایید کرد که مالزی باقی مانده بود در هتل برای یک هفته در اواسط ماه ژانویه, اما او به نظر نمی در جلسات برگزار شده در هتل.

این سنگاپوری وزارت بهداشت است گفت: این هتل چه که در آن یا زمانی که مالزی آلوده شده با این ویروس Kheng گفت. این هتل شده بود عمیق تمیز شود و آن را از هر گونه آگاه موارد دیگر در میان مهمانان هتل و یا کارکنان او گفت:.

سنگاپور – یکی از بدترین آمار در خارج از کشور چین در سال 2003 شیوع سندرم حاد تنفسی (سارس) – دارای گزارش 24 نفر از coronavirus از جمله برخی از موارد انتقال محلی.

شهر-وزارت امور خارجه می گوید هیچ مدرکی وجود ندارد تا ظهور گسترده جامعه گسترش اما آن را اعلام کرد جدید اقدامات پیشگیرانه در روز سه شنبه از جمله توقف فعالیت های گروه مانند مدرسه مجامع.

چندین شرکت در سنگاپور را به حالت تعلیق کسب و کار و رسانه های حوادث از جمله یک سفر عادلانه اما سنگاپور نمایشگاه هوایی تنظیم شده است به جلو بروید هفته آینده البته در مقیاس کوچکتر.

سازمان جهانی بهداشت گفت: موارد از انسان به انسان انتقال خارج از چین هستند عمیقا نگران است و می تواند سیگنال بسیار بزرگتر شیوع.

مرگ و میر از این بیماری همه گیر نزدیک 500 در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو