فکر می کنم کمبود ویتامین D است نه مشترک در آفریقا وجود دارد ؟ فکر می کنم دوباره

شيوع کمبود ويتامين D و تعدادی از بیماری های مرتبط با آن به نظر می رسد افزایش در سراسر جهان است. آفریقا شناخته شده است به یک بار بزرگ از بیماری اما کمی شناخته شده در مورد شيوع کمبود ويتامين D. در اخیر مقاله ما به بررسی و تجزیه و تحلیل تمام مطالعات منتشر شده است که بررسی وضعيت ويتامين D از سالم جمعیت در آفریقا است. متوسط شيوع کمبود ويتامين D بود بسیار بالاتر از ما انتظار می رود.

قرار گرفتن در معرض آفتاب برای چند دقیقه به اندازه کافی برای ارائه کافی ویتامین D. این است که عمده (و اغلب تنها) منبع ویتامین D برای بسیاری از جمعیت در سراسر جهان است. جمعیت زندگی می کنند که در مناطق که نمی توانید به اندازه کافی نور خورشید به خصوص در فصل زمستان در معرض خطر کمبود ویتامین D. برخی بستگی مکمل ها و غذاهای غنی شده با ویتامین D.

ویتامین D نشان داده شده است که برای تنظیم عملکرد 229 ژن در انسان است. این نشان می دهد این نقش بسیاری از نقش در حفظ سلامت.

تحقیقات نشان داده است که کمبود ويتامين D در ارتباط با غیر مسری و بیماری های عفونی. برای مثال کمبود مدت طولانی است که شناخته شده است به علت نرمی استخوان, رشد و عقب ماندگی و ناهنجاری های اسکلتی در کودکان است. در بزرگسالان می تواند باعث پوکی استخوان و نرمی استخوان و افزایش خطر شکستگی.


ادامه مطلب: آیا ویتامین D دفع coronavirus? لازم نیست برای رسیدن به مکمل و در عین حال


بیشتر مطالعات اخیر ارتباط کمبود ویتامین D بیماری های عفونی, سرطان, بیماری های قلبی عروقی و بیماری های خود ایمنی.

با فراوانی از آفتاب در تمام طول سال این منطقی است که انتظار می رود که جمعیت در آفریقا زندگی می کنند را کافی ویتامین d اما پراکنده تحقیقات برای اثبات یا رد این. ما پژوهش تلاش برای پر کردن این شکاف است.

یافته های ما مهم هستند زیرا آنها نقطه به یک مشکل است که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی بهداشت عمومی و سیاست گذاران و عموم مردم در آفریقا باید آگاه باشند از.

اطلاعات کسری

آفریقا یک بار بزرگ از هر دو عفونی و بیماری های غیر واگیر. مثلا قاره سوابق یکی از بالاترین نرخ های نرمی استخوان در جهان است.

گزارش 2014 توسط سازمان جهانی بهداشت حاکی از آن است که بار بیماری های غیر واگیر خواهد پیشی بگیرد که از بیماری های عفونی تا سال 2030.

بسیاری از این بیماری ها از جمله دیابت و سکته مغزی و autommune بیماری ها و سرطان ها به نام چند شده مربوط به کمبود ویتامین D.

به بهترین دانش ما هیچ کشور آفریقایی اجرا کرده است ویتامین D مداخله سیاست در آن بهداشت عمومی استراتژی است.

عدم مناسب برنامه ها ممکن است ناشی از این واقعیت است که مردم هنوز هم ممکن است بر این باورند که کمبود ویتامین D یک مشکل نیست در آفریقا است. یکی از عوامل مؤثر در این تصور غلط است این واقعیت است که وجود دارد این است که اطلاعات کمی در مورد ویتامین D وضعیت زندگی مردم در این قاره.

تحقیقات ما

در یک بررسی سیستماتیک ما مجموعه ای را به منظور تعيين شيوع و عوامل خطر مرتبط با کمبود ویتامین D در آفریقای. ما برای جستجو و بررسی – تمام مطالعات منتشر شده است که اندازه گیری ویتامین D وضعیت جمعیت در آفریقا زندگی می کنند.

در ضمن ما با هم مخلوط شيوع برآورد از کشورهای سراسر آفریقا به آمده تا با یک میانگین شیوع کمبود ویتامین D. ما با استفاده از سه پذیرفته شده به طور قطع به تعریف کم ویتامین D سطح (وجود اجماع در تعریف از کمبود ویتامین D):

  • شدید کمبود ویتامین D به عنوان ویتامین D سطح زیر 30 ، nanomoles در هر لیتر (نانومول/L) (این همراه شده است با افزایش خطر ابتلا به استخوان و مواد معدنی بیماری),

  • کمبود ویتامین D به عنوان ویتامین D سطح زیر 50 nmol/L و

  • ویتامین D به عنوان نارسایی ویتامین D سطح زیر 75 nmol/L (این است که در ارتباط با دیگر غیر اسکلتی بیماری).

به طور متوسط ما نشان داد که شيوع کمبود ويتامين D در حدود 34% با استفاده از 50 نانومول/L قطع و 18 درصد با استفاده از 30 نانومول/L قطع. این ضمنی که حداقل یکی از سه نفر در آفریقا کمبود ویتامین D و ممکن است در معرض خطر از استخوان بیماری های مرتبط با.

با استفاده از 75 nmol/L قطع در مورد دو نفر در هر سه نفر تا به حال ویتامین D نارسایی (67%) که ممکن است قرار داده و آنها را در معرض خطر کمبود ویتامین D مرتبط با بیماری های غیر مسری.

ما در بر داشت که یک تعداد از جمعیت زیر گروه بودند در معرض خطر کمبود ویتامین D. این شامل نوزادان و زنان و جمعیت ساکن در مناطق شهری و جمعیت ساکن در شمال و جنوب آفریقا است. کشورهای نزدیک به خط استوا تا به حال کمتر شيوع کمبود ويتامين D.

در جداگانه تجزیه و تحلیل ما در بر داشت کمبود بیشتر شایع در بیماران مبتلا به بیماری هایی مانند نرمی استخوان و سل و دیابت و آسم و مالاریا.

نتيجه گيری

بر خلاف انتظارات عمومی, یافته های ما نشان می دهد که کمبود ویتامین D است که در بسیاری از جمعیت در آفریقا است. این ممکن است یک مشکل بهداشت عمومی با توجه به بسیاری از بیماری های شایع در آفریقا شده است مربوط به کمبود ویتامین D.

دولت ها در آفریقا باید شروع به ترکیب استراتژی برای جلوگیری از شناسایی و مدیریت کمبود ویتامین D در سلامت عمومی و مراقبت های اولیه برنامه. این ممکن است شامل سیاست های ملی و دستورالعمل های تغذیه برای بهبود وضعيت ويتامين D به خصوص برای جمعیت در معرض خطر است. اطمینان کافی در معرض نور آفتاب و رژیم غذایی ویتامین D مصرف یک جای خوب برای شروع است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de