این چیزی است که Manitoba مدارس را مانند نگاه در سپتامبر

WINNIPEG — از لحاظ جسمی فاصله گرفته کلاس های درس به مبهوت recesses, Manitoba دانش آموزان خواهد بود رفتن به مدرسه آمده سپتامبر – هر چند ممکن است همه دانش آموزان به عنوان بازگشت به کلاس درس.

وزیر آموزش و پرورش کلوین Goertzen و دکتر برنت Roussin ارشد استانی بهداشت عمومی افسر منتشر back-to-school طرح پنج شنبه بعد از ظهر. این طرح را ببینید در کلاس آموزش رزومه تمام وقت پنج روز در هفته شروع در سپتامبر. 8 برای دانش آموزان کودکستان تا کلاس 8 و همچنین به عنوان دانش آموزان با نیازهای ویژه در تمام نمرات.

در حالی که Goertzen گفت: این استان هدف به ارسال دانش آموزان دبیرستان (کلاس های 9 تا 12) بازگشت به کلاس full-برخی از آموزش از راه دور ممکن است مورد نیاز بر اساس توانایی برای پیاده سازی لازم در بهداشت عمومی اقدامات برای به حداقل رساندن خطر از COVID-19 انتقال است.

این استان گفت: هر مدرسه بخش برای اطمینان از دانش آموزان آموزش از راه دور دسترسی به فن آوری است.

معلمان و کارکنان خواهد بود رفتن به مدرسه در سپتامبر. 2, 3 و 4 برای گرایش به بهداشت عمومی مورد نیاز است.

Goertzen اضافه شده وجود دارد که در مجموع 48 میلیون دلار است که مدرسه بخش را نجات داد, که در دسترس خواهد بود برای اطمینان از مدارس “COVID آماده” در پاییز. او گفت: بخش می توانید در قرعه کشی در آن پس انداز برای هزینه های اضافی است که آنها ممکن است در حال حاضر متحمل می شوند.

“من تاکید نمی تواند به اندازه کافی چقدر تنظیم و چقدر تغییر و شده است وجود دارد برای والدین دانش آموزان و معلمان و تمام کسانی که در سیستم آموزش و پرورش” Goertzen گفت. “این امر می تواند اشتباه برای من نشان می دهد که تعدیل بیش از آن نیست.”

این استان گفت: در حالی که انتشار back-to-school طرح آن مهم است که بدانید که برنامه ممکن است تغییر اساس توصیه های بهداشتی در روزهای آینده و هفته. اگر بهداشت عمومی از وضعیت رو به وخامت و یا دستورالعمل های کافی این استان گفت: ممکن است توقف اقدامات کنونی و یا معرفی به دیگران.

فیزیکی فاصله در کلاس درس

در حالی که کلاس اندازه محدود خواهد بود با توجه به طرح های استان گفت: کلاس های درس نیاز به پیکربندی برای حمایت از فاصله فیزیکی. آن گفت: مدارس باید با استفاده از جایگزین فضاهای مانند چند منظوره اتاق به عنوان مورد نیاز است.

که در آن فاصله فیزیکی ممکن است در این استان گفت: دانشجویان باید در گروه های.

“گروه خواهد فاصله خود را از دیگر گروه ها به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض” بازگشت به مدرسه برنامه بار خوانده شده است. “در این موارد وجود دارد باید حداقل یک متر بین دانش آموزان به عنوان آنها نشستن در میز خود را در کلاس های درس.”

گروه می تواند بزرگتر از 75 دانش آموزان هر چند وجود دارد هیچ محدودیتی برای تعدادی از گروه های مجاز – تا زمانی که همه آنها قادر به نگه داشتن جداگانه.

این استان گفت: در صورت COVID-19 مورد در حال شناسایی و در یک مدرسه با استفاده از گروه می تواند “به شدت کاهش تعداد بالقوه در معرض کارکنان و دانش آموزان است.”

این استان گفت: استراحت ناهار و recesses خواهد بود مبهوت و پروتکل ها باید در محل قرار داده برای جلوگیری از ازدحام در حالی که معلمان و دانش آموزان حرکت را از طریق راهرو مدرسه و مناطق رایج است. این استان گفت: این شامل معلمان در حال حرکت از کلاس درس به درس به جای دانش آموزان است.

هر مجامع یا گردهمایی که بیش از بهداشت عمومی توصیه نمی شود مجاز است.

این طرح را تشویق می کند کلاس های خارج از منزل به عنوان آنجا که ممکن است هر چند با ورزش و بازی و استفاده مشترک از تجهیزات است که به شدت دلسرد شده است.

خود غربالگری مورد نیاز برای دانش آموزان و کارکنان

این استان گفت: ماسک نخواهد بود اجباری در مدارس, در این نقطه, اما دانش آموزان و کارکنان مورد نیاز خواهد بود به خود صفحه نمایش در شروع هر روز. اگر آنها در حال نشان دادن هر گونه علائم آنها باید در خانه بمانند.

پدر و مادر و مراقبان مسئول غربالگری کودکان خود را قبل از آنها در یک اتوبوس یا ورود به مدرسه است.

این استان گفت: وجود خواهد داشت پروتکل های غربالگری افراد از ورود به مدارس و وجود خواهد داشت محدودیت برای بازدید کنندگان.

“دانش آموزان خواهد شد یادآور اهمیت فیزیکی فاصله گرفتن و شستن دست” استان اضافه کرد: کارکنان و دانش آموزان و داوطلبان خواهد شستن دست های خود را اغلب با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه.

این طرح همچنین اشاره می کند که تمام مدرسه بخش باید برنامه ریزی برای غیبت.

گرفتن به مدرسه و با استفاده از مهد کودک

این استان گفت: برای کوتاه مدت پدر و مادر را تشویق به بچه ها خود را به مدرسه. آن دسته از دانشجویانی که برای گرفتن اتوبوس در نظر گرفته ممکن است یک گروه به منظور گرفتن به و از مدرسه. فیزیکی فاصله و/یا استفاده از گروه های مورد نیاز در حمل و نقل.

این طرح نیز گفت: این استان در حال همکاری با مدرسه بخش و مراقبت از کودک بخش برای اطمینان از خانواده ها می تواند در حفظ و دسترسی به مراقبت از کودکان در مدارس.

“نیاز به مراقبت از کودکان بالای ذهن” Goertzen گفت: در انتشار اخبار. “هر دو بخش در حال کار با یکدیگر برای توسعه یادگیری دستورالعمل برای کودکان با نیازهای ویژه و همچنین به عنوان دانش آموزان در معرض خطر است.”

بازگشت به برنامه های مدرسه به نهایی توسط بخش

این استان گفت: بازگشت به مدرسه برنامه ریزی برای فردی مدرسه بخش نهایی خواهد شد در اواسط ماه اوت شده و در بخش وب سایت.

این برنامه شامل خواهد شد که چگونه هر روز در مدرسه خواهد ساخت, چگونه بهداشت عمومی سفارشات دنبال خواهد شد, چگونه سلامت روانی و رفاه جامعه مدرسه خطاب خواهد شد و چگونه اطلاعات به اشتراک گذاشته خواهد شد با کارکنان و خانواده ها است.

طرح کامل را می توان به عنوان خوانده شده زیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>