تورنتو — یک زن 101 ساله انتاریو با شکست ریه ها موفق به ضرب و شتم مرگبار رمان coronavirus با وجود پزشکان پیش بینی او نمی خواهد آن را از طریق.

Scarborough ساکن Justiniano Anibal Ulloa تشخیص داده شد با COVID-19 در اواخر ماه مارس و در بیمارستان بستری شد پس از مدت کوتاهی به علت شدید اشکال در تنفس.

پسر مارسلو Vinicio Ulloa گفت: CTV News تورنتو که پدرش پزشک خانواده به آنها هشدار داد که ریه های خود بودند در “شرایط وحشتناک” است و ممکن است آن را از طریق این بیماری است.

“آنها در واقع به ما گفت که او نمی باید بسیار طولانی زندگی می کنند … اما پدر من نگه داشته گفت: او خوب بود اما او همیشه می گوید او خوب” Marcelo گفت. “من می دانستم که او به دنبال ضعیف چهره اش متفاوت بود چشمان او نگاه متفاوت او نگاه بیمار اما او نگه داشته گفت: او خوب است.”

مارسلو گفت که در حالی که پدرش در بیمارستان هفت فرزند خود و دیگر خانواده و دوستان قادر به بازدید.

“این یک بیماری وحشتناک. من فکر کردم که در بیمارستان او فقط رفتن برای مردن به تنهایی وجود دارد و ما نمی قادر خواهد بود برای دیدن او و یا حتی خداحافظی,” Marcelo گفت. “ما همه به فکر او نیست که بسیار طولانی است.”

ایستاده در خارج از بیمارستان و تعجب آنچه اتفاق می افتد به پدر خود گفت: در خانواده تصمیم گرفت او را به خانه آورد و ادامه مراقبت از خود وجود دارد.

مارسلو گفت که او به زودی donned در تجهیزات حفاظتی و شروع به مراقبت از پدر خود در خانه. او شروع به انجام روزانه تمرینات تنفسی با او در صبح و بعد از ظهر.

“حتی زمانی که او بیمار بود او ترک خوردگی جوک با خانواده اش” Marcelo گفت. “او تا به حال یک نگرش خوب از طریق آن همه است.”

نه مایل به علت ترس و مارسلو گفت: او بگویید که پدر خود را در مورد گریم پیش آگهی. او به او بگویید که پزشکان هشدار سلامتی خود را در داخل بود و نه خیلی خوب.

اما تعجب همگان Justiniano که تبدیل 102 ساله در ماه جولای شروع به احساس بهتر در هر روز و در آوریل 10, تورنتو بهداشت عمومی پاک او را از ویروس.

“ما از خدا درخواست برای یک معجزه است و در حال حاضر پدر من است احساس بسیار بهتر است چشمان خود را نگاه بهتر است و او به نظر می رسد بیشتر شفاف. من احساس می کنم تا رها” Marcelo گفت.

“من فکر می کردم ما بودند رفتن به دفن پدرم و آن را با هیچ کس در اطراف و یا تعداد بسیار کمی از مردم است. این چیزی است که من فکر کردن در مورد. من فکر کردن در مورد تشییع جنازه او. ما حتی چک با کفن.

“در حال حاضر احساس می کنم مثل یک غول وزن کردن شانه من.”

مقامات بهداشت در انتاریو گزارش داده اند که در مجموع 584 نفر فوت کرده اند با توجه به COVID-19 و 387 از آن در بيماران با 80 سال سن و یا بالاتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو