و لانسینگ, میشیگان. — هزاران پرچم تکان دادن بوق معترضان راند گذشته میشیگان در کنگره در روز چهارشنبه برای نشان دادن نارضایتی خود را با رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer سفارشات برای نگه داشتن مردم در خانه و کسب و کار قفل شده است و در طول شیوع کروناویروس.

به عنوان برف سقوط کرد و دیگران را از وسایل نقلیه خود را و افزایش نشانه هایی است که یکی از آنها خواندن “رژیم صهیونیستی. Whitmer ما زندانیان است.” یکی دیگر گفت: “Michigander در برابر Gretchens موارد نقض حقوق بشر.”

ساعت بعد Whitmer شات پشت گفتن به خبرنگاران گفت که این تجمع قرار دادن بهداشت و درمان در خطر است.

“عملیات ترافیکی” اعتراض برگزار شد میشیگان محافظه کار ائتلاف. این امواج به طور گسترده ای احساس: ترافیک بود و به سختی در حال حرکت به صورت مایل در برخی از مناطق از لانسینگ.

“این خودسرانه پتو گسترش تعطیل کسب و کار در مورد قرار دادن همه این کارگران از کسب و کار است که فقط یک فاجعه است. این یک فاجعه اقتصادی برای میشیگان” عضو ائتلاف Meshawn مادوک ، گفت:. “و مردم مریض و خسته از آن است.”

Whitmer یک دموکرات تمدید اقامت-صفحه اصلی سفارش از طریق مارس 30 و تعطیل کردن مدارس و کسب و کار تلقی می شود غیر ضروری است. فرماندار اذعان کرد اما گفت: محدودیت های لازم را برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس که باعث می شود یک بیماری تنفسی است که به کشته شدن بیش از 1,900 ساکنان میشیگان و غرق بیمارستان در منطقه دیترویت.

Whitmer گفت که او “واقعا نا امید” برای دیدن معترضان نزدیک به هم و بدون ماسک.

“من کسی را دیدم توزیع آب نبات به بچه های کوچک barehanded” فرماندار به خبرنگاران گفت:. “مردم در حال پرواز مؤتلفه پرچم و ناگفته اعداد که با تانک در راه اینجا و یا برداشت گاز در راه خانه. ما می دانیم که این تجمع در معرض خطر مردم است. این نوع فعالیت را بیشتر افراد در معرض خطر و متاسفانه آن می تواند طولانی مقدار از زمان ما باید در این وضعیت.”

در این تجمع جمهوریخواه مجلس لی Chatfield که خواست Whitmer به اصلاح دستورات او تکان داد یک پرچم آمریکا از یک پنجره در کنگره ،

این تجمع به خود جلب کرد حدود 3000 تا 4000 نفر گفت: Michigan State Police سخنگوی Shanon بنر که گفت تظاهرکنندگان صلح آمیز است. وجود دارد دستگیری هنگامی که یکی از معترضان حمله دیگر. پلیس هم بلیط هر کسی برای نقض فرماندار سفارشات.

“اکثریت تظاهر کنندگان باقی مانده در وسایل نقلیه خود را و بسیاری از کسانی که بودند بر پا شد و تمرین های اجتماعی فاصله,” بنر گفت.

چهار کلانترها در شمال غربی پایین تر شبه جزیره به نام Whitmer سفارشات یک “مبهم چارچوب قوانین اضطراری” که خسته کننده شهروندان است. Leelanau County Sheriff مایک Borkovich گفت: مردم درک نمی کنند که چرا آنها نمی توانند یک کودک ماهیگیری در یک قایق موتوری, اما آنها می توانند با استفاده از یک قایق پارویی اسکیموها.

“ما در حال تلاش برای حفظ صلح با مردم است. … اقتصاد در حال آمدن است از هم جدا در شمال میشیگان. مردم ناراحت هستند” Borkovich آسوشیتدپرس گفت. “مردم از کوره در رفته به بازگشت به کار. آنها شده اند بسیار حاد.”

سفید گزارش از دیترویت. آسوشیتد پرس نویسنده دیوید Eggert در لنسینگ کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im