این بار متفاوت است: استرالیا تعداد توریست ممکن است سال ها به بهبود

استرالیا فاجعه بار bushfire فصل انجام داده بسیار زیاد آسیب به استرالیا صنعت گردشگری. پس از آن فقط به عنوان heavy rain آغاز شد و اوضاع را تحت کنترل در آمد از شیوع کروناویروس در چین – در حال حاضر منبع بالا از بازدید کنندگان بین المللی به استرالیا. گردشگری از چین در حال حاضر تا حد زیادی کاهش می یابد به پایان رسید با ممنوعیت غیر شهروندان سفر از چین است.


ادامه مطلب: ما بستگی دارد خیلی بیشتر در مسافران چینی در حال حاضر. که باعث می شود تاثیر این coronavirus رمان


به طور کلی فرض شده است که یک بار فوری بحران بیش از, استرالیا, شماره های توریستی گزاف گویی خواهد شد.

خوش اشاره به نمونه هایی مانند ژاپن پس از مارس 2011 زلزله و سونامی که به کشته شدن بیش از 15000 نفر منجر به فاجعه هسته ای Fukushima Daiichi و بیش از 500,000 نفر به تخلیه.

گردشگری به ژاپن در زمان ضربه. بازدید بین المللی در سال 2011 کاهش یافت و 28 درصد به 6.2 میلیون نفر از 8.6 میلیون دلار در سال 2010. تا پایان سال 2012 این تعداد به بیش از 8.3 میلیون نفر است. گردشگری به ویران فوکوشیما منطقه در زمان کمی طولانی تر را به گزاف گویی برگشت اما مالی 2015 بهبود حال نزدیک به 90 درصد از شماره ها در سال مالی 2010.

همان درست است از سال 2004 بوکس بعد سونامی که wreaked فاجعه بار خسارت و کشته شدن حدود 230,000 نفر در اندونزی و سری لانکا و هند و تایلند و کشورهای دیگر در اقیانوس هند.

حملات تروریستی در شهرهای بزرگ که مشابه تاثیر فوری بر روی سفر اما این به زودی ریزید.

وجود دارد اما دلایل خوبی برای فکر می کنم این زمان متفاوت است.

بی سابقه ای مدت

بسیاری از حوادث از این نوع شده اند تنها-وقایع روز. تلاش های امدادی و ارزیابی آسیب می تواند به تسلط بر اخبار برای یک هفته یا بیشتر اما رویدادهای دیگر به زودی جای خود را.

در مقابل استرالیا bushfire اورژانس زد برای ماه تولید گسترده پوشش در سراسر جهان برای بسیاری از این زمان. این COVID-19 شیوع بیماری همه گیر است که هنوز هم در صفحه اول اخبار و احتمالا باقی می ماند تا زمانی که از آن شده است موجود است.

دوم, نمونه شوک از این نوع در دراز مدت اثر در برداشت از این کشور که آن را می گیرد. آسیب پذیری حاشیه اقیانوس آرام به زمین لرزه و سونامی شده است شناخته شده و بروز زلزله در ژاپن را ندارد یکی دیگر هر بیشتر به احتمال زیاد (اگر چیزی مخالف).

به طور مشابه حملات تروریستی و می تواند اتفاق می افتد در هر نقطه. در حالی که کشورهایی هستند که در آن خطرات تروریسم تضعیف بیشتر گردشگران – افغانستان و عراق و نیجریه و سوریه بالا بودن چهار – در بسیاری از جهان که ممکن است مقصد است بیشتر یا کمتر در معرض خطر از هر یک از دیگر و خطر باقی می ماند حتی اگر شما در خانه بمانند.

در مقابل این bushfire تحولات بی سابقه بوده است از نظر مدت و مناطق در جنوب شرقی استرالیا نابود شده است. سیدنی و ملبورن و کانبرا شد و همه در پردهی دود.

دود رقیق از bushfires پوشاند سیدنی در ژانویه 8 سال 2020 است. استیون Saphore/AAP

تصویر از استرالیا به عنوان یک پاک, سبز, مقصد, هوای آزاد, سرگرم کننده – ارتقا در یک کمپین تبلیغاتی در بریتانیا شامل کایلی مینوگ حتی به عنوان فاجعه خروشان – جایگزین شده توسط سوخته مناظر که در آن بعد از آتش ممکن است حتی بدتر از گذشته است.


ادامه مطلب: افراد مشهور نگرانی در مورد bushfires می تواند انجام بیش از آسیب خوب. به کمک آنها نیاز به قرار دادن چکمه بر روی زمین


دولت استرالیا را از دست داده و این موضوع اضافه شده است به برداشت های منفی. پوشش بین المللی bushfires بارها ذکر شده “زغال سنگ-loving” دولت استرالیا را شکست و به مقابله با این واقعیت آن سوخت های فسیلی صادرات کمک به این شرایط است که فاجعه آتش سوزی به احتمال زیاد.

واشنگتن پست مقاله نویس دیوید Ickling قرار داده و آن را شبیه به این:

این یک بی ادب دوز از واقعیت برای نخست وزیر اسکات موریسون سابق گردشگری-ارتقاء بوروکرات که نازدار, تصویر, وسواس پاسخ اولیه به این آتش سوزی ها باعث شده است که او را به lampooned در رسانه های اجتماعی به عنوان #scottyfrommarketing.

و در عین حال یک نسل قبل از موریسون روی صحنه آمد استرالیا در حال حاضر دروغ گفتن به خود و جهان در مورد نقش آن در تغییرات آب و هوایی است که سوخت این فاجعه است. اگر هر خوبی می تواند جوانه از ویرانی این آتش سوزی از آن شروع خواهد شد با یک صادقانه تر حساب در مورد چگونه دولتهای مختلف به فروش استرالیا در آینده برای تعداد انگشت شماری از زغال سنگ.

در نهایت bushfires تحت تاثیر قرار به عنوان بسیاری از گردشگران به عنوان محلی. آتش سوزی در جنوب نیو ولز جنوبی و شرقی ویکتوریا به طور خاص به دام افتاده هزاران نفر از گردشگران در نظر گرفتن کریسمس-تعطیلات سال نو به طور معمول در لذت بخش استراحتگاه ساحلی.

این است که معمولا این مورد با بلایای طبیعی با برخی از استثنا. بسیاری از 202 نفر کشته شدند و در سال 2002 در بالی بمب گذاری شد و گردشگران به عنوان بودند اکثریت بیش از 4000 نفر در تایلند توسط Boxing Day سونامی.


ادامه مطلب: در واقع وجود دارد مقدار زیادی ما می توانید انجام دهید تا در آینده کمتر از آتش سوزی به احتمال زیاد


خاطرات محو خواهد شد در طول زمان حداقل تا زمانی که آنها در حال شعلهور دیگر فاجعه است. اما ما نباید انتظار این را به سرعت اتفاق می افتد. آسیب bushfire فاجعه باعث شده است که به استرالیا را در بین المللی بازار گردشگری است که به احتمال زیاد به آخرین برای سال آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im