تورنتو — Tim Hortons است تعمیرات اساسی برنامه های وفاداری خود پس از پدر و مادر شرکت رستوران مارک های بین المللی وارز. اعلام کرد که سود در قهوه زنجیره ای هستند و در آن قهوه و شیرینی بی شیرینی فروشگاه تا حدی مقصر است.

رستوران مارک های بین المللی وارز. عرضه شده در سه ماهه چهارم و سال مالی نتایج در روز دوشنبه نشان دادن Tim Hortons سود بودند با همان فروشگاه فروش فرو بردن 4.3 درصد در سه ماهه منتهی به دسامبر. 31. فروش پایین حتی بیشتر در کانادا, سقوط 4.6 درصد در همان دوره است.

RBI مدیر عامل خوزه Cil سرزنش کاهش در Tims پاداش وفاداری برنامه بالونی به 7.5 میلیون نفر زودتر از انتظار می رود.

“ما جذب به مراتب بیشتر مهمانان به برنامه های وفاداری ما به مراتب سریع تر از ما برنامه ریزی شده بود” Cil گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران. “ما با وجود نتایج اخیر ما یک برنامه مشخص و بر این باورند که در کنترل ما برای بازگرداندن Tim Hortons به رشد در کانادا است.” برای انجام این کار Cil گفت: RBI راه اندازی خواهد شد “بازگشت به اصول رویکرد” تمرکز بر آنچه Tim Hortons شناخته شده است — قهوه پخته محصولات و اقلام صبحانه — برای به دست آوردن شتاب.

شروع Feb. 26 Tims پاداش در حال تغییر است به آنچه این شرکت تماس یک امتیاز بر اساس سیستم. CTVNews.ca توضیح می دهد که چه چیزی در حال تغییر است و چگونه مصرف کنندگان تحت تاثیر قرار خواهد شد:

سپس: چگونه TIMS پاداش استفاده می شود به کار

 • مشتریان با یک Tims پاداش کارت استفاده می شود قادر به گرو در اوردن برای یک قهوه یا خوب پخته پس از هر هفتم خرید

در حال حاضر: چگونه TIMS پاداش در حال تغییر است

 • مشتریان با Tims پاداش کارت را جمع آوری خواهد شد و با 10 امتیاز برای هر خرید
 • Cardholders که همین حالا ثبت نام کارت های خود را (آنلاین و یا در برنامه) را هنوز دریافت یک قهوه و چای و یا خوب پخته پس از هر 70 امتیاز
 • کسانی که ثبت نام می توانید یکی را انتخاب کنید از 14 پاداش هر یک شامل مجموعه ای متفاوت از آیتم های منو پاداش ارائه شده برای شماره های مختلف از نقاط
 • هنگامی که ثبت نام دارندگان کارت باید امتیاز کافی می توانید آنها را از گرو در اوردن برای یک آیتم در انتخاب خود پاداش سطح و یا ادامه جمع آوری

چگونه کار می کنند

 • پس از جمع آوری 50 امتیاز نفر خواهد بود واجد شرایط برای شروع بازخرید موارد
 • بدون در نظر گرفتن که چگونه بسیاری از موارد شما خرید شما فقط دریافت 10 امتیاز در هر معامله
 • شما می توانید بانک تا 20 ، 000 امتیاز و از گرو در اوردن هر زمان که شما سفارش
 • مشتریان باید صبر کنید 30 دقیقه قبل از آنها می توانید دریافت یکی دیگر از 10 امتیاز در خرید بعدی خود
 • برای واجد شرایط هر خرید به قبل از مالیات مجموع بیش از $0.50

آنچه می تواند به من امتیاز من:

 • 50 امتیاز: براونز هش کلاسیک doughnut تخصص doughnut cookies
 • 70 امتیاز: قهوه دم کرده, چای, رویای, دونات, شیرینی و محصولات پخته شده
 • 100 امتیاز: شکلات داغ, فرانسوی,, وانیلی, قهوه سرد قاچ
 • 140 امتیاز: کلاسیک, سرد, Capp, منجمد, نوشیدنی, اسپرسو نوشیدنی جعبه از 10 Timbits ماست بلغور جو دوسر
 • 180 امتیاز: صبحانه, ساندویچ, سوپ,
 • 220 امتیاز: کمربند کشاورز ساندویچ صبحانه, ناهار ساندویچ چیلی

اگر Tims پاداش اعضای ثبت نکرده آوریل 22, آنها خواهد شد به صورت خودکار ضربه به پایین ترین لایه سطح پاداش.

امتیاز منقضی پس از یک سال پس از شما آنها را کسب. Tims نیز ارسال پیشنهادات منحصر به فرد و تولد پاداش به اعضای ثبت نام شده از طریق این برنامه جدید است.

RBI می گوید: تنها 25 درصد از زمان 7.5 میلیون عضو در حال حاضر ثبت شده است.

با وجود تغییرات آینده RBI گفت: Tims پاداش است که انتظار می رود به پایین بکشید فروش برای چندین چهارم.

جدید رول تا لبه قالب

رول را از برنامه های وفاداری به عقب رانده Tim Hortons ارتقاء امضا رول تا لبه اجرا می شود که سالانه از فوریه تا آوریل است.

کافی شاپ های زنجیره ای گفت: آن یاد مسابقه را تحت عمده وصله پینه کردن آخرین سال پس از آن موفق به افزایش فروش و شرکت دریافت واکنش از محیط زیست بیش از آن فنجان یکبار مصرف.

RBI می گوید بخش بزرگی از طراوت ارتقاء خواهد بود در حال حرکت آن را آنلاین. اما Tims هنوز به فاش کردن آنچه که جدید ارتقاء خواهد شبیه و یا هنگامی که آن شروع خواهد شد.

RBI افسر ارشد عامل جاشوا Kobza گفت: طی تماس که زنجیره ای می خواهد به مشتریان زمان به درک برنامه های وفاداری تغییرات قبل از اعلام جدید و رول تا لبه قالب را در هفته های آینده.

تغییرات در گزینه های قهوه با کیفیت

در علاوه بر این به برنامه های وفاداری تغییرات RBI گفت: این طرح برای رفع Tim Hortons’ عملکرد فروش با بالا بردن کیفیت محصولات خود را. این شامل ارائه خامه و شیر بادام به مشتریان و بهبود کیفیت نان و گوشت مورد استفاده در آن ساندویچ.

Cil گفت: در این کنفرانس که RBI برنامه ای برای رول کردن قهوه تازه حذفی برای بهتر مزه و بیشتر سازگار فنجان قهوه است. این فن آوری است که در جای خود در بیش از 2000 مکان و Cil گفت: از آن خواهد شد نصب شده در باقی مانده فروشگاه اواسط سال.

این طرح همچنین Tims را یک گام به عقب از تجربه جدید با آیتم های منو که ولگرد از آن “ارزش های اصلی است.” Tim Hortons محو فراتر از گوشت همبرگر از منوی آن در ماه سپتامبر دو ماه پس از معرفی جایگزین پروتئین محصول در بسیاری از آن نزدیک به 4 ، 000 مکان در سراسر کانادا است.

“این تنظیمات ممکن است به نظر می رسد اساسی اما این نقطه: در حال مطلق بهترین در اصول است که ما در حال حاضر معروف” گفت: Cil.

با فایل های از کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو