Coronavirus همه گیر است, چالش های بهداشتی ما, کار, خانواده, مواد غذایی و سرگرم کننده است. آن را نیز نگران کننده ما صلح از ذهن و وادار کردن ما به سوال وجود خود ما.

ما هر یک از درخواست های خود ما وجودی سوال: چرا این اتفاق می افتد به من ؟ چرا نمی توانم با من زندگی معمول? که ایجاد مشکل و چرا ؟

در حالی که دانشمندان در حال کار سخت برای پیدا کردن راه حل های پزشکی, مفاهیم, از بودیسم می تواند ما را با برخی از آرامش برای ما سبب شیوع ذهن. بودا پاسخ خواهد بود به تمرکز صرفا بر حقایق وجودی هدف اول برای درک و سپس به اتخاذ یک عملی مراقبه.

یک مشکل شاگرد

در نظر بگیرید که از Mālunkyaputta یک شاگرد که نگهداری نگران بودا برخی از 2500 سال قبل در هند باستان. Mālunkyaputta او را وادار به جواب یک سری از سوالات پیچیده.

یک روز خاص او راه می رفت تا به بودا و اصرار او داده شود نیاز به پاسخ.

بودا پاسخ داد با یک حکایت یک مرد زخمی با یک سمی فلش آمدن به دیدن یک پزشک برای دارو. مرد اصرار داشت که او نمی خواهد اجازه دهید فلش گرفته شود تا زمانی که او می دانست که او و چگونه است. بودا گفت: زمان همه پاسخ داده شده بود مرد خواهد بود مرده است.

بودا تعریف شده این آموزش به صورت اجتناب پاسخ به سوالات فلسفی و خرید و فروش فقط با وجودی حقایق: “وجود دارد تولد … پیری … مرگ …, غم, غم و اندوه و رنج و زاری و ناامیدی” و “سرکوب … اینجا و اکنون” است.

چه این به این معنی برای ما این است که اگر چه طبیعی است که برای ما به چنین پرسش های نگران کننده در مورد پاسخ ممکن است تنها را بیشتر رنج می برند. ما خواهد بود عاقلانه به کار به کاهش خود ما رنج می برند و دیگران.

سه نشانه از وجود

آنچه باقی می ماند در این هسته بودیسم خالص اگزیستانسیالیسم از نوزادان جدا شدن از این فضا-زمان در جهان است که منجر به نیروانا. این دولت تعریف شده است به سادگی به عنوان عدم وجود حرص و نفرت و توهم.

بودیسم به ما می آموزد coronavirus باعث شده است ما به تجربه برخی از افزایش اشکال سه نشانه از وجود ما (tilakkhaṇa). آنها ناپایداری (aniccā) سازمان ملل متحد-satisfactoriness و یا درد و رنج (duḥkha) و غیر خود (anatta).

همه گیر ناگهانی تجاوز در جامعه ما باعث مرگ و بدبختی ما را به یاد که ناپایداری. آن را به ما نشان می دهد اجتناب ناپذیر طبیعت از مرگ خود ما و همراه با درد و رنج ما منجر به انجام برخی از روح جستجو.

بودیسم این است که تمرین با 535 میلیون نفر در سراسر جهان بین 8% تا 10% از کل جهان به جمعیت.

چیزهای کوچک

بودیسم می آموزد شیوه های مدیتیشن عمیق درون گرایی. این طراحی شده اند تا ما را آگاه از طبیعت و کمک به ما در از بین بردن ما را از درد و رنج به عنوان شرح داده شده تا در چند بودایی suttas – پرونده که نگه بودا اصلی utterings.

این فرآیند شامل شل شدن ما درک – آن چیزهایی که ما چسبیده به آن مطابق خواسته های ما – در هر دو محسوس و نامحسوس چیز در زندگی متوجه ماهیت واقعی خود را – آنها مربوط به سه tilakkhaṇa. مراقبه دعوت ما را خوشحال می شود با ساده ترین و ابتدایی ترین چیز در زندگی است.

مراقبه مراحل تدریس در suttas می تواند راهنمای ما ذهن ما آرام بدن و کمک به حواس ما پیدا کردن صلح و آرامش و لذت است. امید است که مدیتیشن را در مورد ذاتی ما هنوز خفته شادی بدون تکیه بر بدن ما و یا ما بصورتی که ناپایدار.

تمرکز حواس و مراقبه می تواند ذهن تمرکز بر شادی های کوچک. ساموئل آستین/Unsplash CC BY

تصویر بزرگ

در حالی که این مذاکرات به دلیل روانی آنها اثر می تواند در صلح و شادی و حتی مزایای بهداشت و درمان به فرد وجود دارد مزایای دیگر.

اولا چنین فکر عمل می تواند به ما کمک کند با ما روز به روز زندگی منظم تر و امن تر به شیوه ای که به عنوان ما می توانید ببینید که بسیار با ارزش در شرایط بحران مانند امروز.

مراقبه ممکن است به ما کمک کند به وحشت نیست (یا وحشت خرید) به صورت آگاهانه از رفتار خود ما به طوری که ما خواهد بود مراقب باشید حتی با آنچه که ما touch یا لمس نمی کند (از جمله ما). این امر به ما کمک کند تا با آگاهی از تمیز کردن دست های ما به طور منظم و آگاه از دیگران در اطراف ما به طوری که ما دقیق در مورد هر گونه شانس از انتقال میکروب ها.

عمل ساده شستن دست ها می تواند تبدیل به یک عمل مدیتیشن.

بسیاری بر این باورند که مدیتیشن می تواند کمک به بقیه جهان نیز به دلیل کردار را ایجاد می کند. همه گیر می تواند بر فقیر و غنی (اگر چه وجود دارد آن را ممکن است افزایش نابرابری). ما شیوه های مدیتیشن به ما کمک می کند ارزیابی ناپایداری پوسیدگی و مرگ اجتناب ناپذیر از وجود ما در برابر هر گونه امتیازات ما ممکن است داشته باشد. مدیتیشن می تواند به طور مستقیم ما را به در نظر گرفتن احتمال از زندگی یک زندگی شاد با رفع نیازهای اولیه به تنهایی. برای برخی از, این می تواند ما را داد آنچه ما به عنوان ما بدبختی.

بودیسم ممکن است دیده می شود به عنوان یکی دیگر از ادیان جهان با خود آداب و رسوم در سراسر دعا به خدایان و ارسال دور شیاطین. اما بودا نیز می تواند دیده می شود به سادگی به عنوان یک روشنگری متفکر و معلم است. او پیشنهاد یک چشم انداز طبیعی و ارائه راه حل های که درخواست تجدید نظر به هر نیروی فوقالعاده.

همراه با راه حل های روانشناسی و مزایای بهداشت و درمان است که مدیتیشن می تواند ما ممکن است پیدا کردن که ممکن است به اتخاذ بودایی مفاهیم به یک چارچوب برای تفکر – یکی بشود برای نجات ما از بحران کنونی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو