تورنتو — به عنوان تعداد کل COVID-19 بیماران در این استان افزایش می یابد به 377 مقامات بهداشتی در انتاریو گزارش داد که یک فرد سوم درگذشت COVID-19.

مدت کوتاهی پس از انتاریو مقامات بهداشت تایید 59 موارد اضافی از رمان coronavirus روز شنبه Simcoe Muskoka بهداشت منطقه و واحد (SMDHU) گزارش داد که یک مرد در 70s در رویال ویکتوریا منطقه ای مرکز بهداشت در بری (انتاریو) درگذشت.

در این استان دو COVID-19 بيمار قبلا اند – 77 ساله باری, Ont. مرد و یک زن 52 ساله میلتون, Ont. مرد.

مردی که آمده اند در روز شنبه بود که تحت درمان در بیمارستان برای COVID-19. مقامات بهداشت گفت: او یک تماس از اولین COVID-19 مربوط به مرگ در انتاریو 77 ساله که او نیز درگذشت در رویال ویکتوریا منطقه ای مرکز بهداشت.

این Simcoe Muskoka منطقه سلامت واحد اطلاع داده شده است که یک فردی که تحت درمان در رویال ویکتوریا منطقه ای مرکز بهداشت (RVH) در باری برای COVID-19 مرده است.

این فرد یک مرد در 70s شد منطقه مورد سوم از COVID-19 تحت بررسی توسط واحد بهداشت و تماس نزدیک فرد با COVID-19 که درگذشت در RVH در مارس 11. هر دو این موارد در گزارش علنی در هفته گذشته.

“این اخبار غم و ما در حال ارائه تسلیت ما را به خانواده” دکتر چارلز گاردنر SMDHU پزشکی افسر بهداشت گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

“از آن صحبت می کند به نیاز به آگاهی بیشتری از جدی بودن وضعیت فعلی از همیشه است و ما به عنوان یک جامعه به عنوان سازمان و به عنوان افراد نیاز به کار با هم برای حفاظت از یکی دیگر.”

در حال حاضر وجود دارد نه موارد COVID-19 در Simcoe Muskoka از جمله یک زن در 30s است که در شرایط جدی ساوتلیک منطقه ای مرکز بهداشت. مقامات بهداشت گفت که زن مورد به نظر می رسد جامعه به دست آورد و عفونت است.

مقامات قبلا گزارش روز شنبه که در انتاریو یک نفر دیگر با COVID-19 بهبود آوردن تعداد کل بهبود به شش در انتاریو است.

مقامات گفت که بیش از 7,239 افراد در حال حاضر تحت بررسی برای ویروس و بیش از 15,768 مردم در انتاریو باید آزمایش منفی تا کنون.

در میان موارد جدید در روز شنبه اعلام کرد دو در تورنتو چهار در پوست منطقه سه در Simcoe Muskoka پنج در منطقه نیویورک است در هیستینگز پرنس ادوارد یکی در کانادا و یکی در منطقه دورهام. 41 موارد دیگر,’ مکان های ذکر شده به عنوان “در حال بررسی است.”

نه از موارد جدید مربوط به سفر در حالی که پنج نفر دیگر مرتبط به تماس نزدیک از یک گزارش بیمار از ویروس ها و دیگر موارد) به معنی انتقال ذکر شده است به عنوان “در حال بررسی است.”

یکی از موارد جدید باقی می ماند در بیمارستان, 13 در خود انزوا در خانه های خود و بقیه ذکر شده به عنوان “در حال بررسی است.”

علائم و نشانه های این ویروس است که می تواند شامل تب و سرفه و تنگی نفس هستند شبیه به دیگر عفونت های تنفسی.

وجود دارد هیچ درمان خاصی برای این ویروس وجود ندارد و واکسن است که محافظت در برابر آن است.

مقامات بهداشت گفت: “بسیاری از افراد با مشترک انسان coronavirus بیماری را بهبود می یابند در خود” اما افزود که “اگر شما نیاز به توجه فوری پزشکی شما باید با 911 تماس بگیرید و خود را ذکر سفر تاریخچه و علائم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو