هزاران نفر از کسب و کار در حال حاضر برای اعمال دستمزد یارانه: ساعت ترودو

OTTAWA — در عرض چند ساعت از عمده یارانه دستمزد برنامه راه اندازی صبح روز دوشنبه نخست وزیر جاستین ترودو می گوید حدود 10 ، 000 کسب و کار در حال حاضر اعمال می شود و دولت است و انتظار صدها هزار نفر بیشتر است.

“که به شما می دهد یک حس فقط چگونه بسیاری از مردم در این برنامه کمک خواهد کرد. حق در سراسر کشور آن را به نگه داشتن کسب و کار و کارگران در ارتباط است. و است که به مردم اطمینان که آنها شما باید یک کار در حال حاضر و در ماه برای حمایت از خود و خانواده خود” ترودو گفت.

شعار تازه باز شده و پیش بینی شده برنامه روزانه خود را COVID-19 آدرس ترودو گفت: اولین پرداخت به پوشش 75 درصد از اول $58,700 از یک کارمند حقوق و دستمزد خواهد رسید به کسب و کار توسط مه 7 اگر آنها امضا کرده ایم تا به صورت واریز مستقیم.

“همه ما می دانیم محلی سالن و یا یک باشگاه ورزشی که تا به حال به نزدیک یک محله در رستوران و یا فروشگاه که واقعا تلاش. و مهمتر از همه ما می دانیم افرادی که کار می کنند وجود دارد. آنها سزاوار یک دست را از این طریق دریافت کنید. و این چیزی است که این یارانه دستمزد است گفت:” ترودو.

ترودو حال گسترش دامنه و واجد شرایط بودن برای برنامه یک تعداد انگشت شماری از بار پس از اولین وعده آن را در ماه گذشته. آن را تصویب مجلس در آوریل 11 و ارائه خواهد شد تا به $847 یک هفته هر کارمند برای 12 هفته عطف به ماسبق را به 15 مارس برای شرکت های بزرگ و کوچک و همچنین سازمان های خیریه.

هفته گذشته یک ماشین حساب راه اندازی شد در این آژانس درآمد کانادا وب سایت کسب و کار می تواند تعیین در چه مقدار از آنها می خواهم که قادر به ادعا می کنند. سازمان تنظیم مقررات در حال برنامه ریزی برای دسته ای-فرایند هفته اول این برنامه در پایان هفته.

ترودو گفت: به تاریخ وجود داشته است 300,000 نمایش ماشین حساب آنلاین.

نخست وزیر به نام $73 میلیارد یارانه دستمزد بزرگترین برنامه های اقتصادی در تاریخ کانادا و مقامات گفته اند که آنها انتظار “صدها هزار نفر” از برنامه های کاربردی خواهد بود ساخته شده برای کسب و کار برای حفظ کارکنان در کارکنان به عنوان آنها در انتظار بازگشایی اقتصاد است.

ترودو همچنین reemphasized که برای کانادایی ها که محل کار نمی توانید آنها را استخدام و یا اگر آنها قادر به پیدا کردن یک شغل با توجه به در جریان همه گیر و سپس آنها می توانند دسترسی به کانادا, واکنش اضطراری بهره مند شوند اما مردم نمی تواند ادعای هر دو. او هشدار داد که کمک های مالی خواهد بود چیتی بعدا اگر مردم دریافت کرده اند بیشتر از آنها برخوردار شوند.

او همچنین گفت که مذاکرات با احزاب مخالف در مورد پیشبرد قانون به تصویب اقدامات جدید وعده داده شده به دانش آموزان است. مجلس اول آن مجازی نشستن در روز سه شنبه و پس از آن برای اولین بار در این هفته در فرد جلسه از کاهش تعداد نمایندگان مجلس در روز چهارشنبه.

نخست وزیر روشن نیست که آیا یا نه او در نظر دارد قادر به جدول چه خواهد بود قطعه سوم از قوانین اضطراری در طول این هفته’ نشسته است.

بیش از آخر هفته انتاریو نشان داد طرح خود را به بالا تا حقوق از برخی از خط مقدم کارکنان ارائه شده با کمک های فدرال. ترودو گفت که او را به گفتن بیشتر در مورد مشابه به کمک در استان های دیگر در روزهای آینده به مذاکرات ادامه خواهد داد به پرداخت کم درآمد ضروری کارگران بیشتر در این زمان.

نخست وزیر در ادامه به صورت پرسش و پاسخ در مورد چهل تکه اقتصادی دوباره باز کردن برنامه های در حال نورد از سراسر کشور است. برخی از استان ها از جمله نیوبرانزویک و ساسکاچوان در حال حاضر املای خود را گام به گام روش.

انتاریو و کبک در حال انتظار برای انتشار اولیه اقتصادی و اجتماعی بازگشایی برنامه های روز دوشنبه, هر چند این استان همچنان به بالاترین تعداد COVID-19 موارد و به نام در ارتش به کمک دسته های متعدد شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از خانه.

ترودو در ادامه به تاکید است که دستورالعمل کشوری که در حال توسعه هستند با استانهای اطراف بازگشایی خواهد شد که به عامل هنوز هم در حال توسعه درک در سراسر ایمنی نسبت به ویروس.

“استانهای مختلف کشور و منطقه خواهد بود قادر به حرکت در سرعت های مختلف. اما ما نیاز به روشن و هماهنگ تلاش از ساحل به ساحل به ساحل. و بدون توجه به جایی که شما زندگی می کنند, شما نیاز به ادامه به دنبال توصیه از مقامات بهداشت عمومی است که برای نگه داشتن همه امن” او گفت:.

همانطور که از صبح روز دوشنبه وجود دارد 46,895 تایید COVID-19 نفر در کانادا و 2,560 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net