بازارهای سهام سقوط کرد و ما می توانیم با اعتماد به نفس است. تاریخ نشان می دهد هیچ بازیابی سریع از تصادفات مانند این که به معنی ماندگار عواقب برای سرمایه گذاران است.

سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد COVID-10 کروناویروس یک بیماری همه گیر چهارشنبه گذشته پاک US$7 تریلیون کردن بازارهای سهام جهانی. یک روز بعد از آن در حال حاضر مشخص شده را در تاریخ به عنوان پنجشنبه سیاه داو جونز شاخص در آمریکا تعطیل 2,353 امتیاز (-10%) بدترین روز تنها امتیاز کاهش پس از جمعه سیاه در سال 1987.

Staggeringly شاخص دوباره به شدت روز بعد. جمعه دیدم بازار ایالات متحده بستن غلتک coaster هفته تا 9.3%.

سهام در استرالیا S&P از 200 شاخص را مرتب کردن بر اساس همان چیزی که.

سقوط قیمت ها 8% پس از افتتاح جمعه پس از آن دوباره در طول روز به پایان رسید تا در مورد جایی که آنها آغاز شده و قبل از سقوط 4 درصد در اوایل تجارت در روز دوشنبه.

حتی عادی برای یک سقوط

نوسانات سرعت و میزان این نوسانات است که در این راهکار از گذشته بازار جهانی بحران.

به طور کلی بازار, بالاتر از حد ارزشگذاری شده است با بالا رفتن سهام به شدت در سال های اخیر با وجود ولرم رشد اقتصادی در آمریکا و جاهای دیگر و افزایش اقتصادی و سیاسی و عدم قطعیت است.

اگر ما نگاه برنده جایزه نوبل Robert Shiller را از چرخه تنظیم قیمت به درآمد (کیپ) نسبت به روش استاندارد ارزیابی سهام متریک وجود داشته است و تنها دو بار دیگر در تاریخ مدرن هنگامی که بازار سهام ایالات متحده بوده است که بالاتر از حد ارزشگذاری تر از امروز بود.

آنها در سال 1929 و 2000; پیش از رکود بزرگ و اخیرا 2000 “Tech خراب”.


Shiller بازگشت کل چرخه-تنظیم قیمت-نسبت درآمد

داده ها و کیپ نسبت به ایجاد این نمودار توسعه یافته توسط Robert J. Shiller مختلف با استفاده از منابع عمومی. نه Robert J. Shiller و نه وابسته و یا مشاوران ثبت نام مشاوران سرمایه گذاری و نه تضمین صحت و یا تکمیل کیپ نسبت به اینجا و یا هر گونه اطلاعات و یا روش یا گنجانده شده در آن و یا بر اساس آن استوار است.

چه بوده است بسیار جالب در مورد حباب است که قبل از coronavirus تصادف است که با وجود شناسایی زمینه های اقتصادی و یا اجتماعی در روند رانندگی بازار به چنین ارتفاعات سرگیجه آور حرکت.

اما فوق العاده آسان و سیاست های پولی (از جمله سیاست های غیر متعارف).

مشکل ما در حال حاضر این است که با نرخ نزدیک به صفر (یا حتی منفی در برخی از کشورها) مرکزی بانک ها ناتوان هستند به اهلی آشوب های مرسوم کاهش نرخ بهره.


ادامه مطلب: زیر صفر است “معکوس”. چگونه بانک مرکزی را کاهش کمی کار


آن است که سرمایه گذاران نگران دولت توانایی برای پاسخ در زمان برای جلوگیری یا کاهش شدت انسانی و اقتصادی ویرانی.

ما در حال برخورد با یک بهداشت جهانی بحران دوست دارد که دیده نمی شده است برای 100 سال. آن را به نگه داشتن تمایلات سرمایه گذار شکننده و در معرض تغییرات ناگهانی.

اگر دو هفته گذشته است که هر چیزی به رفتن و در نتیجه نوسانات را تست عملکرد طبیعی بازار است.

سریع تر و متلاطم

هیچ رسمی تعریف یک سقوط بازار اما آنچه ما در اینجا تمام نشانه:

• 20% کاهش در بازارهای سهام که تعریف می کند یک خرس بازار به دست آمده است در دو هفته.

• نرخ معاملات (سرعت) در سراسر بازارهای جهانی بالا بوده و یک معامله خوب بیشتر از قبلی بحران. سیستم های الکترونیکی با ارائه یک کاتالیزور برای قراردادن وحشت (عدم اطمینان) به قیمت گذاری شده است. ما دیده ایم نوسانات قیمت در افزایش نرخ معامله.

در آمریکا بازار, قطع کننده مدار شده اند باعث شده در هر دو صعودی و نزولی بازار. پنجشنبه سیاه دیدم 15 دقیقه معاملات نگه دارید در باز کردن برای جلوگیری از سقوط آزاد قیمت سهام. یک روز بعد بازار بورس نیویورک را “محدود کردن” ترمز باعث شد.

هزینه های معامله شده است متورم با “گسترش” بین خرید و فروش قیمت گسترش قابل توجهی در مقایسه با قبل از بحران سطح و تقریبا دو برابر آنچه در آن طول GFC.


ادامه مطلب: چگونه خواهد coronavirus را تحت تاثیر قرار قیمت ملک ؟


روزانه نوسانات (به معنی بی ثباتی است که رخ می دهد در یک روز) در حال حاضر در حال پیگیری از آنچه مشاهده شد در طول بحران مالی جهانی. این است که محدود به قیمت; نیز وجود دارد که قابل توجه نوسانات روزانه در حجم معاملات و ایجاد عدم اطمینان در توانایی و ستد به طور موثر اگر در همه, در کمتر معامله سهام است.

وحشت قبر به سرعت تثبیت در قیمت سهام تحریف موثر تخصیص منابع و مدیریت ریسک در بازارهای.

که یکی دیگر از راه گفت بازار به خوبی کار نمی کند در حال حاضر.

آن را تعطیل بازار

وحشت فروش دیده می شود بازار به شدت در ارتباط با “بحران سرایت” گسترش به تمام بازارها و کشورها است. این می تواند از فکر در حد همان ورید به عنوان COVID-19 pandemic – انتقال نتایج از یک شوک در یک یا گروهی از کشورها و یا بازارهای, و به دیگران.

این پیامدهای واقعی. بدهی های جدید صدور زمین به توقف در سراسر جهان است.


ادامه مطلب: ما خیره کردن بشکه از ویژگی های رکود اقتصادی به عنوان coronavirus وارد جدید و خطرناک فاز


حتی بالاترین کیفیت دولت وام گیرندگان در حال پیدا کردن آن سخت به فروش اوراق بهادار در این بازار است. شرکت هیچ شانس. این افزایش دوباره تامین مالی ریسک برای شرکت های بزرگ و حتی بانک ها.

مزد بگیران بازار سقوط باید نتیجه کمی. آنچه مهم به کارگران اشتغال و تعداد ساعت کار می کرد.

سرنوشت کارگران به خصوص کسانی که شاغل به شدت در معرض صنایع مشخص خواهد شد که آیا اقتصاد می تواند حرکت بحران بدون افزایش در نرخ بیکاری و شکست کسب و کار.

Superannuants در معرض خطر و توجه

Superannuants از سوی دیگر خواهد شد به طور مستقیم و بلافاصله تحت تاثیر قرار.

بزرگ سوپر بودجه (سوپر بودجه با بیش از چهار عضو) برگزار شد$912 میلیارد دلار از استرالیا و بین المللی ذکر شده سهام در پایان سال 2019 با توجه به استرالیا محتاطانه مقررات سازمان داده است. که 47 درصد از کل دارایی خود را از $1.928 میلیارد دلار است.

با فن آوری دیجیتال superannuants می توانید تقریبا در زمان واقعی ارزیابی نمونه کارها.

برای کسانی که سرمایه گذاری در استاندارد صندوق رشد و مراقبت به نگاه کردن آخرین شماره آنها حداقل 10 درصد در دو هفته.

بازنشستگان ممکن است گسترش سرایت

برای خود بودجه بازنشستگان استرالیا سهام بانک بسیار محبوب هستند. سرمایه گذاری از $100,000 بانک های استرالیا سهام در آغاز ماه فوریه در حال حاضر به ارزش حدود $75,000. و است که پس از دیدنی رالی در روز جمعه.

این دسترسی بیشتر به اطلاعات و بازنشستگی بیبی بومر برآمدگی معنی ثروت اثر از سقوط در قیمت سهم احتمالا احساس می شود بیش از در گذشته است.

اگر تصادف تبدیل به یک پایدار بازار خرس, خطر این است که این را تبدیل به یکی از مکانیسم های کلیدی که در اقتصاد پایین رانده شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im