این است که چگونه ایالات متحده می تواند ‘عملا از بین بردن’ کروناویروس در هفته: Ex-اوباما بهداشت رئیس

تورنتو — ایالات متحده می تواند “عملا از بین بردن” coronavirus در “چند هفته” اگر کشور enacts چند اقدامات سختگیرانه برای پایین آوردن تعداد موارد جدید با توجه به سابق بهداشت و درمان رسمی در دولت اوباما.

اندی Slavitt اقدام مدیر مراکز مدیکر و مدیکید خدمات (CMS) در بسیاری از رئیس جمهور سابق باراک اوباما در دوره دوم گفت: ممکن است آمریکا برای بازگشت به یک “منطقی نرمال” وجود اگر “ما می خواهیم.”

در 40-tweet-موضوع طولانی در یکشنبه Slavitt گذاشته چگونه این کشور می تواند به طور کامل بازگشایی در اکتبر, اگر آنها “انداخت سینک آشپزخانه در COVID-19” حق دور.

Slavitt را “سینک آشپزخانه” شامل شش امتیاز از عمل است که باید اجرا شود حق دور:

  1. تصویب جهانی ماسک-پوشیدن در هر دولت است.
  2. حفظ نقاط داغ مانند میله, رستوران ها و کلیساها و حمل و نقل بسته شده است. به منظور انجام این کار Slavitt گفت: دولت باید برای گسترش اشتغال و بیمه و درک اقتصاد را چند هفته رسید.
  3. منع سفر بین ایالتی.
  4. منع سفر به آمریکا این نباید مشکل Slavitt گفت: از آنجا که “هیچ کس نمی خواهد اجازه دهید ما به کشور خود.”
  5. راه اندازی هتل ها برای افراد با علائم جدا از خانواده خود را بدون هیچ هزینه.
  6. معرفی یک “90 درصد مستند” که به معنی حتی کسانی که قبلا در نظر گرفته شده ضروری مانند رانندگان کامیون کسانی که چیدن محصولات و یا کسانی که مشغول به کار در بهداشت و درمان خواهد ماندن در خانه بیش از حد. Slavitt گفت: این مستند در آمریکا در ماه مارس و آوریل بود تنها 50 درصد است.

در حالی که او اذعان می توان آن را “دشوار چند هفته” Slavitt گفت: آمریکایی ها هنوز هم قادر خواهد بود به خارج و لذت بردن از طبیعت و جمع آوری با خیال راحت با دوستان.

“پدربزرگ و مادربزرگ های ما زندگی می کردند که از طریق یک دهه از افسردگی 6 سال از جنگ جهانی و یا هر سختی آنها مواجه شده در کشور خود را به ما بگویید و ما آن را” او هنوز توییتی.

پس از مستند هایی برداشته شده است Slavitt وعده نداده ویروس خواهد بود به طور کامل از بین رفته اند اما او گفت: تست و تماس با ردیابی خواهد بود خیلی بیشتر قابل کنترل است.

“در حالی که ما این کار چه چیز دیگری اتفاق می افتد ؟ خوب ما پرستاران & پزشکان می گرفتن نفس خود را بازیابی و برو به شفا ما مسائل دیگر. ما در آغوش پدر و مادر ما دوباره. دانشمندان ما می تواند کار بر روی واکسن آنها می توانید راست و امن است. می توان آنها را سریع و بدون عجله,” او گفت:.

Slavitt گفت: مردم هنوز هم به اقدامات احتیاطی مانند پوشیدن ماسک در بزرگتر تنظیمات و آسانسور اما قربانی خواهد شد ارزش آن را اگر آنها می تواند شیوع این بیماری تحت کنترل است.

“ما این کار را انجام دهند. هیچ راه دیگری وجود ندارد. سوال این است که. سوال این است که ما را متقاعد کند. سوال این است که رهبری در آن طول می کشد. اما بسیار وجود دارد سوال اگر ما باید” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de