این است که چرا سنگاپور coronavirus موارد در حال رشد: یک نگاه در داخل دلتنگ شرایط زندگی کارگران مهاجر

در هفته های اخیر سنگاپور رفت از جهانی داستان موفقیت در آن پاسخ به شیوع کروناویروس به داشتن بیشترین تعداد موارد در جنوب شرقی آسیا.

وجود دارد برخی از 15,000 موارد تایید شده در سنگاپور که از این هفته – بیش از ژاپن و کره جنوبی و اندونزی است.

اکثر startlingly اگر چه تعداد مهاجر کارگر عفونت در کشور است که کوتوله است که از جمعیت عمومی است. برای مثال از 528 موارد جدید شناسایی شده در شنبه 511 شد کارگران خارجی ساکن خوابگاه در حالی که یکی دیگر از هفت نفر از کارگران در خارج از خوابگاه.

سنگاپور رویکرد به بیماری کاهش, به طور کلی, آینه, کشور رویکرد برای فقط در مورد همه چیز – کنترل و نظارت و مهار.


ادامه مطلب: چرا سنگاپور coronavirus پاسخ کار کرده – و آنچه ما می توانیم همه اطلاعات


اما افزایش COVID-19 عفونت نرخ در میان کارگران مهاجر نشان می دهد طرف دیگر وجود دارد به این مقررات است که بر تقریبا هر جنبه ای از زندگی در سنگاپور — نهادینه غفلت از کشور 300,000-به علاوه کارگران مهاجر.

و این غفلت است که تحقیقات من نشان می دهد نهفته در قلب توضیحات برای سنگاپور COVID-19 بحران است.

اکثر سنگاپور COVID-19 عفونت در میان کارگران خارجی در خوابگاه. والاس وون/EPA

تنگ اتاق با یک توالت برای 80 نفر از مردان

در 2014-15 من انجام یک مطالعه بزرگ گذرا کارگران مهاجر از هند و بنگلادش در سنگاپور مصاحبه نزدیک به 200 مردان بیش از 18 ماه است. بیشتر مشغول به کار در ساخت و ساز و حمل و نقل صنایع و برخی در محوطه سازی و تمیز کردن بخش.

و همچنین به عنوان کشف داستان از روال کار و استثمار و اسارت بدهی در میان کارگران و من نیز در بر داشت اکثر کارگران شرایط زندگی بودند و تکان دهنده ای عام است.

کارفرمایان قرار است به ارائه وعده های غذایی برای کارگران مهاجر برای مثال کارگران شکایت از مواد غذایی اغلب بیش از خیس برنج و استفاده نا مشروع. اغلب آن را خراب و غیر قابل خوردن.

کارگران مهاجر پوشش تا به جمع آوری مواد غذایی خود را در یک خوابگاه در سنگاپور است. چگونه Hwee جوان/سازمان حفاظت محیط زیست

من تحقیقات همچنین نشان داد عام مسکن تا حد زیادی تشدید مشکلات این کارگران مواجه شده است.

بسیاری از کارگران مهاجر در تنگ هدف ساخته شده, خوابگاه (PBDs) نشان داده شده در گزارش های رسانه ها در روزهای اخیر.

این خوابگاه تنها رایج شد یک زن و شوهر از سال پیش زمانی که مهاجر-حقوق سازمان های شروع با تمرکز بر شرایط مسکن کارگران. دولت در پاسخ به بزرگ ساخت خوابگاه در از راه دور مناطق دور افتاده.

این فعال دولت به آن ادعا کرده بود خطاب انتقادات ضعیف مسکن کارگران. در همان زمان آن تضمین این کارگران بیشتر از هم جدا فضایی و اجتماعی از بقیه سنگاپور جمعیت.

این جدایی شده است و یک نگرانی مداوم از دولت پس از به اصطلاح “کمی هند شورش” از سال 2013 که شکست بعد از یک مهاجر کارگر بود زدم و کشته شدن توسط یک اتوبوس. بیش از 50 افسر پلیس و هشت غیر نظامی زخمی شد و ده ها تن از کارگران شد و هر دو متهم با جرائم و یا به خانه فرستاد.


ادامه مطلب: شورش در سنگاپور آن را به عنوان تلاش برای حقه بازی و رشد مهاجرت


اما نه همه یا حتی اکثریت کارگران زندگی در خوابگاه. بسیاری از زندگی در طبقات بالای ساخت و ساز کوچک subcontracting شرکت و یا در ظروف حمل و نقل و مسکن موقت در کار سایت.

شرایط شنیع: تنگ اتاق مسکن تا 30 مردان هر کدام بدون تهویه مطبوع و تهويه مناسب تخت اشکالات و سوسک و اغلب فقط یک توالت کثیف به اشتراک گذاشته شده توسط بیش از 80 نفر است.

در هر دو خوابگاه و این تسهیلات دو مردان اغلب چرخش بر روی یک تخت. هنگامی که روز شیفت کارگر بازگشت به اتاق خواب او طول می کشد محل در شب-شیفت کارگر با استفاده از همان تخت.

در این شرایط دانگ و دیگر بیماری های منتقله از راه آب رشد. چند هفته قبل از من وارد شده در سنگاپور در سال 2012 وجود دارد گسترده شیوع تب دانگ در میان کارگران مهاجر در صنعتی غربی است. بسیاری از مردان آلوده شدند و بیشترین سرعت تبعید کردند.

در سال 2015 من در بازدید از یک کارخانه که در آن پنج بنگلادش مردان دنبال شد و یک مورد عدم پرداخت حقوق و دستمزد خود را در برابر کارفرما. آنها به من گفتند قبلی کارگران به قرارداد دانگ و تبعید شدند در حالی که آنها هنوز هم بیمار است. به عنوان یک نتیجه, آنها تحت فشار قرار دادند توسط رئیس خود را به کار ساعت های طولانی با وجود پرداخت نشده. اخراج مجروح و بیمار کارگران یک اتفاق معمول در سنگاپور است.

این زندگی و شرایط کار توضیح دهد که چرا ما شاهد چنین نرخ بالای COVID-19 عفونت در حال حاضر. دولت پاسخ اصلی بوده است ساخت و ساز از چند خوابگاه برای کارگران اما فراتر از آن هنوز به نگاهی جامع مراحل را برای بهبود شرایط.

دولت باید حقوق و دستمزد و ادعای آسیب سیستم برای کارگران مهاجر اما سازمان های غیر دولتی در کشور ادعا می کنند آن را مانند سیاست های بهبود کارگران شرایط زندگی است – محزون می خوانی ناکافی است.

کارگران باید تا حد زیادی محدود شده به خوابگاه خود را پس از همه گیر بدتر شده است. والاس وون/EPA

کارگران در حال حاضر بسیار ترس از COVID-19

هفته گذشته یکی از شرکت کنندگان در تحقیقات من 32 ساله بنگلادشی به نام منیر ارسال یک ایمیل به من و گفت:

ما در مستند برای دو ماه. نمی توانید بیرون بروید. سنگاپور بسیار خطر در حال حاضر. اما ما خوش شانس هستند ما نمی ماند کارگر خوابگاه. ما خواب Geylang [یک منطقه از سنگاپور] شرکت فروشگاه.

در طول بحران کنونی کارگران در خوابگاه در حال حاضر تنها مجاز در خارج از اتاق خود در زمان های خاص برای کاهش تماس با دیگران است. برخی از منتقل شده است به دریایی شناور تسهیلات به جایی که آنها هستند به طور مشابه محدود.

دبی Fordyce یک دیرین مهاجر کارگر مدافع حقوق به من گفت:

هنگام بازگشت سنگاپور دانش آموزان به دو هفته تعطیلات در هتل پنج ستاره به جای یک منبع بالقوه عفونت به خانواده این مردان هستند که با هم مفتول در کویل با مراتب بالاتر آسیب پذیری از اگر آنها در یک فضا به تنهایی و یا با کمتر مردم است.

دولت باید شده اند بهتر است در صورت امکان شیوع بیماری در میان این کارگران است. آن را تبدیل چشم خود را به نیازهای خود.

زمانی که دولت صادر ماسک های صورت برای تمام سنگاپور در مشت نشانه ای از COVID-19 در اوایل فوریه کارگران مهاجر شدند. (این بشردوستانه بازوی دولت سرمایه گذار بعد از توزیع بیش از 1 میلیون ماسک برای کارگران مهاجر داخلی و یاران.)


ادامه مطلب: پناهندگان نیاز به حفاظت از coronavirus بیش از حد و باید منتشر شود


هفته گذشته دولت تحمیل اقامت در خانه سفارش برای 180,000 کارگران مهاجر در صنعت ساخت و ساز تا مارس 4, محدود آنها را به خوابگاه خود را. حمایت گروه هشدار داده اند در مورد quarantining گروه زیادی از مردم با هم مثل این مقایسه آن با کشتی های کروز.

در حالی که پوشش رسانه ای اخیر در COVID-19 بحران در سنگاپور در معرض عام شرایط کارگران مهاجر من مطالعه نشان می دهد وجود یک سابقه طولانی از نهادینه غفلت از این مردان است.

این یک استثنایی هم برای این کارگران حقوق خود را به مدت طولانی نادیده گرفته شده است چرا که آنها گذرا هستند و در بیشتر قسمت ها تلقی یکبار مصرف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im